Масажне крісло Atlant Osis (Китай)

Масажне крісло Atlant Osis (Китай)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 126539633
 
 

Опис товару:

Функції Atlant

Масажне крісло Atlant виконує усі види масажу спини :

Шиацу, розминка, поплескування, биття, комбінований (розминка і поплескування одночасно), вібромасаж.

Перед масажем проходить процес сканування - чотирьохроликовий масажний механізм вивчає індивідуальні особливості Вашого організму, що робить масаж ефективнішим.

Можливість зміни швидкості масажу (5 рівнів).

Можливість зміни висоти роликів по рівню шиї і плечей (10 рівнів).

При масажі способом поплескування, шиацу і постукування, можна встановлювати 3 рівні ширини дії роликів по ширині спини.Функція висунення відділення для ніг вперед/назад вгору/вниз

Ви можете регулювати підніжку по довжині, а також відділення для ступень вгору/вниз. Ця функція максимально зручна для високих людей, а також вона дозволяє отримати якісний масаж ніг користувачам із звичайним зростанням.Крісло має два режими управління : автоматичний і ручний

7 автопрограм: загальний масаж усієї верхньої частини тіла (масаж усієї спини і попереку, масаж шиї), масаж комірної зони, масаж поперекового відділу, комфорт (розслабляє м'язи), релакс (стимулює кровообіг), зняття болю (глибокий точковий масаж для розслаблення і зняття болю в м'язах), зняття втоми (знімає втому і підтримує тонус).

Ручний режим забезпечує можливість самостійного вибору виду масажу, його інтенсивність, швидкість і область дії.

Масаж нижньої частини тіла (масаж сідниці, стегон, литок, гомілок і акупунктурный масаж стоп). Функція легко-компресійного масажу нижньої частини тіла забезпечується 32 повітряними камерами.

Загальний масаж усієї верхньої частини тіла

Ця автопрограма призначена для масажу спини, шийного і поперекового відділу. Чотирьохроликовий масажний механізм влаштований так, щоб охопити усі найбільш активні точки спини. Масаж спини використовується з давніх часів. Уперше його почали застосовувати в Древньому Китаї. Доведено, що після масажу спини покращується імунітет, стан крові, заспокоюється нервова система, пожвавлюється робота внутрішніх органів, з'являються позитивні емоції.

У масажному кріслі враховуються усі прийоми і техніка проведення масажу. При масажі виконуються наступні прийоми:

- Розтирання;

- Погладжування;

- Шиацу;

- Поплескування;

- Биття;

- Комбінований масаж (поплескування і розминка одночасно);

- Вібромасаж.

При проведенні масажу усі прийоми поперемінно чергуються, при цьому між ними не робиться перерв. Автопрограма влаштована таким чином, що масаж починається м'яко і ніжно, потім поступово посилюється, а у кінці знову повторюються м'які, розслабляючі рухи роликів.

Особливо цінується масаж спини за його ні з чим незрівняний релаксуючий ефект. Саме спина випробовує найбільше фізичне навантаження, що призводить до напруги в глибоких і поверхневих м'язах, над і між лопатками і на попереку. А повний курс масажу на масажному кріслі Atlant допомагає значно зміцнити м'язовий корсет.

Масаж комірної зони

Масаж комірної зони включає масаж надплечий і масаж шиї. Його основне призначення - зняти м'язові затиски в цій області і поліпшити приплив крові в голову. Саме недолік припливу крові в голову із-за м'язових затисків часто стає причиною постійних головних болів і підвищеного артеріального тиску. Масаж шийного відділу посилює відтік венозної крові і лімфи з порожнини черепа і благотворно впливає на слизову оболонку горла. Масаж шийного відділу робить регулюючий, нормалізуючий вплив на найважливіші функції систем людського організму, і успішно застосовується при гіпертонічній хворобі, невротичних станах, особливо при мігрені, порушеннях сну та ін. Масаж шийного відділу знімає почуття втоми і дратівливості, головні і шийні болі, запаморочення, покращуючи загальний стан людини. Масаж шиї і легке потягування позбавляє м'язи цієї області від надмірної м'язової напруги, дуже характерної для них.Масаж поперекового відділу

Масаж попереку знімає втому, що накопичилася, покращує кровообіг багатьох органів, зокрема бруньок, розслабляє м'язи. Особливо підходять людям, які часто ведуть сидячий спосіб життя (працівники офісів, водії). Масаж попереку має ряд переваг. Він сприяє активізації життєвої енергії, зміцненню нервової системи, загострює зір і слух, благотворно впливає на роботу бруньок, покращує імунітет.

Релаксація

Сеанс загального релаксаційного масажу, це прекрасна загальнооздоровлююча процедура, що швидко знімає втому і поновлююча працездатність, застережлива перевтому, створююча гарний настрій для мобілізації перед важкою роботою. Масаж грунтований на філософії гармонії душі і тіла. Цей вид масажу відновлює циркуляцію "життєвої енергії", якою наповнено наше тіло і думки людини. Він незамінний при тривалій м'язовій і нервовій напрузі, перевтомі, безсонні і синдромі хронічної втоми. Релаксуючий масаж на масажному кріслі Atlant грунтований на ніжному погладжуванні шкіри, подібно до дотику пальців рук до чутливих зон тіла активізують внутрішні джерела життєвої енергії усього організму, і дарують незабутнє відчуття блаженства і задоволення. Комплексна дія релаксуючого масажу на усі органи чуття дарує красу тілу і емоційний підйом духу!

Комфорт

Це масаж, що покращує роботу органів і систем організму, сприяючий зняттю втоми і відновленню працездатності. Це прекрасна процедура загальнооздоровчого характеру, яка діє як потужний антистресовий засіб. За рахунок механічної дії на шкіру, підшкірну клітковину і м'язи покращується кровопостачання тканин, судини розширюються, розслабляються м'язи, покращується стан шкіри. Оздоровчий масаж активізує захисні сили організму, посилює відтік лімфи, сприяє виведенню шлаків з організму. Зняття болю.

Розігрівний масаж, сприяє швидкому досягненню Вами найкращої психічної і душевної форми, удосконалить Ваші фізичні можливості, збільшить фізичну працездатність, допоможе боротися із стомленням. Є тонізуючим масажем, чинить дуже приємну дію: стимулює і нормалізує діяльність фізіологічних систем, покращує живлення клітин, нормалізує артеріальний тиск, знімає зайву напругу. Ваше тіло заряджається позитивною енергією, м'язи розігріваються, а Ваше самопочуття покращується на тривалий період.

Зняття втоми

Треба зняти напругу, розслабитися? Масаж і ще раз масаж. Часто при нервовій напрузі болять трапецієвидні м'язи ― простіше кажучи, плечі і верхня частина спини. Промасажувати цю ділянку руками самостійно ― завдання не просте. А масажне крісло врахує усі особливості Вашого організму. Всього за 15 хвилин Ви отримаєте максимальний ефект від масажу, забудете про втому і болі в спині, не докладаючи до цього ніяких зусиль.

Масаж ніг (стегна, литки, гомілки)

Масаж ніг значно покращує звернення крові і лімфи, перешкоджає утворенню варикозних вузлів і набряків на ногах. Також масаж ніг знімає з них м'язову втому після фізичного завантаження, постійне відчуття тяжкості і судоми в литках. Масаж ніг, будучи компонентом регулярного догляду за ногами, відмінно допомагає і при багатьох захворюваннях ніг. Масаж ніг - це незрівняне задоволення, яке не лише знімає втому в ногах, приводить м'язи ніг і усього тіла в тонус, але і унікальна релаксуюча процедура. Дійсно, масаж ніг - це дуже і дуже приємне дійство, яке призводить до переродження якщо вже не усього організму, то принаймні сил точно. При масажі ніг, стимулюються не лише самі м'язи, на які доводиться дія, але благотворний вплив виявляється на увесь організм. А причиною тому величезна безліч рефлекторних точок, які відповідають за стан організму в цілому.

Масаж стоп

Масаж стоп, за східними уявленнями, допомагає відновити роботу внутрішніх органів і зменшити болі в суглобах і спині, оскільки на стопах розташована безліч точок, пов'язаних з різними органами нашого організму і хребтом. Масаж стоп, маючи потужну розслабляючу дію, знімає синдром хронічної втоми і покращує загальне самопочуття, в основі чого лежать такі явища, як поліпшення кровообігу і живлення шкіри, виведення продуктів обміну і зняття напруги м'язів стопи в результаті масажу стоп. Завдяки цьому зникає безсоння, болі і набряки в ногах, приходить відчуття внутрішнього комфорту, а з ним і оздоровлення.

Масажне крісло Atlant, виконана в сучасному стилі і перевірена часом розробка, що вміщує в себе декілька різноманітних технологій.

Atlant модель має у своєму арсеналі майже такі ж автопрограми, як і в дорогих моделях:

- масаж той, що усуває втому підійде для людей, що займаються спортом;

- програма заспокійливого масажу підійде для студентів і молодої сім'ї;

- програма розслабляючого масажу підійде для активних користувачів ПК;

- масаж той, що знімає біль підійде для людей, що займаються важкою фізичною працею.

Але основна відмінність цієї моделі від дорожчих класом полягає в роботі масажного механізму, а саме, програми масажу працюють завдяки:

- інтелектуальній системі 2d масажу, а не 3d. Новітні наукові технології і розробки 2d масажу дозволяють відтворювати рухи "механічних рук" зверху вниз або від низу до верху, ліворуч на право або справа наліво. З їх допомогою можна відчути різноманітні типи дій : розминка, натискання, поплескування, стискування, поштовхові рухи, утримання. Інтелектуальні механічні руки можуть рухатися вгору і вниз в районі шиї, спини і попереку. Вони автоматично сканують вигини людського тіла і вільно пристосовуються, переміщаючись по ширині спини в діапазоні від 6 до 21 см, а також вертикально по спині на 73 см;

- S- образному вигину відділення спини, який підтримує ваше тіло і розроблений для відтворення точнішого професійного масажу при вірному розташуванні вашого тіла в масажному кріслі.

Масажне крісло Atlant має інноваційну функцію:

Легко-компресійний масаж ніг. Спеціальні повітряні подушки різної форми в області гомілки литок і стоп створюють розминаючий ефект нижніх кінцівок, що приносить Вам потрійне задоволення. Послідовне стискування, зупинка і вивільнення за допомогою повітряних подушок може подарувати вам досконалий комфорт і гармонію.

Технічні характеристикиКОЛІР ОББИВКИ : ЧОРНИЙ, КАВА, БЕЖЕВА

ЧАС СЕАНСУ : 15 хвилин

НАПРУГА/ПОТУЖНІСТЬ: 220-240V / 150W

ГАБАРИТИ УПАКОВКИ : 118x76x76 см

ШИРИНА СИДІННЯ : 50 см

ВЕС БРУТТО/НЕТТО : 95 кг / 83 кг

ГАБАРИТИ (у положенні сидячи) : довжина ― 120 см, ширина ― 73 см
Інформація про продавця:
, Україна, Київська, Київ, Героїв Сталінграду 8, будинок 5
Інші товари В магазин
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create