Catalogue of products

 • Clothing, Shoes
 • Everything for Home
 • Furniture
 • Medical Supplies
 • Appliances
 • Computers, Software
 • Health and Beauty
 • All for сhildren
 • Construction and Repair
 • Foods and Beverages
 • Gifts, Flowers
 • Instruments and Tools
 • Security and Protection
 • Industrial Equipment
 • Smartphones, phones
 • Cars, Moto, Bike
 • Товари хім промисловості
 • Товари для послуг
 • Метали, металургія
 • Adult Goods
 • Agriculture
 • Air, Rail, Water
 • Art
 • Audio, Video, Photo
 • Electrical Equipment
 • Energy, Materials
 • Office supplies
 • Cottage, Garden
 • Jewelry
 • Entertainment
 • Miscellaneous
 • Musical Goods
 • Plants and Animals
 • Real estate
 • Sport and tourism
 • Stationery, books
 • Textiles, Leather, Fur
 
ub.ua Catalogue of products Construction and Repair Plumbing Fixtures and Water Supply System Фільтри та пом’якшувачі води Фільтри для питної води Система зворотного осмосу Ecosoft Standart МO 5-50Р з насосом

Система зворотного осмосу Ecosoft Standart МO 5-50Р з насосом

 • Shipping methods

  Компанія здійснює повернення відповідно до Закону «Про захист прав споживачів»

  Термін повернення: 14 днів.

  Вартість повернення: за рахунок покупця.

  Повернення товару належної якості

  Умови повернення за Законом: товар не був у вживанні, що не розкрита упаковка, збережений товарний вигляд і споживчі властивості (в справному стані).

  Якщо умови не виконані, згідно із законом вам відмовлять в поверненні або обміні.

  У разі обміну або повернення товару, всі транспортні витрати клієнт бере на себе.

  Обмін на такий же товар або повернення коштів за товар.

  Повернення товару неналежної якості

  Перевіряйте своє замовлення безпосередньо на пошті, при отриманні. У разі, якщо Ви бачите, що упаковка товару пошкоджена або товар знаходиться в неробочому стані або він не підходить Вам з якихось причин або зовні є ознаки того, що товар прийшов в непридатність через не якісного надання перевізником своїх послуг, неповна комплектація - відмовляйтеся від нього прямо на пошті і в письмовому вигляді заявите перевізнику причину такої відмови, складайте АКТ. Покупцям, які не виконали цю умову буде відмовлено в обміні товару або повернення грошових коштів через відсутність провини і непричетність магазину до пошкодження товару і порушення цілісності його упаковки.

  Terms of return and exchange

  Buy similar products

  Product description Система зворотного осмосу Ecosoft Standart МO 5-50Р з насосом

     Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором призначений для очищення води на молекулярному рівні та її збагачення необхідними мінералами та макроелементами. Продуктивність фільтра — 8 л/год. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, включно з вірусами та бактеріями. З фільтром Ecosoft Standard у вас вдома завжди буде зручне джерело чистої та смачної води.
     Зворотний осмос — найбільш досконала технологія очищення води до бездоганної якості. Це природний та економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах. Основний елемент фільтра — мембрана, на яку подається вода під тиском. В результаті, вода розділяється на очищену та забруднену, яка зливається в каналізацію. Завдяки мікропорам мембрана пропускає лише молекули води та розчинений в ній кисень. Після мембрани чиста вода поступає в накопичувальний бак.    Для відновлення мінерального складу води в фільтрі Ecosoft Standard є спеціальний картридж-мінералізатор. Це змінний елемент, заповнений гранулами мінералів. В мінералізатор вода подається з накопичувального бака. Завдяки подвійному крану для чистої води, ви можете обирати, яку воду пити — абсолютно чисту або з мінералами.
     Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором оптимально підходить для сімей з трьох осіб. Воду після фільтра можна щоденно пити маленьким дітям. Мінералізована вода дозволяє підтримувати баланс мінералів та мікроелементів у вашому організмі.

     Етапи фільтрування:
  1.Попереднє очищення води від механічних домішок. Вода, проходячи через картридж з пористого поліпропіленового волокна, очищається від мулу, піску, іржі.
  2.Очищення води від органічних та хлорорганічних домішок, а також хлору. Покращується смак, колір та запах води. Всередині картриджа — активоване вугілля у вигляді гранул.
  3.Очищення води від найменших часточок механічних домішок. Картридж виготовлений з пористого поліпропіленового волокна найменшого рейтингу фільтрування.
  4.Основний етап фільтрування. Вода після попереднього очищення, потрапляє на мембрану, яка надійно затримує 99,8% забруднень.
  5.Вугільний постфільтр — надає очищеній воді легкого, ледь солодкуватого присмаку.
  6.Вода збагачується мінералами.

     Зміни помітите одразу!
  У вас вдома з'явиться джерело чистої та свіжої води, в безпеці якої ви абсолютно впевнені. Овочі, приготовані на воді абсолютної якості, збережуть всі необхідні вашому організму корисні речовини. Чай та кава будуть смачніші та ароматніші. Завдяки вбудованому мінералізатору разом з водою ви будете отримувати необхідні організму мінерали. Воду не потрібно кип'ятити перед вживанням — завдяки технології зворотного осмосу питна вода стане не тільки смачною, а й абсолютно безпечною. Ваші побутові прилади — чайник, праска, пароварка, зволожувач повітря — будуть захищені від накипу і працюватимуть довше

     Фільтри зворотного осмосу Ecosoft виробляються з первинного харчового матеріалу (поліпропілен). У виробництві цих пластмас бісфенол не використовується, а їх склад відповідає Директиві ЄС «Матеріали й предмети, призначені для контакту з харчовими продуктами». Обслуговування фільтра полягає в періодичній заміні його елементів. Ми прагнемо спростити ваше життя з фільтром, тому вчасно нагадаємо про необхідність заміни картриджів, а також самі замінимо. Чиста вода без зайвого клопоту — це можливо з Ecosoft.

     Періодичність заміни картриджів:
  картриджі попереднього очищення води — кожні 3 місяці
  мембрана зворотного осмосу — 1 раз на рік
  постфільтр — кожні 6 місяців
  мінералізатор — кожні 6 місяців

     Характеристики:
  Тиск на вході, атм 3–6
  Температура вхідної води, °С +4…+30
  Вага фільтра, кг 6
  Зовнішнє підключення до водопроводу Різьбове, 1/2"
  Розміри фільтра, В х Ш х Г, мм 420х410х150
  Розміри бака, В х Ш х Г, мм 350х260х260

     Комплектація:
  Корпус фільтра з кріпленням
  Комплект картриджів попереднього очищення
  Мембрана зворотного осмосу
  Вугільний постфільтр
  Мінералізатор
  Пластиковий накопичувальний бак
  Кран подачі чистої води
  Комплект трубок та фітингів
  Ключі для заміни картриджів та мембрани
  Інструкція з експлуатації
  Фільтр комплектується подвійним краном «Модерн», який дозволяє користуватися звичайною водою після зворотного осмосу для приготування їжі та гарячих напоїв, а також мінералізовану воду — для пиття.

     Яку воду може очистити фільтр?
  pH 6,5–8,5
  Мінералізація, мг/л <1500
  Жорсткість, мг-екв/л <10,0
  Хлор, мг/л <0,5
  Залізо, мг/л <0,3
  Марганець, мг/л <0,1
  Перманганатна окиснюваність, мг О2/л <5
  Загальне мікробне число (ЗМЧ), од/мг <50
  Coli-індекс <3

     Якість води після мембрани зворотного осмосу*
  pH 5,5–6,5
  Мінералізація, мг/л 5–15
  Кальцій, мг/л <2
  Магній, мг/л <1
  Натрій + Калій, мг/л <5
       ** Показники визначено за наступних умов: температура вхідної води 25°С, склад вхідної води і параметри роботи фільтру відповідають рекомендованим виробником.

     Якість води після мінералізатора**
  Мінералізація, мг/л 20–30
  Кальцій, мг/л <10
  pH 6,5–7,5
       ** Показники визначено за наступних умов: температура вхідної води 20°С, склад вхідної води і параметри роботи фільтру відповідають рекомендованим виробником, інтенсивність споживання води — сім’я з трьох осіб. При зниженні температури вхідної води в зимовий період вміст мінералів в очищеній воді може бути меншим, а при підвищенні температури в літній період — вищим.

     STANDARD, ABSOLUTE ТА P`URE. ЧИМ ВОНИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ?

     Лінійка Standard — доступний шлях до чистої води. Простота та надійність без зайвих слів.
  Наприклад, в лінійці Standard використовується стандартний комплект картриджів для фільтрів зворотного осмосу, мембранний елемент Ecosoft (50 GPD), а в комплектацію входить пластиковий кронштейн та кран "Капля".
  Гарантія на лінійку Standard — 12 місяців.

     Лінійка Absolute — вдосконалена класика. Чиста вода з приємним смаком
  В лінійці Absolute використовується покращений комплект картриджів для фільтрів зворотного осмосу, який забезпечує більш ефективне очищення (високий ресурс за хлором); мембранний елемент DOW (50 GPD, виробництво США), а в комплектацію входить надійний металевий кронштейн та стильний кран "Модерн".
  Гарантія на лінійку Absolute — 24 місяці.

     Лінійка P`URE — інтелектуальна лінійка, в якій ми зібрали всі переваги сучасних технологій. Чиста вода з мінералами
  В лінійці P`URE використовується також покращений комплект картриджів для фільтрів зворотного осмосу, мембранний елемент DOW (вже більш високої продуктивності – 75 GPD), а в комплектацію входить покращений кронштейн, який дозволяє встановлювати фільтр як вертикально, так і горизонтально.
  В фільтрі P`URE Balance використовуються картриджі P`URE BALANCE "6 місяців", щоб у вас завжди була освіжаюче смачна та корисна вода з кальцієм та магнієм.
  Гарантія на лінійку P`URE — 36 місяців.

     Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором призначений для очищення води на молекулярному рівні та її збагачення необхідними мінералами та макроелементами. Продуктивність фільтра — 8 л/год. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, включно з вірусами та бактеріями. З фільтром Ecosoft Standard у вас вдома завжди буде зручне джерело чистої та смачної води.
     Зворотний осмос — найбільш досконала технологія очищення води до бездоганної якості. Це природний та економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах. Основний елемент фільтра — мембрана, на яку подається вода під тиском. В результаті, вода розділяється на очищену та забруднену, яка зливається в каналізацію. Завдяки мікропорам мембрана пропускає лише молекули води та розчинений в ній кисень. Після мембрани чиста вода поступає в накопичувальний бак.    Для відновлення мінерального складу води в фільтрі Ecosoft Standard є спеціальний картридж-мінералізатор. Це змінний елемент, заповнений гранулами мінералів. В мінералізатор вода подається з накопичувального бака. Завдяки подвійному крану для чистої води, ви можете обирати, яку воду пити — абсолютно чисту або з мінералами.
     Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором оптимально підходить для сімей з трьох осіб. Воду після фільтра можна щоденно пити маленьким дітям. Мінералізована вода дозволяє підтримувати баланс мінералів та мікроелементів у вашому організмі.

     Етапи фільтрування:
  1.Попереднє очищення води від механічних домішок. Вода, проходячи через картридж з пористого поліпропіленового волокна, очищається від мулу, піску, іржі.
  2.Очищення води від органічних та хлорорганічних домішок, а також хлору. Покращується смак, колір та запах води. Всередині картриджа — активоване вугілля у вигляді гранул.
  3.Очищення води від найменших часточок механічних домішок. Картридж виготовлений з пористого поліпропіленового волокна найменшого рейтингу фільтрування.
  4.Основний етап фільтрування. Вода після попереднього очищення, потрапляє на мембрану, яка надійно затримує 99,8% забруднень.
  5.Вугільний постфільтр — надає очищеній воді легкого, ледь солодкуватого присмаку.
  6.Вода збагачується мінералами.

     Зміни помітите одразу!
  У вас вдома з'явиться джерело чистої та свіжої води, в безпеці якої ви абсолютно впевнені. Овочі, приготовані на воді абсолютної якості, збережуть всі необхідні вашому організму корисні речовини. Чай та кава будуть смачніші та ароматніші. Завдяки вбудованому мінералізатору разом з водою ви будете отримувати необхідні організму мінерали. Воду не потрібно кип'ятити перед вживанням — завдяки технології зворотного осмосу питна вода стане не тільки смачною, а й абсолютно безпечною. Ваші побутові прилади — чайник, праска, пароварка, зволожувач повітря — будуть захищені від накипу і працюватимуть довше

     Фільтри зворотного осмосу Ecosoft виробляються з первинного харчового матеріалу (поліпропілен). У виробництві цих пластмас бісфенол не використовується, а їх склад відповідає Директиві ЄС «Матеріали й предмети, призначені для контакту з харчовими продуктами». Обслуговування фільтра полягає в періодичній заміні його елементів. Ми прагнемо спростити ваше життя з фільтром, тому вчасно нагадаємо про необхідність заміни картриджів, а також самі замінимо. Чиста вода без зайвого клопоту — це можливо з Ecosoft.

     Періодичність заміни картриджів:
  картриджі попереднього очищення води — кожні 3 місяці
  мембрана зворотного осмосу — 1 раз на рік
  постфільтр — кожні 6 місяців
  мінералізатор — кожні 6 місяців

     Характеристики:
  Тиск на вході, атм 3–6
  Температура вхідної води, °С +4…+30
  Вага фільтра, кг 6
  Зовнішнє підключення до водопроводу Різьбове, 1/2"
  Розміри фільтра, В х Ш х Г, мм 420х410х150
  Розміри бака, В х Ш х Г, мм 350х260х260

     Комплектація:
  Корпус фільтра з кріпленням
  Комплект картриджів попереднього очищення
  Мембрана зворотного осмосу
  Вугільний постфільтр
  Мінералізатор
  Пластиковий накопичувальний бак
  Кран подачі чистої води
  Комплект трубок та фітингів
  Ключі для заміни картриджів та мембрани
  Інструкція з експлуатації
  Фільтр комплектується подвійним краном «Модерн», який дозволяє користуватися звичайною водою після зворотного осмосу для приготування їжі та гарячих напоїв, а також мінералізовану воду — для пиття.

     Яку воду може очистити фільтр?
  pH 6,5–8,5
  Мінералізація, мг/л <1500
  Жорсткість, мг-екв/л <10,0
  Хлор, мг/л <0,5
  Залізо, мг/л <0,3
  Марганець, мг/л <0,1
  Перманганатна окиснюваність, мг О2/л <5
  Загальне мікробне число (ЗМЧ), од/мг <50
  Coli-індекс <3

     Якість води після мембрани зворотного осмосу*
  pH 5,5–6,5
  Мінералізація, мг/л 5–15
  Кальцій, мг/л <2
  Магній, мг/л <1
  Натрій + Калій, мг/л <5
       ** Показники визначено за наступних умов: температура вхідної води 25°С, склад вхідної води і параметри роботи фільтру відповідають рекомендованим виробником.

     Якість води після мінералізатора**
  Мінералізація, мг/л 20–30
  Кальцій, мг/л <10
  pH 6,5–7,5
       ** Показники визначено за наступних умов: температура вхідної води 20°С, склад вхідної води і параметри роботи фільтру відповідають рекомендованим виробником, інтенсивність споживання води — сім’я з трьох осіб. При зниженні температури вхідної води в зимовий період вміст мінералів в очищеній воді може бути меншим, а при підвищенні температури в літній період — вищим.

     STANDARD, ABSOLUTE ТА P`URE. ЧИМ ВОНИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ?

     Лінійка Standard — доступний шлях до чистої води. Простота та надійність без зайвих слів.
  Наприклад, в лінійці Standard використовується стандартний комплект картриджів для фільтрів зворотного осмосу, мембранний елемент Ecosoft (50 GPD), а в комплектацію входить пластиковий кронштейн та кран "Капля".
  Гарантія на лінійку Standard — 12 місяців.

     Лінійка Absolute — вдосконалена класика. Чиста вода з приємним смаком
  В лінійці Absolute використовується покращений комплект картриджів для фільтрів зворотного осмосу, який забезпечує більш ефективне очищення (високий ресурс за хлором); мембранний елемент DOW (50 GPD, виробництво США), а в комплектацію входить надійний металевий кронштейн та стильний кран "Модерн".
  Гарантія на лінійку Absolute — 24 місяці.

     Лінійка P`URE — інтелектуальна лінійка, в якій ми зібрали всі переваги сучасних технологій. Чиста вода з мінералами
  В лінійці P`URE використовується також покращений комплект картриджів для фільтрів зворотного осмосу, мембранний елемент DOW (вже більш високої продуктивності – 75 GPD), а в комплектацію входить покращений кронштейн, який дозволяє встановлювати фільтр як вертикально, так і горизонтально.
  В фільтрі P`URE Balance використовуються картриджі P`URE BALANCE "6 місяців", щоб у вас завжди була освіжаюче смачна та корисна вода з кальцієм та магнієм.
  Гарантія на лінійку P`URE — 36 місяців.

  The whole description

  Feedback

 • Feedback Система зворотного осмосу Ecosoft Standart МO 5-50Р з насосом

  Leave a review
 • Photos Система зворотного осмосу Ecosoft Standart МO 5-50Р з насосом

Sell on Ub.ua
Contacts
pro
Фільтри для води купити, системи фільтрації води - Аквамир
On ub.ua 7 years
Address:

Киев и Киевская, Белая Церковь, ул.Куценко 5а/4

Telephone number: +38 (098) 70696XX Show phone numbers
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create