Різне мережеве обладнання

 
  • Ціна

    • ok
  • Виробник

  • Регіони

  • Тип антенны

  • Количество антенн, шт.

  • Тип

  • Скорость передачи данных, Мбит/сек

  • Интерфейс подключения к интернет (WAN)

  • Количество LAN-портов (RJ-45), шт.

  • Интерфейс подключения к локальной сети/компьютеру

  • Состояние

  • Количество подключаемых ПК, шт.

  • Встроенный коммутатор

  • Внешние коннекторы

  • Общее количество портов, шт.

  • Интерфейсы

  • Интерфейс подключения

  • Интерфейс

Дивіться також
Вигляд:   
SFP - 1sm-1550nm-20sc Foxgate
Код 000005927
712.30 грн.
КУПИТИ
 
SFP - 20-1550wdm Step4Net
Код 000005294
601.80 грн.
КУПИТИ
 
GEPON концентратор BDCOM P3310C - 2ac
Код 000007592
22,921.50 грн.
КУПИТИ
 
Абонентський термінал FoxGate ONU 1001wz
Код 000008927
601.80 грн.
КУПИТИ
 
SFP GEPON трансивер Step4Net SFP - 20-1,25 - GEPON - OLT
Код 000005277
1,506.30 грн.
КУПИТИ
 
Абонентський термінал BDCOM P1004R
Код 000007594
2,620.50 грн.
КУПИТИ
 
GPON- концентратор BDCOM GP3600 - 08
Код 000008007
63,016.40 грн.
КУПИТИ
 
FoxGate SFP - 1,25/2,5G - GPON (C ) - 20sc
Код 000008009
1,882.10 грн.
КУПИТИ
 
FoxGate SFP - 1,25/2,5G - GPON (C  ) - 20sc
Код 000008010
2,206.60 грн.
КУПИТИ
 
GEPON концентратор BDCOM P3310C - DC
Код 000007593
22,921.50 грн.
КУПИТИ
 
BDCOM P3616 - 2te
Код 000005288
70,763.10 грн.
КУПИТИ
 
GEPON концентратор BDCOM P3310C
Код 000007591
22,302.00 грн.
КУПИТИ
 
BDCOM P3608 - 2te
Код 531968095
40,223.60 грн.
КУПИТИ
 
SFP - 03-1550wdm Step4Net
Код 000005292
291.80 грн.
КУПИТИ
 
SFP - 03-1310wdm Step4Net
Код 000005291
291.80 грн.
КУПИТИ
 
Абонентський термінал BDcom P1501D1
Код 5766
805.00 грн.
КУПИТИ
 
SFP - 20-1310wdm Step4Net
Код 000005293
354.00 грн.
КУПИТИ
 
GPON- концентратор BDCOM GP3600 - 16
Код 000008008
78,509.80 грн.
КУПИТИ
 
Абонентський термінал BDCOM P1004C1
Код 000005286
1,233.10 грн.
КУПИТИ
 
SFP - 1sm-1310nm-20sc Foxgate
Код 000005926
480.70 грн.
КУПИТИ
 
Абонентський термінал BDCOM P1501C2
Код 000005284
924.80 грн.
КУПИТИ
 
KVM Консоль FOCUS CommandView KVM switch 098-8080, без бп и кабелей.
Код 86876876
370.00 грн.
ЗАМОВИТИ ТОВАР
 
Маршрутизатор роутер D-Link DIR-100
Код 127878244
120.00 грн.
ЗАМОВИТИ ТОВАР
 
Внешний COM Rs232 порт Bluetooth adapter
Код 86225453
180.00 грн.
ЗАМОВИТИ ТОВАР
 
 
Показати ще
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create