Запчастини корпусу плуга Unia, ZX правий
Запчастини корпусу плуга Unia, ZX правий
  • +38 (0800) 21-11-XX
Ціна договірна

Запчастини корпусу плуга Unia, ZX правий

Код товару 10244701
В наявності

Запчастини корпусу плуга Unia, ZX правий

 
Ціна договірна
Способи оплати: Можливі різні варіанти оплати:
Способи доставки: Доставка здійснюється за умовами клієнта
В наявності
 
Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Можливі різні варіанти оплати:
Способи доставки: Доставка здійснюється за умовами клієнта
gold
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Волинська, Луцьк, вул. Вахтангова, будинок 16
Телефони
  • +38 (0800) 21-11-XX
Реєстрація нового продавця

Назва запчастини

1

Долото праве (3 отвори)

2

Леміш правий MX

2.1

Леміш з долотом

3

Грудь відвалу ZX права

4

Польова дошка ZX права

5

П'ятка

6

Накладка

7

Шайба п'ятки

8

Відвал ZX правий

9

Пластина вирівнююча

10

Загортач правий

11

Тримач загортача правий

12

Черевик правий ZX

13

Регулювальний гвинт М20х1,5

14

Опора

15

Куточок опори

16

Шайба 22,5-Fe/Zn

17

Шайба ø 55/21x4

18

Гайка M20x1,5-10-B-Fe/Zn

19

Гвинт M12x1,25x35

20

Гвинт M12x1,25x40

21

Гвинт ZM12x1,25x35-10.9-Fe/Zn

22

Гвинт ZM12x1,25x50-10.9-Fe/Zn

23

Гвинт M12x1,25-10-B-Fe/Zn

24

Гвинт M12x1,25-10-B-Fe/Zn

25

Гвинт M12x1,25x40-10,9-B-Fe/Zn

26

Шайба 13-Fe/Zn

27

Шайба Z20,5-Fe/Zn

28

Крій ножовий правий

Купити запчастини корпусу плуга Unia, ZX правого можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта. Для того, щоб купити запчастину, користуйтеся картинкою і таблицею. Номери деталей на картинках відповідають нумерації в таблиці. Вкажіть нашому менеджеру каталожний номер деталі, який знаходиться біля її назви.

Опис

Назва запчастини

1

Долото праве (3 отвори)

2

Леміш правий MX

2.1

Леміш з долотом

3

Грудь відвалу ZX права

4

Польова дошка ZX права

5

П'ятка

6

Накладка

7

Шайба п'ятки

8

Відвал ZX правий

9

Пластина вирівнююча

10

Загортач правий

11

Тримач загортача правий

12

Черевик правий ZX

13

Регулювальний гвинт М20х1,5

14

Опора

15

Куточок опори

16

Шайба 22,5-Fe/Zn

17

Шайба ø 55/21x4

18

Гайка M20x1,5-10-B-Fe/Zn

19

Гвинт M12x1,25x35

20

Гвинт M12x1,25x40

21

Гвинт ZM12x1,25x35-10.9-Fe/Zn

22

Гвинт ZM12x1,25x50-10.9-Fe/Zn

23

Гвинт M12x1,25-10-B-Fe/Zn

24

Гвинт M12x1,25-10-B-Fe/Zn

25

Гвинт M12x1,25x40-10,9-B-Fe/Zn

26

Шайба 13-Fe/Zn

27

Шайба Z20,5-Fe/Zn

28

Крій ножовий правий

Купити запчастини корпусу плуга Unia, ZX правого можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта. Для того, щоб купити запчастину, користуйтеся картинкою і таблицею. Номери деталей на картинках відповідають нумерації в таблиці. Вкажіть нашому менеджеру каталожний номер деталі, який знаходиться біля її назви.

Оплата та доставка
Способи оплати:
Можливі різні варіанти оплати:
кредити, лізингові програми та ін.
Способи доставки:
Доставка здійснюється за умовами клієнта
та абсолютно безкоштовно.
Інформація про продавця
gold
Україна, Волинська, Луцьк, вул. Вахтангова, будинок 16
  • +38 (0800) 21-11-XX
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create