Стрічка ущільнювач для стільниці SALAG, L - 4,2 м.
Стрічка ущільнювач для стільниці SALAG, L - 4,2 м.
27,90 грн.

Стрічка ущільнювач для стільниці SALAG, L - 4,2 м.

Код товару LU-25
В наявності

Стрічка ущільнювач для стільниці SALAG, L - 4,2 м.

 
27,90 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
free
Інформація про продавця:
Адреса
02099, Україна, Київська, Київ, вул. Бориспільська, будинок 7, офіс 309
Телефони
Реєстрація нового продавця
Универсальная уплотнительная лента для внутренних углов SALAG LU-25.Материал: комбинированный ПВХ.

Цвета: прозрачный, белый, бежевый, слоновая кость, серый, коричневый, чёрный.

Высота монтажной части: 25 мм.

Ширина гибкой части: 9,5 мм.

Длинна: 4,2 метра.

Монтаж плинтуса: крепится на гвозди, либо с помощью герметика/клея.

Соединительная фурнитура: не предусмотрена.

Уплотнительная лента Salag LU-25 состоит из прочной ПВХ-ленты основания и мягкой видимой части. Основное предназначение такой ленты - герметизация и визуальное оформление мест примыкания столешниц к стенам. Однако, данная лента имеет универсальную конструкцию, и может применяться как уплотнитель для любых внутренних углов. Гибкая фактура позволит применять данный уплотнитель на радиусных или криволинейных стыках, точно повторяя их форму.

Цветовая гамма уплотнительной ленты подобрана на основании наиболее часто встречающихся цветов столешниц. Это позволит Вам подобрать ленту нужного цвета, не нарушая общей цветовой схемы кухонного гарнитура. Смонтированная уплотнительная лента имеет небольшую видимую площадь, надёжно прилегающую к поверхностям. Данное изделие является более функциональным решением для стыка столешницы, чем герметизация его силиконом. Качественный ПВХ материал не выцветает и не подвержен разрушению от агрессивных моющих средств.

Монтаж уплотнительной ленты довольно прост и не требует особых навыков. Основание ленты изготовлено из прочного ПВХ, его можно зафиксировать с помощью герметика или клея, либо прибить мебельными гвоздями.


Опис
Універсальна стрічка ущільнювача для внутрішніх кутів SALAG LU - 25.Матеріал: комбінований ПВХ.

Кольори: прозорий, білий, бежевий, слонова кістка, сірий, коричневий, чорний.

Висота монтажної частини : 25 мм

Ширина гнучкої частини : 9,5 мм

Довга: 4,2 метри.

Монтаж плінтуса : кріпиться на цвяхи, або за допомогою герметика/клею.

Сполучна фурнітура: не передбачена.

Стрічка ущільнювача Salag LU - 25 складається з міцної ПВХ-стрічки основи і м'якої видимої частини. Основне призначення такої стрічки - герметизація і візуальне оформлення місць примикання стільниць до стін. Проте, ця стрічка має універсальну конструкцію, і може застосовуватися як ущільнювач для будь-яких внутрішніх кутів. Гнучка фактура дозволить застосовувати цей ущільнювач на стиках радіусів або криволінійних, точно повторюючи їх форму.

Колірна гамма стрічки ущільнювача підібрана на основі кольорів стільниць, що найчастіше зустрічаються. Це дозволить Вам підібрати стрічку потрібного кольору, не порушуючи загальної колірної схеми кухонного гарнітура. Змонтована стрічка ущільнювача має невелику видиму площу, надійно прилеглу до поверхонь. Цей виріб є більше функціональним рішенням для стику стільниці, чим герметизація його силіконом. Якісний ПВХ матеріал не вицвітає і не схильний до руйнування від агресивних миючих засобів.

Монтаж стрічки ущільнювача досить простий і не вимагає особливих навичок. Основа стрічки виготовлена з міцного ПВХ, його можна зафіксувати за допомогою герметика або клею, або прибити меблевими цвяхами.


Інформація про продавця
free
02099, Україна, Київська, Київ, вул. Бориспільська, будинок 7, офіс 309
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create