Buddleja dav. 'Ile de France'
Buddleja dav. 'Ile de France'
  • +38 (093) 32977XX
235 грн.

Buddleja dav. 'Ile de France'

Код товару 68
Під замовлення

Buddleja dav. 'Ile de France'

 
235 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
premium
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Київська, Ворзель, вул.Березова, будинок 24
Телефони
  • +38 (093) 32977XX
0 відгуків
Додати відгук
Реєстрація нового продавця

Описание: Буддлея Иль де Франс – подробное описание в нашем каталоге. Все характеристики от лучших специалистов европейских питомников. Советы по уходу и посадке. Буддлея Иль де Франс – ареал обитания, размеры, плоды и цветение, предпочитаемые почвы, корневая система, особенности и морозостойкость. Цветёт с июля до октября. Длинные соцветия появляются на концах дугообразно отклонённых побегов. Цветки от красно-фиолетового до аметисто-фиолетового, со временем становятся темнее и более голубыми, внутри тёмно-оранжевые. Соцветия длиной до 50 см. Запах терпкий, сильный, привлекает большое количество насекомых.
Почва: Экзотическое растение не должно быть помещено по соседству с другими кустами. Землю под ним необходимо хорошо увлажнить и дренировать. В средней полосе Буддлея Давида может подмерзать. Однако сохранившиеся под землей корни потом дают молодые побеги.
Свет: Высадить Буддлею следует в хорошо освещенном месте, укрытом от ветра. Морозостойкость: 4

Опис

Опис: Буддлея Або де Франс – детальний опис в нашому каталозі. Усі характеристики від кращих фахівців європейських розплідників. Раді з відходу і посадки. Буддлея Або де Франс – ареал мешкання, розміри, плоди і цвітіння, грунти, що віддаються перевага, коренева система, особливості і морозостійкість. Цвіте з липня до жовтня. Довгі суцвіття з'являються на кінцях дугоподібно відхилених пагонів. Квітки від червоно-фіолетового до аметисто-фиолетового, з часом стають темніше і більше блакитними, усередині темно-помаранчеві. Суцвіття завдовжки до 50 см Запах терпкий, сильний, притягає велику кількість комах.
Грунт: Екзотична рослина не має бути поміщена по сусідству з іншими кущами. Землю під ним необхідно добре зволожити і дренувати. У середній смузі Буддлея Давида може підмерзати. Проте корені, що збереглися під землею, потім дають молоді пагони.
Світло: Висадити Буддлею слід в добре освітленому місці, укритому від вітру. Морозостійкість: 4

Інформація про продавця
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create