Шерл, або чорний турмалін
Шерл, або чорний турмалін
  • +38 (098) 56114XX
1,39 грн.

Шерл, або чорний турмалін

Код товару M6728437
В наявності

Шерл, або чорний турмалін

 
1,39 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
premium
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Київська, Київ, Вулиця, будинок 0
Телефони
  • +38 (098) 56114XX
0 відгуків
Додати відгук
Реєстрація нового продавця

Размер: 85 х 45 х 40 мм.

Вес: 265 г.

Страна: Бразилия.

Шерл (от нем. Schörl), или чёрный турмалин, также шерлитминерал подкласса кольцевых боросиликатов; разновидность турмалина, отличающаяся наличием в кристаллической решётке натрия и двухвалентного железа. Непрозрачен (в отличие от других разновидностей турмалина). Обладает насыщенным чёрный цветом, что обусловлено присутствием атомов железа.

В ювелирном деле шерл шлифуют в форме кабошона для использования в бижутерии. В Великобритании и некоторых других странах используется для изготовления траурных украшений — брошей, бус, серьг. Кроме того, из шерла (а также из турмалинового кварца) делают письменные приборы, пресс-папье и другие декоративные предметы.

Опис

Розмір: 85 х 45 х 40 мм.

Вага: 265 г.

Країна: Бразилія.

Шерл (від нім. Schörl), або чорний турмалін, також Шерлі - мінерал підкласу кільцевих боросилікат; різновид турмаліну, що відрізняється наявністю в кристалічній решітці натрію і двовалентного заліза. Непрозорий (на відміну від інших різновидів турмаліну). Має насичений чорний кольором, що обумовлено присутністю атомів заліза.

У ювелірній справі шерл шліфують в формі кабошона для використання в біжутерії. У Великобританії і деяких інших країнах використовується для виготовлення траурних прикрас - брошок, бус, сережок. Крім того, з шерлу (а також з турмалінового кварцу) роблять письмові прилади, прес-пап'є і інші декоративні предмети.

Інформація про продавця
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create