Шланг для душу ZERIX F16
Шланг для душу ZERIX F16
162 грн.

Шланг для душу ZERIX F16

Код товару 502585420
В наявності

Шланг для душу ZERIX F16

 
162 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
premium
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Харківська, Харьков, Киргизкая 19, будинок 1, офіс 7
Телефони
0 відгуків
Додати відгук
Реєстрація нового продавця
Шланги в ванной комнате, это некие проводники, которые позволяют сделать сантехнику функциональной, и подать в нее воду. Сейчас трудно найти ванную, где бы ни применялись шланги нового поколения.Все душевые шланги имеют стандартную резъбу и могут быть подключены к любому смесителю. Именно поэтому выбор душевых шлангов будет зависеть в первую очередь от Ваших предпочтений в дизайне и необходимой длинны. Душевой шланг можно отнести к разряду важнейших сантехнических товаров. Его основная задача сводится к соединению лейки, подающей воду, и смесителя. Получается, что общее качество душевого шланга, его прочность и надежность резьбовых соединений определяют, насколько комфортен будет прием душа Гибкие и легкие шланги выдерживают значительные температурные нагрузки и перепады давления, надежно защищены от скручивания, изломов, легко чистятся, монтируются без специальных инструментов. Изделия обладают стильным дизайном, их просто приятно держать в руках.

Шланг для душа ZERIX F16 150 см, мелкая металлическая оплетка, внутри резиновая трубка. Гайка конусная (под стойки и кронштейны) для лейки и гайка с насечками для удобного крепления к смесителю. Шланг гибкий, растягивается до 200 см.


Опис
Шланги у ванній кімнаті, це деякі провідники, які дозволяють зробити сантехніку функціональною, і подати в неї воду. Зараз важко знайти ванну, де б не застосовувалися шланги нового покоління.Усі душові шланги мають стандартну резъбу і можуть бути підключені до будь-якого змішувача. Саме тому вибір душових шлангів залежатиме в першу чергу від Ваших переваг в дизайні і необхідною довгі. Душовий шланг можна віднести до розряду найважливіших сантехнічних товарів. Його основне завдання зводиться до з'єднання лійки, що подає воду, і змішувача. Виходить, що загальна якість душового шланга, його міцність і надійність різьбових з'єднань визначають, наскільки комфортний буде прийом душу Гнучкі і легкі шланги витримують значні температурні навантаження і перепади тиску, надійно захищені від скручування, зламів, легко чистяться, монтуються без спеціальних інструментів. Вироби мають стильний дизайн, їх просто приємно тримати в руках.

Шланг для душу ZERIX F16 150 см, дрібне металеве обплетення, усередині гумова трубка. Гайка конусна (під стойки і кронштейни) для лійки і гайка з насічками для зручного кріплення до змішувача. Шланг гнучкий, розтягується до 200 см


Інформація про продавця
premium
Україна, Харківська, Харьков, Киргизкая 19, будинок 1, офіс 7
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create