Хауліт (говліт)
Хауліт (говліт)
0,39 грн.

Хауліт (говліт)

Код товару M8228254
В наявності

Хауліт (говліт)

 
0,39 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
premium
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Київська, Київ, Вулиця, будинок 0
Телефони
0 відгуків
Додати відгук
Реєстрація нового продавця

Размер: 76 х 28 мм.

Вес: 374 г.

Страна: Индонезия.

На самом деле научное название минерала – боросиликат кальция, или силикоборокальцит. Открыт хаулит по историческим меркам недавно, всего 150 лет назад. Самые первые образцы неизвестного камня были обнаружены в 1868 году во время раскопок на полуострове Новая Шотландия на востоке Канады. Первооткрывателем стал канадский геолог-исследователь Генри Гова. В его честь и был назван камень – говлит. Из-за неблагозвучия для русского слуха его часто именуют хаулитом (от английского произношения Henry How).

По своей структуре говлит пористый, достаточно мягкий камень. Эти свойства позволяют вытачивать из него статуэтки, кулоны, шарики для бус и браслетов и окрашивать их в разные цвета.

Опис

Розмір: 76 х 28 мм.

Вага: 374 г.

Країна: Індонезія.

Насправді наукова назва мінералу - боросилікат кальцію, або сілікоборокальціт. Відкрито хауліт за історичними мірками недавно, всього 150 років тому. Найперші зразки невідомого каменю були виявлені в 1868 році під час розкопок на острові Нова Шотландія на сході Канади. Першовідкривачем став канадський геолог-дослідник Генрі Гова. У його честь і був названий камінь - говліт. Через неблагозвуччя для російського слуху його часто називають хаулітом (від англійської вимови Henry How).

За своєю структурою говліт пористий, досить м'який камінь. Ці властивості дозволяють виточувати з нього статуетки, кулони, кульки для бус і браслетів і фарбувати їх в різні кольори.

Інформація про продавця
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create