Лазерний клей (Рідкий пластик) Lazer Bond FV
Лазерний клей (Рідкий пластик) Lazer Bond FV
128,23 грн.
119,18 грн.

Лазерний клей (Рідкий пластик) Lazer Bond FV

Код товару +TV013018
В наявності

Лазерний клей (Рідкий пластик) Lazer Bond FV

128,23 грн.
119,18 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
free
Інформація про продавця:
Адреса
65065, Україна, Одеська, Одеса, Космонавтів, будинок 36, офіс 1108
Телефони
0 відгуків
Додати відгук
Реєстрація нового продавця
Липкая лента или клеевой пистолет Lazer BondЖидкая смола Lazer Бонд, которая создает прочную связь практически с любой поверхностью.

Просто нанесите пластиковую смолу, а затем активируйте ультрафиолетовый свет для прочного, соединения всего за три секунды. Lazer Bond создает герметичность, водонепроницаемость. Применить смолу можно к фарфору, пластику, кожи, меди, дереву, винилу, металлу, ПВХ, стекло и др.Комплектация:

Жидкая смола;

Упаковка.Оптовые цены могут обсуждаться индивидуально.Характеристики данного товара, включая внешний вид и комплект поставки, могут незначительно отличаться от описания представленного на сайте. Фирма-производитель оставляет за собой право на внесение изменений в конструкцию, дизайн и комплектацию без предварительного уведомления. Компания не несет ответственности за изменения, внесенные производителем. Предложения по улучшению работы магазина отправляйте на Е-mail 2017@i.uaДоставка по Украине возможна наложенным платежом и любым удобным для Вас способом:

Новая почта, Ин-тайм, Delivery, Gunsel, Укр. почта, Самовывоз и тд. Доставка в другие страны возможна только после предоплаты. Перед отправкой все товары проверяются, но Вы все равно на отделении транспортной компании проверьте на целостность и исправность. Весь товар застрахован, случае повреждения сразу сообщите нам и составьте на месте акт о порче посылки.

Вернуть купленный товар Вы можете на протяжении 14 дней с момента покупки, при условии товарного вида продукции. Ваш Dомашний Магазин.Смотреть весь ассортимент


Опис
Липка стрічка або клейовий пістолет Lazer BondРідка смола Lazer Бонд, яка створює міцний зв'язок практично з будь-якою поверхнею. Просто нанесіть пластикову смолу, а потім активуйте ультрафіолетове світло для міцного, з'єднання всього за три секунди. Lazer Bond створює герметичність, водонепроникність, яка може витримувати до 160 кілограм. Застосувати смолу можна до фарфору, пластика, шкіри, міді, дереву, вінілу, металу, ПВХ, скло та ін.Комплектація:

Рідка смола;

Упаковка.Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, у тому числі це залежить і від налаштувань монітора вашого комп'ютера!Характеристики і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення!Відео для загального ознайомлення:


Характеристики цього товару, включаючи зовнішній вигляд і комплект постачання, можуть не значно відрізнятися від опису представленого на сайті. Фірма-виготовник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну і комплектації без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

Доставка по Україні можлива накладеним платежем і будь-яким зручним для Вас способом :

Нова пошта, Ин-тайм, Delivery, Gunsel, Укр. пошта, Самовивезення і тд. Доставка в інші країни можлива тільки після передоплати. Перед відправкою усі товари перевіряються, але Ви обов'язково на відділенні транспортної компанії перевірте на цілісність і справність. Увесь товар застрахований, випадку ушкодження відразу повідомте нас і складіть на місці акт про псування посилки.

Повернути куплений товар Ви можете упродовж 14 днів з моменту купівлі, за умови товарного виду продукції. Ваш Домашній Магазин.Дивіться увесь наш асортимент


Інформація про продавця
free
65065, Україна, Одеська, Одеса, Космонавтів, будинок 36, офіс 1108
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create