Відеокамера  обманка Dummy camera abtech FN
Відеокамера обманка Dummy camera abtech FN
120,69 грн.
96,55 грн.

Відеокамера обманка Dummy camera abtech FN

-20%
Код товару ,CV0963
В наявності

Відеокамера обманка Dummy camera abtech FN

120,69 грн.
96,55 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
free
Інформація про продавця:
Адреса
65065, Україна, Одеська, Одеса, Космонавтів, будинок 36, офіс 1108
Телефони
0 відгуків
Додати відгук
Реєстрація нового продавця
Видеокамера обманка Dummy cameraПостоянно горит красный светодиод, имитируя запись.

Ее, при необходимости, вынимая батареек, можно отключать.

Камеру, благодаря специальным отверстиям и входящим в комплект шурупам, можно легко установить в любом положении на любой поверхности.

Видеокамера Шар, многогранно полезный подарок, т. к. ее можно использовать во многих ситуациях, и для шутки над друзьями либо соседями, и для защиты от злоумышленников и для предупреждения плохого поведения детей, вне Вашего присутствия и во многих других случаях, была бы фантазия!Характеристики:

Питание: 3 батарейки типа АА (не входят в комплект).

Материал: пластик, электронные компоненты.

Security Camera – зачем тратиться на дорогую настоящую камеру?

Эффект то – тот же!Оптовые цены могут обсуждаться индивидуально.Характеристики данного товара, включая внешний вид и комплект поставки, могут незначительно отличаться от описания представленного на сайте. Фирма-производитель оставляет за собой право на внесение изменений в конструкцию, дизайн и комплектацию без предварительного уведомления. Компания не несет ответственности за изменения, внесенные производителем. Предложения по улучшению работы магазина отправляйте на Е-mail 2017@i.uaДоставка по Украине возможна наложенным платежом и любым удобным для Вас способом:

Новая почта, Ин-тайм, Delivery, Gunsel, Укр. почта, Самовывоз и тд. Доставка в другие страны возможна только после предоплаты. Перед отправкой все товары проверяются, но Вы все равно на отделении транспортной компании проверьте на целостность и исправность. Весь товар застрахован, случае повреждения сразу сообщите нам и составьте на месте акт о порче посылки.

Вернуть купленный товар Вы можете на протяжении 14 дней с момента покупки, при условии товарного вида продукции. Ваш Dомашний Магазин.Смотреть весь ассортимент


Опис
Відеокамера обманка Dummy camera abtech Постійно горить червоний світлодіод, імітуючи запис.
Її, при необхідності, виймаючи батарейок, можна відключати.
Камеру, завдяки спеціальним отворам і шурупам, що входять в комплект, можна легко встановити у будь-якому положенні на будь-якій поверхні.
Відеокамера Шар, багатогранно корисний подарунок, т. до. її можна використати у багатьох ситуаціях, і для жарту над друзями або сусідами, і для захисту від зловмисників і для попередження поганої поведінки дітей, поза Вашою присутністю і у багатьох інших випадках, була б фантазія! Характеристики:
Живлення: 3 батарейки типу АА (не входять в комплект).
Матеріал: пластик, електронні компоненти. Security Camera-навіщо витрачатися на дорогу справжню камеру?
Ефект те-той же!
Характеристики цього товару, включаючи зовнішній вигляд і комплект постачання, можуть не значно відрізнятися від опису представленого на сайті. Фірма-виготовник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну і комплектації без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Доставка по Україні можлива накладеним платежем і будь-яким зручним для Вас способом : Нова пошта, Ин-тайм, Delivery, Gunsel, Укр. пошта, Самовивезення і тд. Доставка в інші країни можлива тільки після передоплати. Перед відправкою усі товари перевіряються, але Ви обов'язково на відділенні транспортної компанії перевірте на цілісність і справність. Увесь товар застрахований, випадку ушкодження відразу повідомте нас і складіть на місці акт про псування посилки.
Повернути куплений товар Ви можете упродовж 14 днів з моменту купівлі, за умови товарного виду продукції. Ваш Домашній Магазин. Дивіться увесь наш асортимент
Інформація про продавця
free
65065, Україна, Одеська, Одеса, Космонавтів, будинок 36, офіс 1108
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create