YAMAHA YTR-2330
YAMAHA YTR-2330
 • +38 (050) 30731XX
17 238 грн.

YAMAHA YTR-2330

Код товару M8634863
В наявності

YAMAHA YTR-2330

 
17 238 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
premium
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Сумська, Суми, вул. Іллінська, будинок 56, офіс 3
Телефони
 • +38 (050) 30731XX
0 відгуків
Додати відгук
Реєстрація нового продавця

Труба Yamaha YTR2330 - это прекрасный инструмент для начинающих музыкантов.

Основное внимание при разработке этой модели было направленно на снижение веса и легкость звукоизвлечения, при этом сохраняя прекрасное звучание и интонацию. Yamaha создает инструменты придавая особое значение эргономике, чтобы процесс учебы и развития навыков начинающих музыкантов происходил быстро и креативно.

Для уменьшения веса, в модели YTR-2330 было решено убрать скобу на основном настроечном слайдере(кроне). Кроме этого была подобрана идеальная толщина латунного раструба. Клапаны из монеля (никелево-медный сплав) примененные в инструменте отличаются надежностью, корректным ходом и не требуют частого обслуживания.

Раструб из желтой латуни

Новый, улучшенный, легкий и надежный раструб из двух частей, изготовлен из желтой латуни для оптимальной играбельности и обеспечения хорошей техники и долговечности.

Новые клапана, нижние чашки клапанов и пуговицы

Клапаны в YTR-2330 изготовлены из монеля (никелево-медный сплав отличающийся коррозионной стойкостью, пластичностью и высоким пределом прочности). Конструкция кнопок также подверглась доработке, а нижние чашки клапанов были утяжелены. Благодаря этому мы смогли значительно увеличить срок службы инструмента и улучшить качество его звучания.

Новые настроечные кроны

Второй и основной настроечные кроны изготовлены с использованием тех же методов, что и в производстве топовых моделей Yamaha, что обеспечивает стабильность строя, чистое звучание и износостойкость.

Основные характеристики:

 • Материал корпуса: желтая латунь
 • Материал раструба: желтая латунь
 • Диаметр раструба: 123 мм
 • Диаметр канала: ML - 11.65мм (0.459")
 • Мундштук: TR-11B4
Производство   Китай
Цвет   Золотой
Комплектация   Чехол, полировочная салфетка, масло
Гарантия   12 месяцев + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Опис

Труба Yamaha YTR2330 - це прекрасний інструмент для початківців музикантів.

Основна увага при розробці цієї моделі було направлено на зниження ваги і легкість звуковидобування, при цьому зберігаючи прекрасне звучання і інтонацію. Yamaha створює інструменти надаючи особливого значення ергономіці, щоб процес навчання і розвитку навичок початківців музикантів відбувався швидко і креативно.

Для зменшення ваги, в моделі YTR-2330 було вирішено прибрати скобу на основному настроювальному слайдері (кроні). Крім цього була підібрана ідеальна товщина латунного розтруба. Клапани з монелю (никелево-мідний сплав) застосовані в інструменті відрізняються надійністю, коректним ходом і не вимагають частого обслуговування.

Розтруб з жовтої латуні

Новий, покращений, легкий і надійний гніздо з двох частин, виготовлений з жовтою латуні для оптимальної іграбельності і забезпечення хорошої техніки і довговічності.

Нові клапана, нижні чашки клапанів і гудзики

Клапани в YTR-2330 виготовлені з монелю (никелево-мідний сплав відрізняється корозійну стійкість, пластичність і високим межею міцності). Конструкція кнопок також піддалася доопрацюванні, а нижні чашки клапанів були погіршити. Завдяки цьому ми змогли значно збільшити термін служби інструменту і поліпшити якість його звучання.

Нові параметри крони

Другий і основний настроювальні крони виготовлені з використанням тих же методів, що і у виробництві топових моделей Yamaha, що забезпечує стабільність ладу, чисте звучання і зносостійкість.

Основні характеристики:

 •     Матеріал корпусу: жовта латунь
 •     Матеріал розтруба: жовта латунь
 •     Діаметр розтруба: 123 мм
 •     Діаметр каналу: ML - 11.65мм (0.459 ")
 •     Мундштук: TR-11B4

Виробництво Китай
Колір Золотий
Комплектація Чохол, полірувальна серветка, масло
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування

Інформація про продавця
premium
Україна, Сумська, Суми, вул. Іллінська, будинок 56, офіс 3
 • +38 (050) 30731XX
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create