Індіанська глина для особи, Aztec Secret, 454 г.
Індіанська глина для особи, Aztec Secret, 454 г.
394 грн.
386 грн.

Індіанська глина для особи, Aztec Secret, 454 г.

-2%
Код товару AZT-17116
Відсутній

Індіанська глина для особи, Aztec Secret, 454 г.

394 грн.
386 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
394 грн.
386 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Красота и здоровье "Самое лучшее средство для лица" Глубокое очищение пор! 100% натуральный кальций из бентонитовой глины Высушенная на солнце Без ароматизаторов Без примесейПочувствуйте разницу!Уход за лицом, избавление от угрей, обматывание тела, глиняные ванны, уход за ногами, охлажденная глина для ухода за коленями и при укусах комаров. Наслаждайтесь полезными свойствами глины у себя дома. Украшает и освежает.

Рекомендации по Применению


Смешать глину с равными долями яблочного уксуса и/или воды. Использовать неметаллическую посуду. Хорошо размешать до состояния однородной пасты. При необходимости добавить больше глины или жидкости. Нанести слой, толщиной 1/2 – 1/4 дюйма на лицо или другую область. Дать высохнуть в течение 5-10 минут для нежной кожи и 15-20 минут для нормальной кожи. Может возникнуть ощущение стягивания. Почувствуйте разницу! Смойте глину теплой водой. Небольшое покраснение кожи - это нормальное явление, которое пройдет через 30 минут. Удаляет загрязнения из пор. Глубокое очищение пор! «Самое эффективное средство для лица в мире» - 1 фунта глины хватает на 10-15 применений. Использовать один раз в неделю или чаще для проблемной кожи. Также подходит мужчинам.


Предупреждения

Только для наружного применения.
Продукт не тестируется на животных.
Без продуктов животного происхождения.
При появлении раздражения прекратить использование.


100% натуральный кальциевый бентонит (зеленая) глина
Опис
Опис

Краса і здоров'я "Самий кращий засіб для особи" Глибоке очищення пір! 100% натуральний кальцій з бентонітової глини Висушена на сонці Без ароматизаторів Без примесейПочувствуйте різницю!Догляд за обличчям, позбавлення від вугрів, обмотування тіла, глиняні ванни, догляд за ногами, охолоджена глина для відходу за колінами і при укусах комарів. Насолоджуйтеся корисними властивостями глини у себе удома. Прикрашає і освіжає.

Рекомендації по Застосуванню


Змішати глину з рівними частками яблучного оцту і/або води. Використати неметалічний посуд. Добре розмішати до стану однорідної пасти. При необхідності додати більше глини або рідини. Нанести шар, завтовшки 1/2-1/4 дюйми на особу або іншу область. Дати висохнути впродовж 5-10 хвилин для ніжної шкіри і 15-20 хвилин для нормальної шкіри. Може виникнути відчуття стягання. Відчуйте різницю! Змийте глину теплою водою. Невелике почервоніння шкіри-це нормальне явище, яке пройде через 30 хвилин. Видаляє забруднення з пір. Глибоке очищення пір! "Найефективніший засіб для особи у світі"-1 фунта глини вистачає на 10-15 застосувань. Використати один раз в тиждень або частіше для проблемної шкіри. Також підходить чоловікам.


Попередження

Тільки для зовнішнього застосування.
Продукт не тестується на тваринах.
Без продуктів тваринного походження.
При появі роздратування припинити використання.


100% натуральний кальцієвий бентоніт (зелена) глина
Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create