Simple Skincare, Очищаючі серветки для особи, 25 серветок (7 x 7.5 дюймів/18 x 19 см)
Simple Skincare, Очищаючі серветки для особи, 25 серветок (7 x 7.5 дюймів/18 x 19 см)
236 грн.
236 грн.

Simple Skincare, Очищаючі серветки для особи, 25 серветок (7 x 7.5 дюймів/18 x 19 см)

Код товару SMP-00052
Відсутній

Simple Skincare, Очищаючі серветки для особи, 25 серветок (7 x 7.5 дюймів/18 x 19 см)

236 грн.
236 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
236 грн.
236 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Полезно для кожи Без агрессивных химических веществ Без искусственных отдушек и добавок, которые могут раздражать кожу Улыбайтесь, это просто 100% чистый, без загрязнений Жесткий по отношению к макияжу и мягкий по отношению к коже Придает коже более здоровый вид Нежные к коже ингредиенты с мультивитаминами Не содержит агрессивных химических веществ, которые могут раздражать кожу Без искусственных отдушек и красящих веществ Не содержит парабенов Одобрено дерматологами Не вызывает угревой сыпи Гипоаллергенный продукт Проверено офтальмологами Подходит для чувствительных глазРасправляется с водостойкой тушью, но сохраняет нежность к глазам.Эти необходимые каждой женщине супер-мягкие салфетки для снятия макияжа содержат самые чистые и полезные для кожи ингредиенты и мультивитамины. Салфетки мягко очищают, удаляют загрязнения и справляются с самой стойкой косметикой всего одним взмахом. Кожа ощущает полнейшую чистоту и свежесть. Не забудьте положить упаковку в сумочку, шкафчик и сумку для спортивного зала. Они станут вашими новыми лучшими друзьями!

Рекомендации по Применению


Для очищения лица проведите салфеткой по векам, лицу, шее. Не забудьте снова закрыть упаковку, чтобы салфетки не высохли. После использования выбрасывайте салфетки в мусорное ведро, не смывайте в унитаз. Используйте по утрам и вечерам. В конце используйте увлажняющее средство Simple по выбору.


Другие Ингредиенты

Вода (аква), цетеарилизононаноат, пантенол, токоферилацетат, глицерин, цетеариловый спирт, цетеат-20, глицерилстеарат, цетаррет-12, бензоат натрия, дегидроацетат натрия. Простые средства по уходу за кожей не содержат ингредиентов, полученных из животных.

Предупреждения

Избегайте контакта с глазами.


Опис
Опис

Корисно для шкіри Без агресивних хімічних речовин Без штучних ароматів і добавок, які можуть дратувати шкіру Посміхайтеся, це просто 100% чистий, без забруднень Жорсткий по відношенню до макіяжу і м'який по відношенню до шкіри Надає шкірі здоровішому вигляду Ніжні до шкіри інгредієнти з мультивітамінами Не містить агресивні хімічні речовини, які може дратує шкіра без штучний аромат і фарбувальний речовина не містить парабенов схвалено дерматолог не викликає вугровий висип Гіпоалергенний продукт Перевірено офтальмологами Підходить для чутливих глазРасправляется з водостійкою тушшю, але зберігає ніжність до очей.Ці необхідні кожній жінці супер-м'які серветки для зняття макіяжу містять найчистіші і корисніші для шкіри інгредієнти і мультивітаміни. Серветки м'яко очищають, видаляють забруднення і справляються з найстійкішою косметикою всього одним помахом. Шкіра відчуває щонайповнішу чистоту і свіжість. Не забудьте покласти упаковку в сумочку, шафку і сумку для спортивного залу. Вони стануть вашими новими кращими друзями!

Рекомендації по Застосуванню


Для очищення особи проведіть серветкою по повіках, особі, шиї. Не забудьте знову закрити упаковку, щоб серветки не висохли. Після використання викидайте серветки у відро для сміття, не змивайте в унітаз. Використайте вранці і вечорам. У кінці використайте зволожуючий засіб Simple по вибору.


Інші Інгредієнти

Вода (аква), цетеарилизононаноат, пантенол, токоферилацетат, гліцерин, цетеариловый спирт, цетеат- 20, глицерилстеарат, цетаррет- 12, бензоат натрію, дегидроацетат натрію. Прості засоби по догляду за шкірою не містять інгредієнтів, отриманих з тварин.

Попередження

Уникайте контакту з очима.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create