Now Foods, Рідка кокосова олія, чиста ректифікована, 473 мл
Now Foods, Рідка кокосова олія, чиста ректифікована, 473 мл
511 грн.
459,90 грн.

Now Foods, Рідка кокосова олія, чиста ректифікована, 473 мл

-10%
Код товару NOW-07703
Під замовлення

Now Foods, Рідка кокосова олія, чиста ректифікована, 473 мл

511 грн.
459,90 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
511 грн.
459,90 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание


Легкое и увлажняющее
Придает коже здоровый вид
Сделано на Филиппинах
Проблема: Сухая кожа или волосы, требующие дополнительного увлажнения и питания.
Жидкое кокосовое от NOW Solutions - это масло с выраженным косметическим эффектом. Оно достаточно легкое и быстро впитывается, обеспечивая увлажнение без закупорки пор. Наше ректифицированное жидкое кокосовое масло не имеет цвета и запаха, обладает ровной нежирной текстурой, идеально подходящей для различных видов ухода. Его можно использовать для сухой кожи в качестве основы для эфирных масел, в качестве массажного масла или в качестве основы для домашних средств для ухода за кожей. Жидкое кокосовое масло также помогает смягчить сухие поврежденные волосы и придать им здоровый блеск.
NOW solutions - это следующий шаг в развитии средств по уходу. Эта обширная линейка природных средств для ухода включает увлажняющие средства и сыворотки, масла для ванны и для тела, шампуни и кондиционеры, средства по уходу за полостью рта, средства по уходу за кожей, эфирные масла, сделанные на основе самых качественных и эффективных ингредиентов со всего мира. В продукции NOW Solutions не используются агрессивные химикаты и синтетические ингредиенты, так как мы стремимся к созданию линии максимально натуральных средств.


Рекомендации по Применению


Применяйте по мере необходимости для ухода за кожей лица и тела, а также для ухода за волосами. Подходит для всех видов кожи, в том числе, для зрелой сухой кожи. Идеально подходит для использования в качестве массажного масла.


Другие Ингредиенты

Жидкое кокосовое масло. Прозрачная бутылка содержит ультрафиолетовую защиту.


Характеристики
Виробник: Now Foods
Опис
Опис


Легке і зволожуюче
Надає шкірі здоровому вигляду
Зроблено на Філіппінах
Проблема: Суха шкіра або волосся, що вимагають додаткового зволоження і живлення.
Рідке кокосове від NOW Solutions-ця олія з вираженим косметичним ефектом. Воно досить легке і швидко вбирається, забезпечуючи зволоження без закупорки пір. Наша ректифікована рідка кокосова олія не має кольору і запаху, має рівну нежирну текстуру, ідеально відповідну для різних видів відходу. Його можна використати для сухої шкіри в якості основи для ефірних олій, в якості масажної олії або в якості основи для домашніх засобів для догляду за шкірою. Рідка кокосова олія також допомагає пом'якшити сухе пошкоджене волосся і надати їм здоровий блиск.
NOW solutions-це наступний крок в розвитку засобів по відходу. Ця велика лінійка природних засобів для відходу включає зволожуючі засоби і сироватки, олії для ванни і для тіла, шампуні і кондиціонери, засоби по догляду за порожниною рота, засоби по догляду за шкірою, ефірні олії, зроблені на основі найякісніших і ефективніших інгредієнтів зі всього світу. У продукції NOW Solutions не використовуються агресивні хімікати і синтетичні інгредієнти, оскільки ми прагнемо до створення лінії максимально натуральних засобів.


Рекомендації по Застосуванню


Застосовуйте в міру необхідності для догляду за шкірою обличчя і тіла, а також для догляду за волоссям. Підходить для усіх видів шкіри, у тому числі, для зрілої сухої шкіри. Ідеально підходить для використання як масажної олії.


Інші Інгредієнти

Рідка кокосова олія. Прозора пляшка містить ультрафіолетовий захист.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Характеристики
Виробник: Now Foods
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create