CeraVe, Засіб гель і шампунь для малюків, 8 жидк. унц. (237 мл)
CeraVe, Засіб гель і шампунь для малюків, 8 жидк. унц. (237 мл)
463 грн.
463 грн.

CeraVe, Засіб гель і шампунь для малюків, 8 жидк. унц. (237 мл)

Код товару CVE-22001
Відсутній

CeraVe, Засіб гель і шампунь для малюків, 8 жидк. унц. (237 мл)

463 грн.
463 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
463 грн.
463 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Разработан совместно с дерматологами Мягко очищает и сохраняет кожный барьер ребенка Содержит основные керамиды и витамины Не вызывает слез Не содержит парабенов, сульфатов и отдушекСделайте новый детский шампунь для волос и тела CeraVe частью ежедневного ухода за кожей ребенка. Этот нежный шампунь без слез разработан с детскими дерматологами, в его составе 3 важнейших церамида и витамины, которые способствуют сохранению кожного барьера ребенка благодаря мягкому очищению. Детский шампунь для волос и тела CeraVe гипоаллергенный, не содержит отдушек парабенов, сульфатов, фталатов и крастелей, так что он ничего не оставит на коже и волосах ребенка, но сделает их мягкими, чистыми и здоровыми. Детский шампунь для волос и тела CeraVe не вызывает раздражения, подходит даже для чувствительной кожи. 3 важнейших церамида помогают восстановить кожный барьер Обогащен витаминами для увлажнения Гипоаллергенный и нежный Не содержит фталатов и красителей Не содержит глютен и не тестируется на животных

Рекомендации по Применению


Намочите волосы и тело ребенка теплой водой, нанесите небольшое количество шампуня на мочалку или на руки, аккуратно вспеньте и смойте.


Другие Ингредиенты

Очищенная вода, децилглюкозид, полиглицерин-10, каприлат / капрат, ниацинамид, кокоглицериды, цетилгидроксиэтилцеллюлоза, церамид 3, церамид 6-11, церамид 1, гиалуроновая кислота, ксантановая смола, глюкозид кокоса, глицерил-олеат, бензоат натрия, лауроил натрия лактилат, токоферилацетат, лимонная кислота, фитосфингозин, холестерин, гидроксид натрия, карбомер.

Предупреждения

Применять только согласно указаниям. Чрезмерное использование или длительное воздействие может вызвать раздражение кожи и мочевыводящих путей. Прекратите использовании при появлении сыпи, покраснения или зуда. Проконсультируйтесь с врачом, если раздражение сохраняется. Хранить в недоступном для детей месте. Только для наружного применения. Бутылочка не содержит фталаты и ДФП.


Опис
Опис

Розроблений спільно з дерматологами М'яко очищає і зберігає шкірний бар'єр дитини Містить основні керамиды і вітаміни Не викликає сліз Не містить парабенов, сульфатів і отдушекСделайте новий дитячий шампунь для волосся і тіла CeraVe частиною щоденного догляду за шкірою дитини. Цей ніжний шампунь без сліз розроблений з дитячими дерматологами, в його складі 3 найважливіші цераміди і вітаміни, які сприяють збереженню шкірного бар'єру дитини завдяки м'якому очищенню. Дитячий шампунь для волосся і тіла CeraVe гіпоалергенний, не містить ароматів парабенов, сульфатів, фталатов і крастелей, так що він нічого не залишить на шкірі і волоссі дитини, але зробить їх м'якими, чистими і здоровими. Дитячий шампунь для волосся і тіла CeraVe не викликає роздратування, підходить навіть для чутливої шкіри. 3 найважливіші цераміди допомагають відновити шкірний бар'єр Збагачений вітамінами для зволоження Гіпоалергенний і ніжний Не містить фталатов і барвників Не містить глютен і не тестується на тваринах

Рекомендації по Застосуванню


Намочіть волосся і тіло дитини теплою водою, нанесіть невелику кількість шампуню на мочалку або на руки, акуратно вспеньте і змийте.


Інші Інгредієнти

Очищена вода, децилглюкозид, полиглицерин- 10, каприлат / капрат, ниацинамид, кокоглицериды, цетилгидроксиэтилцеллюлоза, церамід 3, церамід 6-11, церамід 1, гіалуронова кислота, ксантанова смола, глюкозид кокоса, гліцерил-олеат, бензоат натрію, лауроїл натрію лактилат, токоферилацетат, лимонна кислота, фитосфингозин, холестерин, гідроксид натрію, карбомер.

Попередження

Застосовувати тільки згідно з вказівками. Надмірне використання або тривала дія може викликати роздратування шкіри і сечовивідних шляхів. Припиніть використанні при появі висипу, почервоніння або свербежу. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо роздратування зберігається. Зберігати в недоступному для дітей місці. Тільки для зовнішнього застосування. Пляшечка не містить фталаты і ДФП.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create