Лосьйон для тіла, Everyday Shea, 475 мл
Лосьйон для тіла, Everyday Shea, 475 мл
495 грн.
485 грн.

Лосьйон для тіла, Everyday Shea, 475 мл

-2%
Код товару EDS-00584
Під замовлення

Лосьйон для тіла, Everyday Shea, 475 мл

495 грн.
485 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
495 грн.
485 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Сертифицирован как этически продаваемый Этично на всю жизнь Еще мягче, нетоксично для младенцев и детей постарше Без парабенов Без синтетических запахов Не тестировался на животных Поддается биологическому разложению Без клейковиныИзготовлено вручную в Alaffia с: Увлажняющим маслом ши Успокаивающим лимонным бальзамом Листом ши для защитыЕще мягче, изготовлено вручнуюЭтот разглаживающий, хорошо увлажняющий состав с нерафинированным этически продаваемым маслом ши, питательным алоэ, листом ши для защиты и успокаивающим лимонным бальзамом гидрирует и защищает нежную кожу ребенка. С запахом натуральной смеси эфирного масла лаванды и экстракта лимона.

Рекомендации по Применению


Налить немного на ладони, потереть руки друг о друга, чтобы согреть лосьон, и осторожно нанести на тело ребенка. Осторожно намылить; также лосьон подходит для массажа. Лучше всего использовать в сочетании с шампунем с маслом ши от EveryDay Shea и детским средством для мытья тела.


Другие Ингредиенты

Водный экстракт мелиссы лекарственный (лимон), водный экстракт листьев бутироспермума парки (ши) *, сливочное масло бутироспермума (ши) *, цетостеариловый спирт, полисорбат 60, стеариновая кислота, феноксиэтанол, масло лавандулы гибрибра, сорбат калия, аскорбиновая кислота. * Сертифицированная ярмарка для жизни - Социальная и справедливая торговля ИМО. «Ярмарка для жизни» - 57%. Ручная работа Alaffia in Olympia, WA USA из ингредиентов, сделанных нашими сертифицированными торговыми кооперативами в Того, Африка.

Предупреждения

Опис
Опис

Сертифікований як що етично продається Етично на все життя Ще м'якше, нетоксичний для немовлят і дітей старше Без парабенов Без синтетичних запахів Не тестувався на тваринах Піддається біологічному розкладанню Без клейковиныИзготовлено вручну в Alaffia з: Зволожуючою олією ши Заспокійливим лимонним бальзамом Листом ши для защитыЕще м'якше, виготовлене вручнуюЭтот розгладжуючий, добре зволожуючий склад з нерафінованою етично олією ши, що продається, поживний алое, лист ши для захисту і заспокійливим лимонним бальзамом гідрує і захищає ніжну шкіру дитини. Із запахом натуральної суміші ефірної олії лаванди і екстракту лимона.

Рекомендації по Застосуванню


Налити трохи на долоні, потерти руки один об одного, щоб зігріти лосьйон, і обережно нанести на тіло дитину. Обережно намилити; також лосьйон підходить для масажу. Краще всього використати у поєднанні з шампунем з олією ши від EveryDay Shea і дитячим засобом для миття тіла.


Інші Інгредієнти

Водний екстракт меліси лікарський (лимон), водний екстракт листя бутироспермума парки (ши) *, вершкове масло бутироспермума (ши) *, цетостеариловый спирт, полисорбат 60, стеаринова кислота, феноксиэтанол, олія лавандулы гибрибра, сорбат калію, аскорбінова кислота. * Сертифікований ярмарок для життя-Соціальна і справедлива торгівля ІМО. "Ярмарок для життя"-57%. Ручна робота Alaffia in Olympia, WA USA з інгредієнтів, зроблених нашими сертифікованими торговими кооперативами в Того, Африка.

Попередження

Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create