Charlie Banana, Щоденні прокладення, Білі, 3 прокладення   1 пакетик
Charlie Banana, Щоденні прокладення, Білі, 3 прокладення 1 пакетик
669 грн.
669 грн.

Charlie Banana, Щоденні прокладення, Білі, 3 прокладення 1 пакетик

Код товару CBA-74274
Відсутній

Charlie Banana, Щоденні прокладення, Білі, 3 прокладення 1 пакетик

669 грн.
669 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
669 грн.
669 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Без запаха, без хлора, без пятен Полезные для здоровья, удобные, экономичные и экологичные Самые мягкие, впитывающие и стильные моющиеся прокладки 2 застежкиВключает: 3 прокладки + 1 пакет для переноски.Зачем использовать прокладки Charlie Banana?Многие женщины чувствительны к химикатам, часто присутствующим в одноразовых прокладках. Гинекологи рекомендуют женщинам использовать альтернативные продукты без отдушек, супер абсорбирующих химикатов и не подвергавшиеся отбеливанию. Наши продукты полезнее для молодых девушек и женщин. Всегда мягкие. Попробовав наши прокладки всего один раз, вы больше не захотите пользоваться! Наши прокладки удобны, стильны, а также являются намного более здоровой альтернативой, чем привычные одноразовые прокладки. Их легко мыть, на них не образуются пятна, и они отлично впитывают. Используйте их каждый день на работе, дома, во время упражнений и даже в поездках. Они всегда останутся на своем месте!!

Рекомендации по Применению


Рекомендации по уходу: Тщательно прополощите прокладки под струей воды, затем положите в емкость для стирки. Положите в стиральную машину и выбрать холодный или теплый режим при температуре максимум 40°C. Используйте экологичное моющее средство. Необходима только половина требуемого количества. Не используйте кондиционер для ткани или отбеливатель. Повесьте для сушки или поместите в сушилку, центрифугу. Не гладить.


Другие Ингредиенты

Материалы: Раковина: 100% полиэстер • Спина: полиуретан • Подкладка: 100% полиэстер. Внутренний слой: 83% двухкомпонентное волокно (80% полиэфир 20% нейлон) 17% нейлон. Размер: 6.5 "LX 3.2" W (16.5 см LX 8 см W)


Характеристики
Виробник: Charlie Banana
Опис
Опис

Без запаху, без хлору, без плям Корисні для здоров'я, зручні, економічні і екологічні найм'якші, всмоктуючі і стильні прокладення 2 застежкиВключает, що миються : 3 прокладення 1 пакет для перенесення.Навіщо використати прокладення Charlie Banana?Багато жінок чутливі до хімікатів, часто присутніх в одноразових прокладеннях. Гінекологи рекомендують жінкам використати альтернативні продукти без ароматів, супер абсорбуючих хімікатів і що не піддавалися вибілюванню. Наші продукти корисніше для молодих дівчат і жінок. Завжди м'які. Спробувавши наші прокладення всього один раз, ви більше не захочете користуватися! Наші прокладення зручні, стильны, а також є набагато здоровішою альтернативою, ніж звичні одноразові прокладення. Їх легко мити, на них не утворюються плями, і вони відмінно вбирають. Використайте їх щодня на роботі, удома, під час вправ і навіть в поїздках. Вони завжди залишаться на своєму місці!!

Рекомендації по Застосуванню


Рекомендації по відходу: Ретельно прополощіть прокладення під струменем води, потім покладете в ємність для прання. Покладіть в пральну машину і вибрати холодний або теплий режим при температурі максимум 40°C. Використайте екологічний миючий засіб. Потрібна тільки половина необхідної кількості. Не використайте кондиціонер для тканини або вибілювач. Повісьте для сушки або помістіть в сушарку, центрифугу. Не гладити.


Інші Інгредієнти

Матеріали: Раковина: 100% поліестер-Спина: поліуретан-Підкладка: 100% поліестер. Внутрішній шар: 83% двокомпонентне волокно (80% полиэфир 20% нейлон) 17% нейлон. Розмір: 6.5 "LX 3.2" W (16.5 см LX 8 см W)


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Характеристики
Виробник: Charlie Banana
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create