Хна для волосся, Rainbow Research, Червоне дерево, 113 г.
Хна для волосся, Rainbow Research, Червоне дерево, 113 г.
228 грн.
223 грн.

Хна для волосся, Rainbow Research, Червоне дерево, 113 г.

-2%
Код товару RBR-40007
Під замовлення

Хна для волосся, Rainbow Research, Червоне дерево, 113 г.

228 грн.
223 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
228 грн.
223 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

На 100% натуральный продукт Не содержит химических веществ и консервантовХна Rainbow Henna окрашивает каждый волосяной стержень. Выравнивает и закрывает волосяную кутикулу, что позволяет добиться большего блеска. Придает волосам текстуру и объему. При смешивании дает натуральный цвет. Оттенок вымывается постепенно. Цвет держится 4-6 недели.Хна служит альтернативой химическим краскам для волос, которые оказывают отрицательное влияние на здоровье волос. Хна производится из мелкого кустарника Lawsonia, который произрастает на Ближнем Востоке, в Западной Азии и Северной Америке. Листья растения высушиваются и затем размалываются в мелкий порошок. Rainbow отбирает только самый качественный порошок.

Рекомендации по Применению


Насыпьте 4 унции (1 чашку) хны Rainbow в стеклянную или пластиковую миску. Медленно залейте порошок 1 чашкой кипятка. Используйте деревянную или пластиковую ложку, чтобы перемешать смесь и довести ее до консистенции крема (добавьте жидкости, если смесь получается слишком густая). Для нейтральной хны Rainbow используйте 2 унции (1/2 чашки) и 1 стакан кипятка.


Другие Ингредиенты

Красная красная смородина - Lawsonia inermis, indigofereae.

Предупреждения

Только для наружного применения. Хранить в сухом прохладном месте. Расфасовано на вес. Не использовать в области глаз или при наличии открытых порезов на коже головы. Не предназначено для осветленных или светлых волос. Если количество седых волос превышает 10%, перед покраской следует проверить оттенок на одной пряди.


Опис
Опис

На 100% натуральний продукт Не містить хімічних речовин і консервантовХна Rainbow Henna забарвлює кожен волосяний стержень. Вирівнює і закриває волосяну кутикулу, що дозволяє добитися більшого блиску. Надає волоссю текстуру і об'єму. При змішуванні дає натуральний колір. Відтінок вимивається поступово. Колір тримається 4-6 тижнів.Хна служить альтернативою хімічним фарбам для волосся, яке робить негативний вплив на здоров'я волосся. Хна робиться з дрібних кущів Lawsonia, які ростуть на Близькому Сході, в Західній Азії і Північній Америці. Листя рослини висушується і потім розмелюється в дрібний порошок. Rainbow відбирає тільки найякісніший порошок.

Рекомендації по Застосуванню


Насипте 4 унції (1 чашку) що Rainbow в скляну або пластикову миску. Повільно залийте порошок 1 чашкою окропу. Використайте дерев'яну або пластикову ложку, щоб перемішати суміш і довести її до консистенції крему (додайте рідині, якщо суміш виходить занадто густа). Для нейтральної що Rainbow використайте 2 унції (1/2 чашки) і 1 склянка окропу.


Інші Інгредієнти

Червона порічка-Lawsonia inermis, indigofereae.

Попередження

Тільки для зовнішнього застосування. Зберігати в сухому прохолодному місці. Розфасовано на вагу. Не використати в області око або за наявності відкритих порізів на шкірі голови. Не призначено для освітленого або світлого волосся. Якщо кількість сивого волосся перевищує 10%, перед фарбуванням слід перевірити відтінок на одному пасмі.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create