Now Foods, Solutions, Касторова Олія, 4 рідких унції (118 мл)
Now Foods, Solutions, Касторова Олія, 4 рідких унції (118 мл)
146 грн.
131,40 грн.

Now Foods, Solutions, Касторова Олія, 4 рідких унції (118 мл)

-10%
Код товару NOW-07679
Під замовлення

Now Foods, Solutions, Касторова Олія, 4 рідких унції (118 мл)

146 грн.
131,40 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
146 грн.
131,40 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

100% чистый продукт Универсальный уход за кожей Смягчитель кожи Несколько видов воздействия Отжато в маслоотделителе, не содержит гексана Прозрачная бутылочка снабжена защитой от ультрафиолетовых лучейПроблема: кожа нуждается в натуральном смягчающем веществе.Решение: 100% чистое касторовое масло выжимается из семян Ricinus communis и практически не имеет запаха и вкуса. Хотя оно применимо ко многим другим областям ухода за здоровьем, многие считают, что касторовое масло является одним из лучших натуральных смягчающих средств для кожи, доступных сегодня. Также известное как пальма-кристи («Пальма Христа»), касторовое масло празднует историю использования, которая восходит к библейским временам. С тех пор его использовали для увлажнения и смягчения здоровой кожи и волос, и оно широко используется в некоторых из самых популярных в настоящее время косметических формулах.NOW solutions – это следующий шаг в развитии средств по уходу. Эта комплексная натуральная линия включает увлажняющие сыворотки, масла для ванн и тела, шампуни и кондиционеры, уход за полостью рта, уход за кожей и эфирные масла, которые разработаны с использованием лучших функциональных ингредиентов со всего мира. NOW Solution избегают агрессивных химических веществ и синтетических ингредиентов в своих рецептурах, чтобы обеспечить более натуральную серию продуктов.

Рекомендации по Применению


Для местного применения нанесите несколько капель 100% чистого касторового масла на нужную область и массируйте по мере необходимости. Для мягких волос просто добавьте несколько капель в свой любимый шампунь перед ополаскиванием волос.


Другие Ингредиенты

Ricinus communis (касторовое) масло семян.

Предупреждения

Продукты NOW Solutions не проходят испытаний на животных.Внимание! Только для наружного применения.


Характеристики
Виробник: Now Foods
Опис
Опис

100% чистий продукт Універсальний догляд за шкірою Пом'якшувач шкіри Декілька видів дії Віджаті в масловіддільнику, не містить гексану Прозора пляшечка забезпечена захистом від ультрафіолетових лучейПроблема: шкіра потребує натуральної пом'якшувальної речовини.Рішення: 100% чиста касторова олія вичавлюється з насіння Ricinus communis і практично не має запаху і смаку. Хоча воно застосоване до багатьох інших областей відходу за здоров'ям, багато хто вважає, що касторова олія є одним з кращих натуральних пом'якшувальних засобів для шкіри, доступних сьогодні. Також відоме як пальма-кристи ("Пальма Христа"), касторова олія святкує історію використання, яка сходить до біблейських часів. Відтоді його використали для зволоження і пом'якшення здорової шкіри і волосся, і воно широко використовується в деяких з найпопулярніших нині косметичних формулах.NOW solutions-це наступний крок в розвитку засобів по відходу. Ця комплексна натуральна лінія включає зволожуючі сироватки, олії для ванн і тіла, шампуні і кондиціонери, догляд за порожниною рота, догляд за шкірою і ефірні олії, які розроблені з використанням кращих функціональних інгредієнтів зі всього світу. NOW Solution уникають агресивних хімічних речовин і синтетичних інгредієнтів у своїх рецептурах, щоб забезпечити натуральнішу серію продуктів.

Рекомендації по Застосуванню


Для місцевого застосування нанесіть декілька крапель 100% чистої касторової олії на потрібну область і масажуйте в міру необхідності. Для м'якого волосся просто додайте декілька крапель у свій улюблений шампунь перед обполіскуванням волосся.


Інші Інгредієнти

Ricinus communis (касторове) олія насіння.

Попередження

Продукти NOW Solutions не проходять випробувань на тваринах.Увага! Тільки для зовнішнього застосування.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Характеристики
Виробник: Now Foods
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create