Oral Essentials, Whitening Strips, 1 Upper & Lower Strip
Oral Essentials, Whitening Strips, 1 Upper & Lower Strip
158 грн.
154 грн.

Oral Essentials, Whitening Strips, 1 Upper & Lower Strip

-3%
Код товару OES-00731
Відсутній

Oral Essentials, Whitening Strips, 1 Upper & Lower Strip

158 грн.
154 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
158 грн.
154 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Идеальная полость рта Создано стоматологами Эффективный уход Зубы станут белее всего через несколько минут, при это чувствительность зубов не увеличится!* Сертифицировано на отсутствие токсичных веществ Для нижней и для верхней челюстейДолговременный уход за полостью рта без применения агрессивных химических веществ!*Как в случае пероксидных отбеливателей.

Рекомендации по Применению


Снимите упаковку с верхней и нижней полосок. Двумя руками нанесите верхнюю полоску на верхние зубы. Приложить нижнюю полоску к нижним зубам. Оставить на 30 минут. Снять, промыть водой или почистить. Наслаждаться.После использования могут появиться временные белые пятна, которые должны исчезнуть через 24-48 часов. Примечания по применению Не есть и не пить в течение 30 минут после использования. Для наилучших результатов использовать в сочетании с зубной пастой и ополаскивателем для рта Lumineux Whitening.


Другие Ингредиенты

Овощной глицерин, деионизированная вода, карбомер, карбоксиметил, cocos nucifera (кокосовое) масло, соль мертвого моря (maris sal), масло salvia officinalis (шалфея), масло лимонного лимона (лимон).

Предупреждения

При возникновении раздражения зубов или десен прекратите использование продукта.


Опис
Опис

Ідеальна порожнина рота Створено стоматологами Ефективний відхід Зуби стануть біліші всього через декілька хвилин, при це чутливість зубів не збільшиться!* Сертифіковано на відсутність токсичних речовин Для нижньої і для верхньої челюстейДолговременный догляд за порожниною рота без застосування агресивних хімічних речовин!*Як у разі пероксидных вибілювачів.

Рекомендації по Застосуванню


Зніміть упаковку з верхньою і нижньою смужок. Двома руками нанесіть верхню смужку на верхні зуби. Прикласти нижню смужку до нижніх зубів. Залишити на 30 хвилин. Зняти, промити водою або почистити. Насолоджуватися.Після використання можуть з'явитися тимчасові білі плями, які повинні зникнути через 24-48 годин. Примітки по застосуванню Не є і не пити впродовж 30 хвилин після використання. Для найкращих результатів використати у поєднанні із зубною пастою і обполіскувачом для рота Lumineux Whitening.


Інші Інгредієнти

Овочевий гліцерин, деіонізована вода, карбомер, карбоксиметил, cocos nucifera (кокосове) олія, сіль мертвого моря (maris sal), олія salvia officinalis (шавлії), олія лимонного лимона (лимон).

Попередження

При виникненні роздратування зубів або ясен припините використання продукту.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create