Trace Minerals Research, Дитячий Жувальний Пробіотик, Виноград Конкорд, 30 штук
Trace Minerals Research, Дитячий Жувальний Пробіотик, Виноград Конкорд, 30 штук
389 грн.
416 грн.

Trace Minerals Research, Дитячий Жувальний Пробіотик, Виноград Конкорд, 30 штук

Код товару TMR-00327
Під замовлення

Trace Minerals Research, Дитячий Жувальний Пробіотик, Виноград Конкорд, 30 штук

389 грн.
416 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
389 грн.
416 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Бренд микроэлементов №1 в Америке Не содержит ГМО Не содержит генетически модифицированных ингредиентов Отличный вкус! Одby раз в день Пищевая добавка Не содержит глютена Сертифицировано AVA как вегетарианский продукт cGMP3 млрд активных культур в одной жевательной таблетке для поддержания здоровой флоры кишечника.Жевательный пробиотик для детей составлен специально для детей и содержит 4 натуральных штамма пробиотиков - дружественных и жизнеспособных организмов, способствующих поддержанию и сохранению здорового баланса кишечной флоры. Баланс здоровой кишечной флоры помогает поддерживать иммунитет и позволяет избежать случайного несварения или расстройства желудка.

Рекомендации по Применению


Детям от 2 лет и старше принимать по одной жевательной таблетке в день на голодный желудок. После вскрытия хранить в холодильнике. TMR гарантирует эффективность пробиотика 3 млрд КОЕ в одной жевательной таблетке на момент производства. Для наилучших результатов храните продукт в холодильнике для сохранения его эффективности.


Другие Ингредиенты

Ксилит, натуральный виноградный ароматизатор, стеариновая кислота, лимонная кислота, стеарат магния, экстракт листьев стевии. Информация о аллергях: не содержит известных аллергенов.


Дополнительные факты Размер порции: 1 жевательная Порций в упаковке: 30 Количество на порцию %Дневная стоимость Пробиотик 3 миллиарда КОЕ •
Собственная смесь
Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium breve. 24 мг ** † Инулин (пребиотик) 60 мг † † Daily Value (DV) не установлена.
** В момент изготовления.
‡ Единицы формирования колоний (КОЕ).
Опис
Опис

Бренд мікроелементів №1 в Америці Не містить ГМО Не містить генетично модифікованих інгредієнтів Відмінний смак! Одby раз на день Харчова добавка Не містить глютену Сертифіковане AVA як вегетаріанський продукт cGMP3 млрд активних культур в одній жувальній пігулці для підтримки здорової флори кишечника.Жувальний пробіотик для дітей складений спеціально для дітей і містить 4 натуральні штами пробіотиків-дружніх і життєздатних організмів, сприяючих підтримці і збереженню здорового балансу кишкової флори. Баланс здорової кишкової флори допомагає підтримувати імунітет і дозволяє уникнути випадкового нетравлення або розладу шлунку.

Рекомендації по Застосуванню


Дітям від 2 років і старше приймати по одній жувальній пігулці в день на голодний шлунок. Після розкриття зберігати в холодильнику. TMR гарантує ефективність пробіотика 3 млрд ЯКЕ в одній жувальній пігулці на момент виробництва. Для найкращих результатів зберігаєте продукт в холодильнику для збереження його ефективності.


Інші Інгредієнти

Ксиліт, натуральний виноградний ароматизатор, стеаринова кислота, лимонна кислота, стеарат магнію, екстракт листя стевии. Інформація про аллергях: не містить відомих алергенів.


Додаткові факти Розмір порції : 1 жувальна Порцій в упаковці: 30 Кількість на порцію %Денна вартість Пробіотик 3 мільярди ЯКЕ-
Власна суміш
Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium breve. 24 мг ** † Інулін (пребиотик) 60 мг † † Daily Value (DV) не встановлена.
** У момент виготовлення.
‡ Одиниці формування колоній (ЯКЕ).
Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create