Organic Valley Purity Farms, Органічне очищене топлене масло, 13 унцій (368 г)
Organic Valley Purity Farms, Органічне очищене топлене масло, 13 унцій (368 г)
679 грн.
665 грн.

Organic Valley Purity Farms, Органічне очищене топлене масло, 13 унцій (368 г)

Код товару PFM-10010
Під замовлення

Organic Valley Purity Farms, Органічне очищене топлене масло, 13 унцій (368 г)

679 грн.
665 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
679 грн.
665 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Отлично подходит для саунтинга Воспитанный на пастбище Без ГМО · Без соли Не содержит лактозу Не содержит казеина Новый взгляд - тот же отличный вкус Органическое происхождение подтверждено Министерством сельского хозяйства США Не содержит ГМОВыращенный на пастбище с любовьюPurity Farms в течение многих лет выращивают гхи из масла Organic Valley, и когда первоначальные владельцы хотели уйти в отставку, они обратились к нам, чтобы сохранить производство гхи.Почитая традиционный индийский метод, чистое масло Organic Valley от наших коров, выращиваемых на пастбищах, медленно готовится, чтобы укрепить воду и сухое молоко. Что остается, так это восхитительное гхи с богатым маслянистым вкусом и ароматом.Как и вы, мы заботимся о том, как выращивается наша пища, как она на вкус и насколько она полезна для всех живых существ. Organic Valley Purity Farms Ghee – восхитительное полумягкое растительное масло с кухни природы, отлично подходящее для приготовления пищи, выпечки или обжарки.

Рекомендации по Применению


Organic Valley Purity Farms Ghee идеально подходит для высокотемпературной кулинарии, такой как соте, и является основой многих кулинарных традиций во всем мире. Гхи можно использовать вместо масла при выпечке. Однако, при смешивании ингредиентов имейте в виду, что содержание влаги в масле низко.Хранить в прохладном, сухом темном месте для оптимального вкуса.


Другие Ингредиенты

Сертифицированное органическое масло (молоко).


Дополнительные факты Размер порции: 1 ч. Л. (5 г) Порций в контейнере: 74 Количество на порцию % Дневная стоимость* Калории 45 Жирный 45 Всего жиров 5 г 8% Насыщенный жир 3 г 15% Транс-жир 0 г холестерин 10 мг 3% натрий 0 мг 0% Всего карбюраторов 0 г 0% Диетическое волокно 0 г 0% Sugars 0 г белка 0 г Витамин А 4% Витамин С 0% кальций 0% Железо 0% * Процент дневной нормы основаны на диете в 2000 калорий.
Опис
Опис

Чудово підходить для саунтинга Вихований на пасовищі Без ГМО · Без солі Не містить лактозу Не містить казеїну Новий погляд-той же відмінний смак Органічне походження підтверджене Міністерством сільського господарства США Не містить ГМОВыращенный на пасовищі з любовьюPurity Farms впродовж багатьох років вирощують гхі з олії Organic Valley, і коли первинний власник хоче пішов у відставку, вони звернувся до ми, щоб зберіг виробництво гхі.Шануючи традиційний індійський метод, чиста олія Organic Valley від наших корів, що вирощуються на пасовищах, повільно готується, щоб зміцнити воду і сухе молоко. Що залишається, так це чудове гхі з багатим маслянистим смаком і ароматом.Як і ви, ми піклуємося про те, як вирощується наша їжа, як вона на смак і наскільки вона корисна для усіх живих істот. Organic Valley Purity Farms Ghee-чудова напівм'яка рослинна олія з кухні природи, відмінно відповідне для приготування їжі, випічки або обжарювання.

Рекомендації по Застосуванню


Organic Valley Purity Farms Ghee ідеально підходить для високотемпературної кулінарії, такий як соте, і є основою багатьох кулінарних традицій у всьому світі. Гхі можна використати замість олії при випічці. Проте, при змішуванні інгредієнтів майте на увазі, що зміст вологи в олії низький.Зберігати в прохолодному, сухому темному місці для оптимального смаку.


Інші Інгредієнти

Сертифікована органічна олія (молоко).


Додаткові факти Розмір порції : 1 ч. Л. (5 г) Порцій в контейнері: 74 Кількість на порцію % Денна вартість* Калорії 45 Жирний 45 Всього жирів 5 г 8% Насичений жир 3 г 15% Транс-жир 0 г холестерин 10 мг 3% натрій 0 мг 0% Всього карбюраторів 0 г 0% Дієтичне волокно 0 г 0% Sugars 0 г білку 0 г Вітамін а 4% вітамін с 0% кальцій 0% залізо 0% * відсоток денний норма грунтований на дієта в 2000 калорія.
Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create