Очищаючий засіб для іграшок і стільчиків, BabyGanics, 502 мл
Очищаючий засіб для іграшок і стільчиків, BabyGanics, 502 мл
302 грн.
302 грн.

Очищаючий засіб для іграшок і стільчиків, BabyGanics, 502 мл

Код товару BGN-01049
Відсутній

Очищаючий засіб для іграшок і стільчиків, BabyGanics, 502 мл

302 грн.
302 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
302 грн.
302 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Не токсичная продукция На основе растительных ингредиентов Не вызывающая аллергии Не вызывающая раздражения Протестирована дерматологами и педиатрами Сделана в США - Никогда не испытывалась на животныхОни играют с едой и тянут игрушки в рот. Это мир детей. Вы просто в нем живете (и стараетесь сделать его чистым и безопасным). Воспользуйтесь чистящим средством для детских вещей и оно сделает за вас почти всю работу. После него не остается ни грязи, ни токсичных химических веществ — вы можете использовать его для любых поверхностей. Пусть начнутся игры!Информация о продукции: отлично подходит для очищения липких поверхностей, стульчиков, игрушек, автокресел, колясок и много другого.

Рекомендации по Применению


Хорошо взболтайте. Направьте спрей непосредственно на поверхность или игрушку и распылите. Протрите чистой тряпкой. Нет необходимости смывать.


Другие Ингредиенты

Вода, децилглюкозид (очиститель на растительной основе), тринатрийэтилендиаминдиукцинат (биодеградируемый хелатор), метилизотиазолинон (консерванты). Нет: Остаток, аммиак, отбеливатель, фосфаты, фталаты, ароматизаторы или синтетические красители.

Предупреждения

Информация по технике безопасности: Если продукт попал в глаза, промойте водой. Всегдахраните продукцию в недоступном для детей и животных месте. Не предназначено для очистки кожи лица или тела. Протестируйте маленький участок поверхности при очистке деревянных или тканевых поверхностей.


Опис
Опис

Не токсична продукція На основі рослинних інгредієнтів Не викликає алергії та, що Не викликає роздратування Протестована дерматологами і педіатрами Зроблена в США-Ніколи не випробовувалася на животныхОни грають з їжею і тягнуть іграшки в рот. Це світ дітей. Ви просто в нім живете (і намагаєтеся зробити його чистим і безпечним). Скористайтеся чистячим засобом для дитячих речей і воно зробить за вас майже усю роботу. Після нього не залишається ні бруду, ні токсичних хімічних речовин-ви можете використати його для будь-яких поверхонь. Нехай почнуться ігри!Інформація про продукцію: чудово підходить для очищення липких поверхонь, стільчиків, іграшок, автокрісел, колясок і багато іншого.

Рекомендації по Застосуванню


Добре збовтайте. Направте спрей безпосередньо на поверхню або іграшку і розпорошіть. Протріть чистою ганчіркою. Немає необхідності змивати.


Інші Інгредієнти

Вода, децилглюкозид (очисник на рослинній основі), тринатрийэтилендиаминдиукцинат (біодеградований хелатор), метилізотіазолінон (консерванти). Ні: Залишок, аміак, вибілювач, фосфати, фталаты, ароматизатори або синтетичні барвники.

Попередження

Інформація по техніці безпеки : Якщо продукт потрапив в очі, промийте водою. Всегдахраните продукцію в недоступному для дітей і тварин місці. Не призначено для очищення шкіри обличчя або тіла. Протестуйте маленьку ділянку поверхні при очищенні дерев'яних або тканинних поверхонь.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create