Універсальні серветки, Wipes, All Purpose, J R Watkins, 35 шт
Універсальні серветки, Wipes, All Purpose, J R Watkins, 35 шт
273 грн.
273 грн.

Універсальні серветки, Wipes, All Purpose, J R Watkins, 35 шт

Код товару WAT-00306
Відсутній

Універсальні серветки, Wipes, All Purpose, J R Watkins, 35 шт

273 грн.
273 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
273 грн.
273 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Удобство — Очищающая сила С 1868 года Натуральный продукт Забота о доме Не токсичный Разлагается в биосреде Освободите себяНастоящая история.Чистота продукции Watkins берет свое начало с обрыва над рекой Миссисипи в г. Уинона, штат Миннесота. В отличие от другой городской промышленной продукции она полезна для здоровья и не содержит искусственных добавок. Продукция Watkins остается качественной и натуральной с момента своего появления в 1868 года.Удобство и природная сила очищения теперь объединены в одно универсальное средство. Легко очистите дом от пыли и грязи с этими биоразлагаемыми, прочными салфетками, безопасными для стоков.Положите эти удобные салфетки в разные уголки своего дома и не только: Кухне Ванной комнате Столовой Гараже Бросьте в машину, чтобы поддерживать чистоту в дороге!

Рекомендации по Применению


Вытяните салфетку из центра упаковки через крышку. Следующая салфетка уже будет готова для использования. Закройте крышкой, чтобы сохранить влагу. Проверяйте средство на незаметном месте поверхности до использования.


Другие Ингредиенты

JR Watkins с гордостью раскрывает все ингредиенты.
Вода, SD-спирт 40-B (кукурузный), децилглюкозид (полученный из кокосовых орехов и глюкозы), цитрат натрия (натуральная соль), сорбат калия (натуральный консервант), натуральный аромат (масло травы артемисии vulgaris, aniba rosaeodora (палисандр) масло из дерева, цитраль, масло эвкалипта globulus, масло гераниола, лавандула angustifolia (лаванда), масло из кожи цитрусовых медика лимон (лимонное), масло цимбопогона schoenanthus, терпены лимонного цитруса, масло цитрусового аурантиума (оранжевое), масло листьев цитрусовых ретикулатов, терпинеол ), лимонная кислота (полученная из сахарной ферментации), метилизотиазолинон (консервант), карбонат натрия (природный минерал)
Формула JR Watkins для натуральных растений: без аммиака, без тестирования на животных, без отбеливателя, без красителя, без фосфатов, без лаурилсульфата натрия.

Предупреждения

Все чистящие средства следует хранить в месте, недоступном для детей и домашних животных.


Опис
Опис

Зручність-Очищаюча сила З 1868 року Натуральний продукт Турбота про будинок Не токсичний Розкладається у біосередовищі Звільните себяНастоящая історія.Чистота продукції Watkins бере свій початок з обриву над річкою Міссісіпі в р. Уинона, штат Міннесота. На відміну від іншої міської промислової продукції вона корисна для здоров'я і не містить штучних добавок. Продукція Watkins залишається якісною і натуральною з моменту своєї появи в 1868 року.Зручність і природна сила очищення тепер об'єднані в одно універсальний засіб. Легко очистите будинок від пилу і бруду з цими біорозкладаними, міцними серветками, безпечними для стоків.Покладіть ці зручні серветки в різні куточки свого дому і не лише: Кухні Ванній кімнаті Їдальні Гаражі Киньте в машину, щоб підтримувати чистоту в дорозі!

Рекомендації по Застосуванню


Витягніть серветку з центру упаковки через кришку. Наступна серветка вже буде готова для використання. Закрийте кришкою, щоб зберегти вологу. Перевіряйте засіб на непомітному місці поверхні до використання.


Інші Інгредієнти

JR Watkins з гордістю розкриває усі інгредієнти.
Вода, SD- спирт 40-B (кукурудзяний), децилглюкозид (отриманий з кокосових горіхів і глюкози), цитрат натрію (натуральна сіль), сорбат калію (натуральний консервант), натуральний аромат (олія трави артемисии vulgaris, aniba rosaeodora (палісандр) олія з дерева, цитраль, олія евкаліпта globulus, олія гераніолу, лавандула angustifolia (лаванда), олія з шкіри цитрусових медика лимон (лимонна), олія цимбопогона schoenanthus, терпени лимонний цитруса, олія цитрусовий аурантиума (помаранчева), олія листя цитрусових ретикулатов, терпінеол ), лимонна кислота (отримана з цукрової ферментації), метилізотіазолінон (консервант), карбонат натрію (природний мінерал)
Формула JR Watkins для натуральних рослин: без аміаку, без тестування на тваринах, без вибілювача, без барвника, без фосфатів, без лаурилсульфату натрію.

Попередження

Усі чистячі засоби слід зберігати в місці, недоступному для дітей і домашніх тварин.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create