Соска-дозатор для рідких ліків з народження, Munchkin
Соска-дозатор для рідких ліків з народження, Munchkin

Соска-дозатор для рідких ліків з народження, Munchkin

Код товару MUN-12501
Відсутній

Соска-дозатор для рідких ліків з народження, Munchkin

 
84 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
 
84 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Безопасная, легкая в применении, точнаяАккуратный, безопасный и простой способ дать жидкое лекарство ребенку — сейчас ложка сахара не является единственным способом, чтобы дать лекарство. Это необходимые мелочи.Необходимая информация: Ребенок получает лекарство в том количестве, которое может проглотить. Разработан педиатрами — уменьшает срыгивание.

Рекомендации по Применению


Заполните бутылочку с предписанной дозировкой жидкого лекарства. Полностью закрутите насадку на бутылочке. Следите за ребенком пока он не выпьет все лекарство.Очистка: Разделите компоненты. Необходимо вымыть перед первым применением. Соску можно прокипятить в течение 3 минут. Верхнюю часть можно мыть в посудомоечной машине


Предупреждения

Осторожно: Не оставляйте ребенка одного при работающем медикаторe. Для использования под присмотром взрослых. Не использовать как пустышку или игрушку. Любое повреждение наконечника может привести к разделению устройства на части, что означает вероятность удушья. Прекратите использование при появлении повреждений или трещин. Не пытайтесь увеличить отверстие с помощью иглы или другого острого предмета, т.к. это приведет к разрыву материала. Перед каждым применением проверьте прочность, потянув за колбу.


Характеристики
Виробник: Munchkin
Опис
Опис

Безпечна, легка в застосуванні, точнаяАккуратный, безпечний і простий спосіб дати рідкі ліки дитині-зараз ложка цукру не являється єдиним способом, щоб дати ліки. Це необхідні дрібниці.Необхідна інформація: Дитина отримує ліки в тій кількості, яка може проковтнути. Розроблений педіатрами-зменшує відрижку.

Рекомендації по Застосуванню


Заповніть пляшечку з наказаним дозуванням рідких ліків. Повністю закрутите насадку на пляшечці. Стежте за дитиною доки він не вип'є усі ліки.Очищення: Розділите компоненти. Необхідно вимити перед першим застосуванням. Соску можна прокип'ятити впродовж 3 хвилин. Верхню частину можна мити в посудомийній машині


Попередження

Обережно: Не залишайте дитину одну при працюючому медикаторe. Для використання під наглядом дорослих. Не використати як пустушку або іграшку. Будь-яке ушкодження наконечника може привести до розділення пристрою на частини, що означає вірогідність задухи. Припиніть використання при появі ушкоджень або тріщин. Не намагайтеся збільшити отвір за допомогою голки або іншого гострого предмета, оскільки це приведе до розриву матеріалу. Перед кожним застосуванням перевірте міцність, потягнувши за колбу.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Характеристики
Виробник: Munchkin
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create