Pet Naturals of Vermont, Шкіра   хутро, для собак, 30 жувальних пігулок, 2,12 унції (60 г)
Pet Naturals of Vermont, Шкіра хутро, для собак, 30 жувальних пігулок, 2,12 унції (60 г)
189 грн.
182 грн.

Pet Naturals of Vermont, Шкіра хутро, для собак, 30 жувальних пігулок, 2,12 унції (60 г)

-4%
Код товару PEN-00348
Під замовлення

Pet Naturals of Vermont, Шкіра хутро, для собак, 30 жувальних пігулок, 2,12 унції (60 г)

189 грн.
182 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
189 грн.
182 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Витамин E Льняные семечки Незаменимые жирные кислоты Для собак всех размеров Витамин E и лососевый жир для здоровья и сияния Препарат для сияния и здоровья шерсти, разработанный для животных. Омега 3 - 6 - 9 жирные кислоты Не содержит пшеницы Не содержит кукурузу Не содержит искусственных ингредиентов Для всех пород собак Знак качества — NASCВкусно. Необычно. Ваша собака заслуживает самой лучшей пищевой добавки для домашних питомцев. И эта упаковка содержит именно такую добавку. Каждая пищевая добавка Pet Naturals разработана на основе натуральной формулы, куда входят самые чистые и эффективные компоненты, которые можно найти. Почему этот продукт работает Витамин E - это антиоксидант, поддерживающий здоровье кожи и шерсти. Незаменимые жирные кислоты - поддерживают здоровье кожи и шерсти посредством создания здоровой воспалительной реакции.

Рекомендации по Применению


Давать ежедневно по 1 жевательной таблетке на каждые 25 фунтов (11,3 кг) веса.


Другие Ингредиенты

Сырой протеин 11% Сырой жир 13% Сырое волокно (макс.) 1% Влажность (макс.) 12% Линолевая кислота (3,0%)
(жирная кислота Омега 6) 60 мг Витамин Е 25 МЕ * Омега 3 жирные кислоты (1,0%) 20 мг * Жирные кислоты Омега 9 (1,3%) 26 мг * Не признается в качестве основного вещества питательными веществами AAFCO Dog Food Nutrient.

Предупреждения

Хранить в сухом и прохладном месте. Данный продукт предназначен только для употребления в качестве пищевой добавки. Только для животных. Хранить в месте, недоступном для детей и животных. Некоторые животные могут считать добавку лакомством. В случае случайной передозировки немедленно обратитесь к квалифицированному специалисту в соответствующей области.


Опис
Опис

Вітамін E Льняне насіння Незамінні жирні кислоти Для собак усіх розмірів Вітамін E і лососевий жир для здоров'я і сяйва Препарат для сяйва і здоров'я шерсті, розроблений для тварин. Омега 3-6-9 жирних кислот Не містить пшениці Не містить кукурудзу Не містить штучних інгредієнтів Для усіх порід собак Знак якості-NASCВкусно. Незвично. Ваш собака заслуговує самої кращої харчової добавки для домашніх вихованців. І ця упаковка містить саме таку добавку. Кожна харчова добавка Pet Naturals розроблена на основі натуральної формули, куди входять найчистіші і ефективніші компоненти, які можна знайти. Чому цей продукт працює Вітамін E-це антиоксидант, що підтримує здоров'я шкіри і шерсті. Незамінні жирні кислоти-підтримують здоров'я шкіри і шерсті за допомогою створення здорової запальної реакції.

Рекомендації по Застосуванню


Давати щодня по 1 жувальній пігулці на кожні 25 фунтів (11,3 кг) ваги.


Інші Інгредієнти

Сирий протеїн 11% Сирий жир 13% Сире волокно (макс.) 1% Вологість (макс.) 12% Лінолева кислота (3,0%)
(жирна кислота Омега 6) 60 мг Вітамін Е 25 МЕ * Омега 3 жирних кислоти (1,0%) 20 мг * Жирні кислоти Омега 9 (1,3%) 26 мг * Не визнається в якості основної речовини поживними речовинами AAFCO Dog Food Nutrient.

Попередження

Зберігати в сухому і прохолодному місці. Цей продукт призначений тільки для вживання в якості харчової добавки. Тільки для тварин. Зберігати в місці, недоступному для дітей і тварин. Деякі тварини можуть вважати добавку ласощами. У разі випадкового передозування негайно звернетеся до кваліфікованого фахівця у відповідній області.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create