Кондиціонер для білизни, (Fabric Softener), Mrs. Meyers Clean Day, 946 мл
Кондиціонер для білизни, (Fabric Softener), Mrs. Meyers Clean Day, 946 мл
618 грн.
605 грн.

Кондиціонер для білизни, (Fabric Softener), Mrs. Meyers Clean Day, 946 мл

-2%
Код товару MRS-14134
Під замовлення

Кондиціонер для білизни, (Fabric Softener), Mrs. Meyers Clean Day, 946 мл

618 грн.
605 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
618 грн.
605 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Простые продукты для чистого и счастливого дома Чистый день Ароматерапевтические продукты для стирки Время делать покупкиЭффективные ингредиенты и эфирные масла беспощадны к грязи, но нежны к ткани и Земле.Столетиями лаванда ценилась за её чудесно расслабляющий и успокаивающий аромат, считавшийся способным облегчить усталость. Можно ли желать большего от растения?

Рекомендации по Применению


Просто добавьте 1/2 колпачка во время полоскания, чтобы придать вашим вещам приятный аромат и мягкость, уменьшить, убрать статику и облегчить глажку утюгом. Просто замечательно.Советы по ведению хозяйстваЕсли вы предпочитаете, когда ваши полотенца жёсткие и грубые, вешайте их сушиться на улице - это непросто зимой! Если вы предпочитаете, чтобы ваши полотенца были помягче, используйте электросушилку, так как её использование помогает смягчить вашу одежду, полотенца и простыни.


Другие Ингредиенты

Вода, дигидрогенизированный пальмоилэтилгидроксиэтилмоносульфат, изопропиловый спирт, ароматизатор, экстракты семян госсипиума травяной (cotto), масло лаванды (лаванды), масло кожуры цитрусовых ауранций (апельсина), глицерин, хлорид кальция, полисорбат 20, кокоат ПЭГ-5, метилизотиазолинон , Бензизотиазолинон. Наши продукты без жестокости, не тестируются на животных и подвержены биологическому разложению. Ингредиенты продукта, по крайней мере, на 97% естественным путем.

Предупреждения

Не замораживать.
Осторожно! Не допускать попадания в глаза. Хранить в недоступном для детей и домашних животных месте. При попадании в глаза хорошо промыть водой.


Опис
Опис

Прості продукти для чистого і щасливого будинку Чистий день Ароматерапевтические продукти для прання Час робити покупкиЭффективные інгредієнти і ефірні олії нещадні до бруду, але ніжні до тканини і Землі.Століттями лаванда цінувалася за її чудесно розслабляючий і заспокійливий аромат, що вважався здатним полегшити втому. Чи можна бажати більшого від рослини?

Рекомендації по Застосуванню


Просто додайте 1/2 ковпачки під час полоскання, щоб надати вашим речам приємний аромат і м'якість, зменшити, прибрати статику і полегшити прасування праскою. Просто чудово.Раді з ведення хозяйстваЕсли ви віддаєте перевазі, коли ваші рушники жорсткі і грубі, вішайте їх сушитися на вулиці-це непросто взимку! Якщо ви вважаєте за краще, щоб ваші рушники були пом'якші, використайте електросушарку, оскільки її використання допомагає пом'якшити ваш одяг, рушники і простирадла.


Інші Інгредієнти

Вода, дигидрогенизированный пальмоилэтилгидроксиэтилмоносульфат, изопропиловый спирт, ароматизатор, екстракти насіння госсипиума трав'яної (cotto), олія лаванди (лаванда), олія шкірки цитрусових ауранций (апельсина), гліцерин, хлорид кальцію, полисорбат 20, кокоат ПЭГ- 5, метилізотіазолінон, Бензизотиазолинон. Наші продукти без жорстокості, не тестуються на тваринах і схильні до біологічного розкладання. Інгредієнти продукту, принаймні, на 97% природним чином.

Попередження

Не заморожувати.
Обережно! Не допускати попадання в очі. Зберігати в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. При попаданні в очі добре промити водою.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create