Hyland's, Baby, пігулки від кольок в животі для малюків, 125 пігулок
Hyland's, Baby, пігулки від кольок в животі для малюків, 125 пігулок
377 грн.
369 грн.

Hyland's, Baby, пігулки від кольок в животі для малюків, 125 пігулок

Код товару HYL-31471
Під замовлення

Hyland's, Baby, пігулки від кольок в животі для малюків, 125 пігулок

377 грн.
369 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
377 грн.
369 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Практически мгновенно растворяется во рту! Снимает боли и нервозность при газах* Гомеопатическое средство От 0 месяцев+ Натуральное средство для снятия боли Без искусственных ароматизаторов, красителей и парабеновHyland работает в области гомеопатии уже целый век, мы производим качественные и целостные продукты. Использование : временно снимает симптомы колик и газов, вызванные раздражением едой, слишком быстрым кормлением, сглатыванием воздуха и подобными состояниями во время прорезывания зубов, простуды и других проблемных ситуаций у детей.*Применение наших продуктов основано на традиционной гомеопатической практике.

Рекомендации по Применению


Детям младше 3 лет: растворять 2 таблетки под языком каждые 15 минут, до 8 раз до улучшения состояния; потом каждые 2 часа по необходимости.По желанию таблетки можно растворить в чайной ложке с водой и дать получившийся раствор ребенку. Таблетки от колик у детей Hyland очень мягкие и почти мгновенно растворяются во рту.Обратите внимание: если малыш плачет или слишком расстроен, он может заснуть при приеме этого продукта, потому что после снятия боли ребенок успокаивается.


Другие Ингредиенты

Активные ингредиенты Цель Chamomilla 6X HPUS беспокойство и раздражительность Colocynthis 6X HPUS боль в животе, вызванная газом Dioscorea 6X HPUS боли колики лучше от движения «HPUS» указывает, что активные ингредиенты находятся в официальной гомеопатической фармакопее Соединенных Штатов. Неактивные ингредиенты Акациновая камедь, лактоза.

Предупреждения

Вам необходимо посоветоваться с врачом, если симптомы не проходят больше 7 дней или усугубляются.Хранить в месте, недоступном для детей. В случае передозировки обратитесь к врачу или в токсикологический центр в срочном порядке. Не использовать, если защитная мембрана повреждена или отсутствует.


Характеристики
Виробник: Hyland`s
Опис
Опис

Практично миттєво розчиняється у роті! Знімає болі і нервозність при газах* Гомеопатичний засіб Від 0 місяців Натуральний засіб для зняття болю Без штучних ароматизаторів, барвників і парабеновHyland працює в області гомеопатії вже ціле століття, ми робимо якісні і цілісні продукти. Використання : тимчасово знімає симптоми кольок і газів, викликані роздратуванням їжею, занадто швидким годуванням, глитанням повітря і подібними станами під час прорезывания зубів, застуди і інших проблемних ситуацій у детей.*Применение наших продуктів грунтовано на традиційній гомеопатичній практиці.

Рекомендації по Застосуванню


Дітям молодше за 3 роки : розчиняти 2 пігулки під мовою кожні 15 хвилин, до 8 разів до поліпшення стану; потім кожних 2 години з потреби.За бажанням пігулки можна розчинити в чайній ложці з водою і дати розчин, що вийшов, дитині. Пігулки від кольок у дітей Hyland дуже м'які і майже миттєво розчиняються у роті.Зверніть увагу: якщо малюк плаче або занадто засмучений, він може заснути при прийомі цього продукту, тому що після зняття болю дитина заспокоюється.


Інші Інгредієнти

Активні інгредієнти Мета Chamomilla 6x HPUS занепокоєння і дратівливість Colocynthis 6x HPUS біль в животі, викликаний газом Dioscorea 6x HPUS болю кольки краще від руху "HPUS" вказує, що активні інгредієнти знаходяться в офіційній гомеопатичній фармакопеї Сполучених Штатів. Неактивні інгредієнти Акациновая камедь, лактоза.

Попередження

Вам необхідно порадитися з лікарем, якщо симптоми не проходять більше 7 днів або посилюються.Зберігати в місці, недоступному для дітей. У разі передозування звернетеся до лікаря або в токсикологічний центр в терміновому порядку. Не використати, якщо захисна мембрана пошкоджена або відсутній.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Характеристики
Виробник: Hyland`s
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create