Ехінацея з вітаміном С і цинком для дітей, 60 жувальних пігулок, Gummi King
Ехінацея з вітаміном С і цинком для дітей, 60 жувальних пігулок, Gummi King
258 грн.
248 грн.

Ехінацея з вітаміном С і цинком для дітей, 60 жувальних пігулок, Gummi King

-4%
Код товару GUM-00067
Під замовлення

Ехінацея з вітаміном С і цинком для дітей, 60 жувальних пігулок, Gummi King

258 грн.
248 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Під замовлення
258 грн.
248 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Без желатина Растительная продукция Пищевая добавка Продукция, подходящая для строгих вегетарианцев, сертифицированная Vegan ActionЭхинацея с витамином С и цинком от Gummi King представлена в 6 восхитительных, натуральных фруктовых вкусах (клубника, лимон, апельсин, виноград, вишня и грейпфрут), она подходит для строгих вегетарианцев, в ней нет желатина. Она является источником эхинацеи, витамина С и цинка для детей.Жевательные конфеты Gummi King производятся только из самых качественных ингредиентов!

Рекомендации по Применению


В качестве пищевой добавки взрослым и детям старше 2 лет разжевывать не менее 2 жевательных конфет Gummi King в день.Курс приема не более 10 дней.


Другие Ингредиенты

Кукурузный сироп, сахар, вода, пектин, лимонная кислота, натуральные ароматизаторы, добавленные цвета (черный концентрат морковного сока, фиолетовый ягодный концентрат, куркума), клетчатка. Без: желатин, пшеница (клейковина), молоко, яйца, соя, орехи, арахис, искусственные ароматизаторы, производные животных и консерванты.

Предупреждения

Проконсультируйтесь с лечащим врачом перед началом приема, если вы страдаете или страдали от каких-либо проблем со здоровьем, или если вы принимаете какие-либо лекарственные средства, в том числе, безрецептурные, или если у вас запланирована какая-либо медицинская процедура. Прекратите использование и обратитесь к врачу при появлении побочных эффектов. Не рекомендуется детям в возрасте до двух лет из-за опасности удушья. Не использовать, если внутренняя защитная мембрана нарушена или отсутствует. Хранить в сухом и прохладном месте. Хранить в недоступном для детей месте.


Дополнительные факты Размер порции: 2 Gummi King Gummies Порций в упаковке: 30 Количество на порцию % Дневная стоимость для детей от 2 до 4 лет % Дневная стоимость для взрослых и детей 4 года и более Калории 15 Всего углеводов 4 г ** 1% * Sugars 3 г ** ** Витамин С (в виде аскорбиновой кислоты) 30 мг 75% 50% Цинк (цитрат цинка) 5 мг 63% 33% Эхинацея (как эхинацея пурпурная) (цельный растительный 4% экстракт) 50 мг ** ** натрий 10 мг ** <1% * Процент дневной нормы основан на диете в 2000 калорий.
** Суточная доза не определена.
Характеристики
Виробник: Gummi King
Опис
Опис

Без желатину Рослинна продукція Харчова добавка Продукція, відповідна для строгих вегетаріанців, сертифікована Vegan ActionЭхинацея з вітаміном С і цинком від Gummi King представлена в 6 чудових, натуральних фруктових смаках (полуниця, лимон, апельсин, виноград, вишня і грейпфрут), вона підходить для строгих вегетаріанців, в ній немає желатину. Вона є джерелом ехінацеї, вітаміну С і цинку для дітей.Жувальні цукерки Gummi King робляться тільки з найякісніших інгредієнтів!

Рекомендації по Застосуванню


В якості харчової добавки дорослим і дітям старше за 2 роки розжовувати не менше 2 жувальних цукерок Gummi King в день.Курс прийому не більше 10 днів.


Інші Інгредієнти

Кукурудзяний сироп, цукор, вода, пектин, лимонна кислота, натуральні ароматизатори, додані кольори (чорний концентрат морквяного соку, фіолетовий ягідний концентрат, куркума), клітковина. Без: желатин, пшениця (клейковина), молоко, яйця, соя, горіхи, арахіс, штучні ароматизатори, похідні тварин і консерванти.

Попередження

Проконсультуйтеся з лікарем перед початком прийому, якщо ви страждаєте або страждали від яких-небудь проблем із здоров'ям, або якщо ви приймаєте які-небудь лікарські засоби, у тому числі, безрецептурные, або якщо у вас запланована яка-небудь медична процедура. Припиніть використання і зверніться до лікаря при появі побічних ефектів. Не рекомендується дітям у віці до двох років із-за небезпеки задухи. Не використати, якщо внутрішня захисна мембрана порушена або відсутній. Зберігати в сухому і прохолодному місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Додаткові факти Розмір порції : 2 Gummi King Gummies Порцій в упаковці: 30 Кількість на порцію % Денна вартість для дітей від 2 до 4 років % Денна вартість для дорослих і дітей 4 роки і більше за Калорію 15 Всього вуглеводів 4 г ** 1% * Sugars 3 г ** ** Вітамін С (у вигляді аскорбінової кислоти) 30 мг 75% 50% Цинк (цитрат цинку) 5 мг 63% 33% ехінацея (як ехінацея пурпурна) (цілісний рослинний 4% екстракт) 50 мг ** ** натрій 10 мг ** <1% * Відсоток денний норми грунтований на дієті в 2000 калорій.
** Добова доза не визначена.
Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Характеристики
Виробник: Gummi King
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create