Сміттєвий мішок 35 літрів SUPER QUALITY
Сміттєвий мішок 35 літрів SUPER QUALITY
7,60 грн.

Сміттєвий мішок 35 літрів SUPER QUALITY

Код товару 04814435
Відсутній

Сміттєвий мішок 35 літрів SUPER QUALITY

 
7,60 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
 
7,60 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Мусорный мешок 35 литров SUPER QUALITY, цвет чёрный, пакет прочный оптимальное сочетание цена качество!

Несмотря на небольшую толщину, мешки для мусора устойчивы к механическому воздействию (порезам, проколам), удобны в использовании и долговечны. В офисах рекомендуют использовать мешки толщиной до 15 мкм; в других условиях, когда мусор неоднородный, тяжелый — толщиной от 15 мкм.

Еще совсем недавно приобретать мусорные пакеты считалось расточительством. В быту мусорные пакеты не использовались, или, в лучшем случае, вместо них применяли пакеты из супермаркетов. На предприятиях предпочитали использовать вместо мусорных пакетов старую упаковку, картонную тару или емкости из имеющихся в наличии, их наполняли мусором или отходами, а затем опорожняли в мусорные баки. Однако сегодня такой подход к утилизации мусора не может считаться дальновидным и современным. Мусор, накапливаясь в плохо закрытых емкостях, создает проблемы в виде неприятного запаха, тогда как, будучи герметично упакован в мешки для мусора, может храниться некоторое время без проблем.

Параметры:

Количество в упаковке: 15 шт

Количество в мешке: 750 шт (50 упаковок)

Доставка по Одессе - бесплатна оптом и в розницу.
Опис
Сміттєвий мішок 35 літрів SUPER QUALITY, колір чорний, пакет міцний оптимальне поєднання ціна якість!

Незважаючи на невелику товщину, мішки для сміття стійкі до механічної дії (порізам, проколам), зручні у використанні і довговічні. У офісах рекомендують використати мішки завтовшки до 15 мкм; у інших умовах, коли сміття неоднорідне, важке,-завтовшки від 15 мкм.

Ще зовсім нещодавно придбавати сміттєві пакети вважалося марнотратством. У побуті сміттєві пакети не використовувалися, або, у кращому разі, замість них застосовували пакети з супермаркетів. На підприємствах вважали за краще використати замість сміттєвих пакетів стару упаковку, картонну тару або місткості з наявних, їх наповнювали сміттям або відходами, а потім звільняли в сміттєві баки. Проте сьогодні такий підхід до утилізації сміття не може вважатися далекоглядним і сучасним. Сміття, накопичуючись в погано закритих місткостях, створює проблеми у вигляді неприємного запаху, тоді як, будучи герметично упакований в мішки для сміття, може зберігатися деякий час без проблем.

Параметри:

Кількість в упаковці: 15 шт

Кількість в мішку: 750 шт (50 упаковок)

Доставка по Одесі-безкоштовна оптом і уроздріб.
Оплата та доставка
Способи оплати:
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create