Щітка для чищення шерсті Fur Wizard
Щітка для чищення шерсті Fur Wizard
  • +38 (093) 524 32 XX
300 грн.

Щітка для чищення шерсті Fur Wizard

Код товару 1046
В наявності

Щітка для чищення шерсті Fur Wizard

 
300 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
premium
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Харківська, Харків, Грицевця, будинок 21, офіс А
Телефони
  • +38 (093) 524 32 XX
Реєстрація нового продавця


Универсальное применение

С помощью щетки для чистки шерсти Fur Wizard вы можете очистить мебель, ковёр, одежду, постельное бельё, салон автомобиля.

 

Простота использования, компактный дизайн

Маленькую щетку для удаления шерсти Fur Wizard можно брать с собой на работу или в дорогу.

 

Самоочищающийся контейнер

Вам не нужно прикладывать усилия и чистить щетку, достаточно поместить ее в самоочищающуюся подставку. Чтобы очистить контейнер, следует снять его нижнюю часть и вы сможете беспрепятственно достать всю собравшуюся шерсть.

 

Чистый и аккуратный дом

Щетка для чистки шерсти Fur Wizard поможет содержать дом, салон автомобиля и одежду в чистоте. Никто не догадается, что у вас есть домашние животные.


Некоторые животные оставляют свою шерсть везде - на вашей одежде, на диване, на постельном белье и во многих других местах. С этим может помочь щетка для чистки шерсти Fur Wizard. В комплект входят две щетки: большая и поменьше. Большой щеткой можно чистить мебель, салон автомобиля, она работает как валик. Такая щетка поможет избавиться от вездесущей шерсти.

 

Маленькая Fur Wizard щетка выполнена в компактном размере и отлично поместится в сумочку или в ящик рабочего стола. Специальная ткань, находящаяся на поверхности щетки для удаления шерсти как магнит притягивает к себе все, что осталось на вашей одежде после общения с питомцем. 

 

Щетка Fur Wizard собирает все волоски шерсти и легко сама чистится, когда вы ее вкладываете в подставку для самоочистки. Подставка использует собственные микро щетинки для очищения поверхности щетки.


Характеристики
Виробник: Fur Wizard
Опис


Універсальне застосування

За допомогою щітки для чищення шерсті Fur Wizard ви можете очистити меблі, килим, одяг, постільну білизну, салон автомобіля.

 

Простота використання, компактний дизайн

Маленьку щітку для видалення шерсті Fur Wizard можна брати з собою на роботу або в дорогу.

 

Контейнер, що самоочищається

Вам не треба докладати зусилля і чистити щітку, досить помістити її підставку, що самоочищається. Щоб очистити контейнер, слід зняти його нижню частину і ви зможете безперешкодно дістати ту, що усю, що зібралася шерсть.

 

Чистий і акуратний будинок

Щітка для чищення шерсті Fur Wizard допоможе містити будинок, салон автомобіля і одяг в чистоті. Ніхто не здогадається, що у вас є домашні тварини.


Деякі тварини залишають свою шерсть скрізь-на вашому одязі, на дивані, на постільній білизні і у багатьох інших місцях. З цим може допомогти щітка для чищення шерсті Fur Wizard. У комплект входять дві щітки: велика і поменше. Великою щіткою можна чистити меблі, салон автомобіля, вона працює як валик. Така щітка допоможе позбавитися від всюдисущої шерсті.

 

Маленька Fur Wizard щітка виконана в компактному розмірі і відмінно поміститься в сумочку або в ящик робочого столу. Спеціальна тканина, що знаходиться на поверхні щітки для видалення шерсті як магніт притягує до себе все що залишилося на вашому одязі після спілкування з вихованцем. 

 

Щітка Fur Wizard збирає усі волоски шерсті і легко сама чиститься, коли ви її вкладаєте в підставку для самоочищення. Підставка використовує власні мікро щетини для очищення поверхні щітки.


Характеристики
Виробник: Fur Wizard
Інформація про продавця
premium
Україна, Харківська, Харків, Грицевця, будинок 21, офіс А
  • +38 (093) 524 32 XX
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create