Пінистий дезинфікуючий засіб для рук, BabyGanics, 473 мл
Пінистий дезинфікуючий засіб для рук, BabyGanics, 473 мл
346 грн.

Пінистий дезинфікуючий засіб для рук, BabyGanics, 473 мл

Код товару BGN-01044
Відсутній

Пінистий дезинфікуючий засіб для рук, BabyGanics, 473 мл

 
346 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відсутній
 
346 грн.
Купити
 
Всі товари продавця
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Описание

Увлажняющая формула Не аллергенно Убивает 99.96% микробов* Протестировано педиатрами и дерматологамиИспользование Для дезинфекции рук и уменьшения бактерий на коже Рекомендовано для повторного использования*Убивает 99.9% распространенных, вредных микробов за 15 минут.

Рекомендации по Применению


Осторожно залейте средство непосредственно в пустую бутылку babyganics Важно - Заполните бутылку только на 2/3, чтобы правильно расположить помпу Закрепите помпу на бутылке и надежно закрутитеТолько для использования с бутылкой от безалкогольного пенящегося дезинфицирующего средства для рук babyorganics.


Другие Ингредиенты

Факты наркотиков Активный компонент Цель Бензалконийхлорид 0,1% антимикробный Неактивные ингредиенты: вода, хлорид цетримония, хлорид лауритрониума, оксид дигидроксиэтил комамина, кокоат глицерина-17.

Предупреждения

Только для наружного применения.При использовании продукта избегать контакта с глазами. В случае попадания в глаза промыть их водой.Прекратить использование и проконсультироваться с врачом, если возникнет раздражение или краснота или данное состояние сохраняется более 72 часов.Хранить в недоступном для детей месте. При проглатывании незамедлительно обратиться за медицинской помощью или в токсикологический центр.Не испытывалось на животных.


Опис
Опис

Зволожуюча формула Не алергенний Вбиває 99.96% мікробів* Протестовано педіатрами і дерматологамиИспользование Для дезинфекції рук і зменшення бактерій на шкірі Рекомендовано для повторного використання*Вбиває 99.9% поширених, шкідливих мікробів за 15 хвилин.

Рекомендації по Застосуванню


Обережно залийте засіб безпосередньо в порожню пляшку babyganics Важливо-Заповните пляшку тільки на 2/3, щоб правильно розташувати помпу Закріпите помпу на пляшці і надійно закрутитеТолько для використання з пляшкою від безалкогольного пінистого дезинфікуючого засобу для рук babyorganics.


Інші Інгредієнти

Факти наркотиків Активний компонент Мета Бензалконийхлорид 0,1% антимікробний Неактивні інгредієнти: вода, хлорид цетримония, хлорид лауритрониума, оксид дигидроксиэтил комамина, кокоат глицерина- 17.

Попередження

Тільки для зовнішнього застосування.При використанні продукту уникати контакту з очима. У разі попадання в очі промити їх водою.Припинити використання і проконсультуватися з лікарем, якщо виникне роздратування або червоність або цей стан зберігається більше 72 годин.Зберігати в недоступному для дітей місці. При проковтуванні негайно звернутися по медичну допомогу або в токсикологічний центр.Не випробовувалося на тваринах.


Оплата та доставка
Способи оплати:
Безготівковий
Післяплатою
Способи доставки:
Нова Пошта
Нова Пошта (кур'єрська доставка)
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create