Гортнзия Попкорн
Гортнзия Попкорн
  • +38 (066) 070 13 XX
90 грн.

Гортнзия Попкорн

Код товару 717380481
В наявності

Гортнзия Попкорн

 
90 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
Гортензия крупнолистная Popckorn - декоративный кустарник с крупными шаровидными соцветиями, состоящими из цветков, напоминающих по форме попкорн. Окраска зависит от условий выращивания и варьирует от нежно-сиреневой до темно-фиолетовой. На щелочных почвах она приобретает розовый оттенок. Соцветия диаметром до 25 см великолепно смотрятся на фоне темно-зеленых листьев. Цветение начинается в июле и продолжается до начала осени.
Для успешного роста требуется плодородная, хорошо увлажненная почва. Морозоустойчивость не высокая, рекомендуется воздушно-сухое укрытие на зиму.
Опис
Гортензия крупнолиста Popckorn-декоративні кущі з великими кулястими суцвіттями, що складаються з квіток, що нагадують за формою попкорн. Забарвлення залежить від умов вирощування і варіює від ніжно-бузкової до темно-фіолетової. На лужних грунтах вона придбаває рожевий відтінок. Суцвіття діаметром до 25 см прекрасно виглядають на тлі темно-зеленого листя. Цвітіння починається в липні і триває до початку осені.
Для успішного зростання потрібно родючий, добре зволожений грунт. Морозостійкість не висока, рекомендується повітряно-сухе укриття на зиму.
Інформація про продавця
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create