Аміачна вода
Аміачна вода
  • +38 (050) 450 05 XX
3 500 грн

Аміачна вода

Код товару 1026096024
В наявності

Аміачна вода

 
3 500 грн
Кількість
Загальна вартість
0 грн
Способи оплати:
Способи доставки:
premium
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Тернопільська, Тернопіль, Леся Курбаса, будинок 5ч
Телефони
  • +38 (050) 450 05 XX
0 відгуків
Додати відгук
Реєстрація нового продавця
Аміачна вода: опис, застосування і зберігання.

Хімічний екскурс: загальний опис водного аміаку.

Аміак водний 25% має безліч назв і позначень, як в офіційній літературі, так і в ужитку. Його називають гідрат аміаку, гідроксид амонія, нітрид водню або аміачна вода. Яке позначення б вам не зустрілося, усі вони означатимуть одно-рідина без кольору (іноді з легким відтінком жовтизни) і яскраво вираженим запахом нашатиря. Це універсальне азотне добриво з широким спектром використання і різноманітною дією. Його формула NH4OH. Водний аміак купити в Україні просто як для промислових, так і для домашніх потреб.

Застосування водного аміаку :
Універсальність нашатиря обкреслює дуже переконливий список областей, де з успіхом впроваджується аміак водний розчин. Основні сфери:
· сільське господарство;
· медицина;
· промисловість;
· будівництво;
· побутове застосування.
Оскільки аміак водний-це найпростіше і ефективніше азотне добриво, його використання в різних областях фермерства незамінно. Він не вимивається з грунту, навіть щедрими дощами і снігопадами, залишаючись в грунті тривалий час. Тому гідроксид амонія можна вносити восени, за 4-5 місяців до початку польових робіт. Він збільшує врожайність картоплі і буряка, більшості зернових культур, а також овочів. Оскільки на аміак водний ціна зовсім невисока, його застосування вважається необтяжливим і досить ефективним. Крім того, запах нашатиря неприємний для багатьох комах, тому складно переоцінити значення аміаку водного в садівництві. До речі, багато хто вважає, що їм неможливо перегодувати рослини. Тим її краще дотримуватися строгих інструкцій і заздалегідь визначити, як розводити аміак водний для різних культур.
У тваринництві аміачна вода використовується для попереднього насичення кормів амінокислотами. Рослинні заготівлі обробляються азотом завчасно. Після того, як різкий запах нашатиря піде, їжа подається жуйним тваринам.
У медицині найчастіше використовується аміак водний розчин 10%, широко відомий під назвою нашатирний спирт. Його запах чинить сильну подразливу дію, збільшує серцебиття і тиск. Має сильний антисептичний ефект, тому застосовується при дезинфекціях. Може викликати опіки внутрішніх органів при прийомі більшої кількості без розведення. Нітрид водню так само відомий як реактив при проведенні аналізів і синтезуванні речовини.
Значення водного аміаку для промисловості складно переоцінити. Це виробництво соди, сплавів на основі заліза і різних барвників, у тому числі для бавовни і шовку. Гідрат аміаку визнаний одним з кращих охолоджувачів завдяки термодинамічним властивостям, тому широко використовуються в різний теплоустановках і складних системах. Застосовується для виготовлення хімічних полімерів, вибухових речовин і азотних добрив, у тому числі популярної селітри.
При будівництві водний аміак оберігає сталь і залізобетон від морозу і корозії.
У побуті з водним розчином аміаку можна зіткнутися практично всюди. Запах нашатирного спирту чинить сильну подразливу дію, тому його застосовують для виведення з непритомних станів. Досить пару крапель рідини нанести на ватний тампон або звичайну хустку і піднести до ніздрів. При укусах комах знімає набряк і неприємні відчуття. Нейтралізує дію кислоти, допомагає при виведенні плям з одягу, чищенню сантехніки і кришталя.

Купівля водного аміаку і норми зберігання
Знаючи про незліченні переваги гідроксиду амонія, ви, напевно, замислилися про його придбання. Аміак водний купити досить просто в спеціалізованих сільськогосподарських магазинах або компаніях, що займаються реалізацією хімічної сировини і устаткування. За нашатирним спиртом слід звернутися в звичайну аптеку. Зверніть увагу, що на аміак технічний водний ціна значно залежить від необхідного об'єму, оскільки багато постачальників пропонують істотні знижки на оптові замовлення. Нітрид водню відноситься до вибухонебезпечних речовин. Саме тому такі важливі для водного аміаку норми зберігання. Слід використати місткості з поліетилену або кварцу. Тара великого розміру повинна підживлюватися інертним газом, щоб уникнути вибуху. Не допускаються кірки і гумові пробки.
Пам'ятайте, що незважаючи на доступність і широке застосування, водний аміак є токсичним і вибухонебезпечним, може викликати опіки шкіри і внутрішніх органів. Завжди дотримуйтеся запобіжних заходів при транспортуванні, роботі і зберіганні.


5 сфер застосування аміаку водного : від хімічної промисловості до побутових потреб
Що таке аміак водний? Загальний опис.
Аміак водний 25%-безбарвна рідина (зрідка має жовтуватий відтінок) з різким запахом нашатиря. У літературі і в Інтернеті зустрічається безліч назв : нітрид водню, гідрат аміаку, гідроксид амонія, аміачна вода, але усім їм властива одна формула-NH4OH. Аміак водний купити можна без обмежень-від одного літра до великої цистерни. Для чого потрібні такі об'єми і де їх використовують-буде викладено нижче. Обов'язково прочитайте матеріал до кінця, адже не менш важливо знати при купівлі аміаку водного норми зберігання. Він є вибухонебезпечним і високотоксичним з'єднанням.
Аміак водний : застосування і безперечна користь.
Нітрид водню дійсно незамінний у багатьох сферах. Його активно використовують різні сфери промисловості від кулінарії до хімічних виробництв. Зупинимося на 5 основних.
· побутове застосування
· землеробство
· тваринництво
· будівництво
· промисловість
У побуті частіше застосовується аміак водний розчин 10%, відоміший як нашатирний спирт. Він може допомогти при хімічних опіках-нейтралізує дію кислоти. Прекрасно підходить для фарбування тканин. Здавна використовується для видалення плям поту і жиру. Його додають у воду при митті кришталя і вікон, очищенні сантехніки і ювелірних виробів для надання блиску. Його різкий запах дратує дихальні рецептори, тому його застосовують для виведення з непритомності. При укусі комахи для зняття набряклості досить прикласти пов'язку з парою крапель нашатиря. Завжди дотримуйтеся заходів безпеки і дотримуйтеся чітких інструкцій, як правильно розводити аміак водний, оскільки в концентрованому виді він може викликати опіки шкіри і стравоходу при проковтуванні.
Велика сфера застосування аміаку водного-сільське господарство. Він широко відомий в якості незамінного азотного добрива. Допомагає збільшити врожайність багатьох зернових і овочевих культур. Відмітно, що гідрат аміаку не вимивають з грунту дощ, сніг або талі води. Добрива вносять восени, задовго до нового посівного сезону. Також високо оцінений аміак водний в садівництві. Він сприяє мінералізації грунту і знижує розвиток грунтових мікроорганізмів. Паралельно з азотними добривами рекомендують вносити і органіку.
У тваринництві аміаком водним насичують корми для жуйних тварин. Під дією азоту кукурудза, солома і патока збагачуються амінокислотами. Слід пам'ятати, що гідрид водню має різкий запах, тому обробку слід проводити заздалегідь, залишивши час для вивітрювання аромату нашатиря.
У будівництві аміак водний застосовують в якості спеціальної добавки, яка захищає сталь і залізобетон від корозії, що викликається перепадом температур. Якщо додати гідроксид амонія у будівельний розчин, це допоможе уникнути появі высолов.
Найбільша сфера застосування аміаку водного-промисловість. З нього роблять кальциновану соду і регулятор кислотності Е527. Задіюють у фарбуванні різних тканин від міцної бавовни до ніжного шовку. Виробництво полімерів і феросплавів не обходиться без аміачної води. Завдяки особливим термодинамічним властивостям гідроксид амонія-один з кращих холодагентів. Його використовують в компресійних установках ще з кінця XIX- го століття. З гідроксиду амонія роблять такі добрива-як сечовина і селітра, які підходять для усіх грунтів на території України. Водний аміак в чистому вигляді задіюють як розчинник і в ролі реактиву для проведення аналізів. Він є основним компонентом для багатьох вибухових речовин.

Купівля і зберігання. Запобіжні заходи.
Попри те, що нітрид водню має четвертий клас небезпеки, придбати його можна без обмежень. Для побутових потреб цілком підійде слабкий розчин-нашатирний спирт, який продається в аптеках. Для сільського господарства, будівництва або виробництва аміак водний купити в Україні можна в спеціалізованих магазинах.
Багато постачальників пропонують знижки на великі об'єми і доставку по території усієї країни. Тому на аміак технічний водний ціна залежить не від регіону, а, переважно, від його кількості. Суворі заходи обережності обов'язкові при транспортуванні і зберіганні. Слід використати тільки кварцеву або поліетиленову тару, оскільки ці матеріали не вступають в хімічну реакцію з гідроксидом амонія.
При складуванні великої кількості речовини необхідно потурбується про установку спеціальних датчиків, що вимірюють концентрацію пари в повітрі. Нітрид водню має високу токсичність і вибухонебезпеку, тому при купівлі звертайте увагу на дотримання постачальником усіх правил постачання і відповідності тари. При використанні аміаку водного ціна не повинна стати вище правил безпеки.
Переваги купівлі аміачної води в нашій компанії:

Вигідна ціна
Висока якість відповідно до ГОСТ
Відвантаження без черг на території заводу виробника
Оплата аміачної води при завантаженні
Ваш представник зможе зняти виміри щільності при завантаженні
Здійснюємо доставку своїм транспортом у будь-яку точку України, в нашому автопарку 22 автоцистерни обладнаних насосами
Автоцистерна приїжджає з пломбами і схилом, повний фото звіт завантаження авто

Фото зроблені на нашому складі:
процедура зважування залитої в цистерну аміачної води

вимір щільності :

фото через люк автоцистерни : наші цистерни з нержавіючої сталі в ідеальному стані
Замовити розрахунок вартості аміачної води можна в розділі КОНТАКТИ
Характеристики
Виробник: ЧеркассыАзот
Опис
Аміачна вода: опис, застосування і зберігання.

Хімічний екскурс: загальний опис водного аміаку.

Аміак водний 25% має безліч назв і позначень, як в офіційній літературі, так і в ужитку. Його називають гідрат аміаку, гідроксид амонія, нітрид водню або аміачна вода. Яке позначення б вам не зустрілося, усі вони означатимуть одно-рідина без кольору (іноді з легким відтінком жовтизни) і яскраво вираженим запахом нашатиря. Це універсальне азотне добриво з широким спектром використання і різноманітною дією. Його формула NH4OH. Водний аміак купити в Україні просто як для промислових, так і для домашніх потреб.

Застосування водного аміаку :
Універсальність нашатиря обкреслює дуже переконливий список областей, де з успіхом впроваджується аміак водний розчин. Основні сфери:
· сільське господарство;
· медицина;
· промисловість;
· будівництво;
· побутове застосування.
Оскільки аміак водний-це найпростіше і ефективніше азотне добриво, його використання в різних областях фермерства незамінно. Він не вимивається з грунту, навіть щедрими дощами і снігопадами, залишаючись в грунті тривалий час. Тому гідроксид амонія можна вносити восени, за 4-5 місяців до початку польових робіт. Він збільшує врожайність картоплі і буряка, більшості зернових культур, а також овочів. Оскільки на аміак водний ціна зовсім невисока, його застосування вважається необтяжливим і досить ефективним. Крім того, запах нашатиря неприємний для багатьох комах, тому складно переоцінити значення аміаку водного в садівництві. До речі, багато хто вважає, що їм неможливо перегодувати рослини. Тим її краще дотримуватися строгих інструкцій і заздалегідь визначити, як розводити аміак водний для різних культур.
У тваринництві аміачна вода використовується для попереднього насичення кормів амінокислотами. Рослинні заготівлі обробляються азотом завчасно. Після того, як різкий запах нашатиря піде, їжа подається жуйним тваринам.
У медицині найчастіше використовується аміак водний розчин 10%, широко відомий під назвою нашатирний спирт. Його запах чинить сильну подразливу дію, збільшує серцебиття і тиск. Має сильний антисептичний ефект, тому застосовується при дезинфекціях. Може викликати опіки внутрішніх органів при прийомі більшої кількості без розведення. Нітрид водню так само відомий як реактив при проведенні аналізів і синтезуванні речовини.
Значення водного аміаку для промисловості складно переоцінити. Це виробництво соди, сплавів на основі заліза і різних барвників, у тому числі для бавовни і шовку. Гідрат аміаку визнаний одним з кращих охолоджувачів завдяки термодинамічним властивостям, тому широко використовуються в різний теплоустановках і складних системах. Застосовується для виготовлення хімічних полімерів, вибухових речовин і азотних добрив, у тому числі популярної селітри.
При будівництві водний аміак оберігає сталь і залізобетон від морозу і корозії.
У побуті з водним розчином аміаку можна зіткнутися практично всюди. Запах нашатирного спирту чинить сильну подразливу дію, тому його застосовують для виведення з непритомних станів. Досить пару крапель рідини нанести на ватний тампон або звичайну хустку і піднести до ніздрів. При укусах комах знімає набряк і неприємні відчуття. Нейтралізує дію кислоти, допомагає при виведенні плям з одягу, чищенню сантехніки і кришталя.

Купівля водного аміаку і норми зберігання
Знаючи про незліченні переваги гідроксиду амонія, ви, напевно, замислилися про його придбання. Аміак водний купити досить просто в спеціалізованих сільськогосподарських магазинах або компаніях, що займаються реалізацією хімічної сировини і устаткування. За нашатирним спиртом слід звернутися в звичайну аптеку. Зверніть увагу, що на аміак технічний водний ціна значно залежить від необхідного об'єму, оскільки багато постачальників пропонують істотні знижки на оптові замовлення. Нітрид водню відноситься до вибухонебезпечних речовин. Саме тому такі важливі для водного аміаку норми зберігання. Слід використати місткості з поліетилену або кварцу. Тара великого розміру повинна підживлюватися інертним газом, щоб уникнути вибуху. Не допускаються кірки і гумові пробки.
Пам'ятайте, що незважаючи на доступність і широке застосування, водний аміак є токсичним і вибухонебезпечним, може викликати опіки шкіри і внутрішніх органів. Завжди дотримуйтеся запобіжних заходів при транспортуванні, роботі і зберіганні.


5 сфер застосування аміаку водного : від хімічної промисловості до побутових потреб
Що таке аміак водний? Загальний опис.
Аміак водний 25%-безбарвна рідина (зрідка має жовтуватий відтінок) з різким запахом нашатиря. У літературі і в Інтернеті зустрічається безліч назв : нітрид водню, гідрат аміаку, гідроксид амонія, аміачна вода, але усім їм властива одна формула-NH4OH. Аміак водний купити можна без обмежень-від одного літра до великої цистерни. Для чого потрібні такі об'єми і де їх використовують-буде викладено нижче. Обов'язково прочитайте матеріал до кінця, адже не менш важливо знати при купівлі аміаку водного норми зберігання. Він є вибухонебезпечним і високотоксичним з'єднанням.
Аміак водний : застосування і безперечна користь.
Нітрид водню дійсно незамінний у багатьох сферах. Його активно використовують різні сфери промисловості від кулінарії до хімічних виробництв. Зупинимося на 5 основних.
· побутове застосування
· землеробство
· тваринництво
· будівництво
· промисловість
У побуті частіше застосовується аміак водний розчин 10%, відоміший як нашатирний спирт. Він може допомогти при хімічних опіках-нейтралізує дію кислоти. Прекрасно підходить для фарбування тканин. Здавна використовується для видалення плям поту і жиру. Його додають у воду при митті кришталя і вікон, очищенні сантехніки і ювелірних виробів для надання блиску. Його різкий запах дратує дихальні рецептори, тому його застосовують для виведення з непритомності. При укусі комахи для зняття набряклості досить прикласти пов'язку з парою крапель нашатиря. Завжди дотримуйтеся заходів безпеки і дотримуйтеся чітких інструкцій, як правильно розводити аміак водний, оскільки в концентрованому виді він може викликати опіки шкіри і стравоходу при проковтуванні.
Велика сфера застосування аміаку водного-сільське господарство. Він широко відомий в якості незамінного азотного добрива. Допомагає збільшити врожайність багатьох зернових і овочевих культур. Відмітно, що гідрат аміаку не вимивають з грунту дощ, сніг або талі води. Добрива вносять восени, задовго до нового посівного сезону. Також високо оцінений аміак водний в садівництві. Він сприяє мінералізації грунту і знижує розвиток грунтових мікроорганізмів. Паралельно з азотними добривами рекомендують вносити і органіку.
У тваринництві аміаком водним насичують корми для жуйних тварин. Під дією азоту кукурудза, солома і патока збагачуються амінокислотами. Слід пам'ятати, що гідрид водню має різкий запах, тому обробку слід проводити заздалегідь, залишивши час для вивітрювання аромату нашатиря.
У будівництві аміак водний застосовують в якості спеціальної добавки, яка захищає сталь і залізобетон від корозії, що викликається перепадом температур. Якщо додати гідроксид амонія у будівельний розчин, це допоможе уникнути появі высолов.
Найбільша сфера застосування аміаку водного-промисловість. З нього роблять кальциновану соду і регулятор кислотності Е527. Задіюють у фарбуванні різних тканин від міцної бавовни до ніжного шовку. Виробництво полімерів і феросплавів не обходиться без аміачної води. Завдяки особливим термодинамічним властивостям гідроксид амонія-один з кращих холодагентів. Його використовують в компресійних установках ще з кінця XIX- го століття. З гідроксиду амонія роблять такі добрива-як сечовина і селітра, які підходять для усіх грунтів на території України. Водний аміак в чистому вигляді задіюють як розчинник і в ролі реактиву для проведення аналізів. Він є основним компонентом для багатьох вибухових речовин.

Купівля і зберігання. Запобіжні заходи.
Попри те, що нітрид водню має четвертий клас небезпеки, придбати його можна без обмежень. Для побутових потреб цілком підійде слабкий розчин-нашатирний спирт, який продається в аптеках. Для сільського господарства, будівництва або виробництва аміак водний купити в Україні можна в спеціалізованих магазинах.
Багато постачальників пропонують знижки на великі об'єми і доставку по території усієї країни. Тому на аміак технічний водний ціна залежить не від регіону, а, переважно, від його кількості. Суворі заходи обережності обов'язкові при транспортуванні і зберіганні. Слід використати тільки кварцеву або поліетиленову тару, оскільки ці матеріали не вступають в хімічну реакцію з гідроксидом амонія.
При складуванні великої кількості речовини необхідно потурбується про установку спеціальних датчиків, що вимірюють концентрацію пари в повітрі. Нітрид водню має високу токсичність і вибухонебезпеку, тому при купівлі звертайте увагу на дотримання постачальником усіх правил постачання і відповідності тари. При використанні аміаку водного ціна не повинна стати вище правил безпеки.
Переваги купівлі аміачної води в нашій компанії:

Вигідна ціна
Висока якість відповідно до ГОСТ
Відвантаження без черг на території заводу виробника
Оплата аміачної води при завантаженні
Ваш представник зможе зняти виміри щільності при завантаженні
Здійснюємо доставку своїм транспортом у будь-яку точку України, в нашому автопарку 22 автоцистерни обладнаних насосами
Автоцистерна приїжджає з пломбами і схилом, повний фото звіт завантаження авто

Фото зроблені на нашому складі:
процедура зважування залитої в цистерну аміачної води

вимір щільності :

фото через люк автоцистерни : наші цистерни з нержавіючої сталі в ідеальному стані
Замовити розрахунок вартості аміачної води можна в розділі КОНТАКТИ
Характеристики
Виробник: ЧеркассыАзот
Інформація про продавця
premium
Україна, Тернопільська, Тернопіль, Леся Курбаса, будинок 5ч
  • +38 (050) 450 05 XX
Відгуки

Схожі товари

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create