Каталог товарів

 • Одяг, взуття
 • Все для дому
 • Меблі
 • Медичні товари
 • Побутова техніка
 • Комп’ютери та програми
 • Краса і здоров'я
 • Все для дітей
 • Будівництво та ремонт
 • Продукти та напої
 • Подарунки, квіти
 • Інструмент
 • Безпека та захист
 • Промислове обладнання
 • Смартфони, телефони
 • Авто, мото, вело
 • Авіа, з/д, водний
 • Аудіо, відео, фото
 • Дозвілля та розваги
 • Все для бізнесу
 • Дача, сад, город
 • Зоотовари
 • Електрообладнання
 • Канцтовари, книги
 • Метали, металургія
 • Мистецтво, антикваріат
 • Музичні товари
 • Нерухомість
 • Товари для послуг
 • Різне
 • Сировина і матеріали
 • Сільське господарство
 • Спорт та відпочинок
 • Текстиль, шкіра, хутро
 • Військовим
 • Товари для дорослих
 • Товари хім промисловості
 • Ювелірні вироби
 
ub.ua Каталог товарів Медичні товари Фармацевтичні препарати Для чоловічого здоров'я Антистрес

Антистрес

 • В наявності

  Код товару: 29932289

  750 грн
  Загальна вартість: 0 грн

  Способи доставки

  Компанія здійснює повернення відповідно до Закону «Про захист прав споживачів»

  Термін повернення: 14 днів.

  Вартість повернення: за рахунок покупця.

  Повернення товару належної якості

  Умови повернення за Законом: товар не був у вживанні, що не розкрита упаковка, збережений товарний вигляд і споживчі властивості (в справному стані).

  Якщо умови не виконані, згідно із законом вам відмовлять в поверненні або обміні.

  У разі обміну або повернення товару, всі транспортні витрати клієнт бере на себе.

  Обмін на такий же товар або повернення коштів за товар.

  Повернення товару неналежної якості

  Перевіряйте своє замовлення безпосередньо на пошті, при отриманні. У разі, якщо Ви бачите, що упаковка товару пошкоджена або товар знаходиться в неробочому стані або він не підходить Вам з якихось причин або зовні є ознаки того, що товар прийшов в непридатність через не якісного надання перевізником своїх послуг, неповна комплектація - відмовляйтеся від нього прямо на пошті і в письмовому вигляді заявите перевізнику причину такої відмови, складайте АКТ. Покупцям, які не виконали цю умову буде відмовлено в обміні товару або повернення грошових коштів через відсутність провини і непричетність магазину до пошкодження товару і порушення цілісності його упаковки.

  Умови повернення та обміну

  Опис товару Антистрес

  Органічні заспокійливі капсули з екстрактом Ашваганди

  Ашваганда (Withania Somnifera) - це лікарська рослина сімейства пасльонових традиційно використовується в Аюрведi. Ця рослина росте від Південно-Східної Азії до середземноморського регіону і Південної Африки. В індійській народній медицині вважається, що Ашваганда надає людині силу, здоров'я, бадьорість, витривалість, сексуальну енергію і омолоджує організм. Вона використовується для лікування бронхіту, астми, виразок, виснаження, безсоння і старечого недоумства, як протизапальний засіб і афродизіак.
  Також трава Ашваганда має і інші назви: Withania Somnifera, Solanaceae, індійський женьшень, зимова вишня, сонячнолістний фізаліс, Агол ефіопський.

  Основними біохімічними складовими кореня ашваганди є стероїдні алкалоїди та стероїдні лактони звані вітоналідамі.

  До складу ашваганди входять: стероїдні лактони вітанон, вітаферін A, вітанозід, а також катехіни, фенольні кислоти, олеїнова кислота, лінолева кислота, ліноленова кислота, полісахариди, флавоноїди, сапоніни, бутаноліди, алкалоїди (ізопеллетенін, анаферін), кумарини, терпіноіди, таніни , феноли, амінокислоти (гліцин, триптофан, глютамин), залізо та ін.
  Загалом Ашваганда є адаптоген, який використовується для для зняття стресу, збільшення працездатності і сил, збільшення чоловічої фертильності, зниження тривожності і як імуномодулятор.

  Фармакологічний властивості ашваганди

  Як видно зі складу, Ашваганда містить широкий спектр різноманітних фітохімічних речовин і активних компонентів, що дозволяє її потенційно використовувати в терапії різних захворювань.
  У доклінічних дослідженнях ашвагандха показала протимікробні, протизапальні, протипухлинні, антистресові, нейропротекторні, кардіопротекторні і антидіабетичні властивості. Крім того, ашвагандха зменшує окислювальний стрес, модулює мітохондріальну функцію, регулює апоптоз і зменшує запалення, покращує ендотеліальну функцію судин. Зважаючи на ці фармакологічних властивостей Ашваганда є потенційним ліками проти різних клінічних станів, особливо пов'язаних з нервовою системою. Це може бути лікування безпліддя, імпотенції, стресу і процесу старіння, хвороби Альцгеймера і Паркінсона, артриту, онкології, діабету, захворювань серця.

  Дослідження ашваганди на модельних тваринах:

  Ашваганда проти остеопорозу.

  Остеопороз, при якому зменшується щільності кісткової тканини, є причиною смертності серед людей похилого віку, особливо жінок з дефіцитом естрогену. Екстракт кореня ашваганди може бути потенціальнимлекарством при лікуванні остеопорозу.

  Ашваганда проти карциноми яєчників, ревматоїдного артриту і остеоартриту.
  Ашвагандха підвищує витривалість і запобігає зміні концентрації кортизолу надниркових залоз викликані стресом, захищає від виразки шлунка на тлі стресу, надає протипухлинну дію при карциномі яєчників і міомі матки, захищає від ревматоїдного артриту і остеоартриту.

  Ашвагандха зменшує запалення, яке є однією з причин старіння. Дослідження на модельних тваринах довели, що ашвагандха може зменшувати запалення і покращувати чутливість до інсуліну.

  Ашваганда проти інтоксикації

  У дослідженнях встановлено, що вона знижує біонакопиченн кадмію в організмi модельних тварин, а також проявляє захисні властивості від нітрату свинцю. Хіміопревентbвнi властивості ашваганди роблять її потенційними додатковими ліками для пацієнтів, які піддалися радіації і хіміотерапії.

  Ашвагандха має позитивний ефект в лікуванні раку
  У дослідженні проведеному на модельних тваринах ашвагандха продемонструвала протипухлинні властивості. Необхідні подальші, але вже клінічні дослідження.

  Ашвагандха проти хвороби Альцгеймера та інших когнітивних захворювань.
  На модельних тваринах (миші) встановлено, Ашваганда значно покращувала дефіцит пам'яті і запобігала втрату аксонів, дендритів і синапсів. Це підтверджує, що Ашваганда може поліпшити дисфункцію нейронів при хворобі Альцгеймера.

  Дослідження ашваганди in vitro (у пробірці, поза живого організму)

  Екстракт листя Ашвагандха уповільнює старіння людських фібробластів.

  У дослідженні екстракт листя Ашвагандха захищав клітини сполучної тканини людини від токсичності, збільшував потенціал поділу in vitro, зменшував накопичення молекулярних пошкоджень, придушував специфічну активність викликану старінням - бета-галактозидази і білком p21Waf1 (маркери старіння). Натуральний компонент ашваганди має як протипухлинну, так і антибактеріальну активність і вказує на молекулярну зв'язок між старінням і раком.

  Ашваганда пригнічує ріст клітин раку молочної залози, товстої кишки і легенів.
  Дослідження in vitro показало, що ашвагандха більш ефективно пригнічує ріст клітин раку молочної залози, легенів і товстої кишки ніж доксорубіцин (протипухлинний препарат). Ці результати свідчать про те, що ашвагандха може запобігати або пригнічувати ріст пухлини при онкологічних захворюваннях і є потенційним природним речовиною для розробки нових хіміотерапевтичних препаратів.

  Ашваганди ефективна проти меланоми людини.

  Проведене дослідження in vitro показало, що водний екстракт з ашваганди має протипухлинні властивості і надає потужну цитотоксичну дію на клітини злоякісної меланоми людини.

  Клінічні дослідження Ашвагандхи

  Результати цього рандомізованого дослідження показують, що екстракт кореня ашваганди можна використовувати для управління масою (схуднення) тіла у дорослих при хронічному стресі. Крім того, було виявлено, що екстракт є безпечним і добре стерпним.

  Ашвагандха знижує рівень гормону стресу - кортизолу. Екстракт кореня Ашвагандха безпечно і ефективно покращує стійкість людини до стресу. Дослідження доводить зменшення кортизолу в сироватці крові.

  Ашвагандха проти ревматоїдного артриту

  Результати цього дослідження показують, що ашвагандха (Ashwagandha) і сиддха макардвадж (Siddha Makardhwaj) натуральний препарат на основі мінералів, потенційно можуть використовуватися для лікування ревматоїдного артриту. Лікування протягом семи тижнів у пацієнтів з ревматоїдним артритом показало нормальні тести функції нирок і печінки.

  Ашваганда може поліпшити сексуальну функцію у чоловiкiв та жінок

  Багато жінок відчувають сексуальну дисфункцію, коли виникають порушення оргазму і сексуальні труднощі. Це дослідження продемонструвало, що пероральний прийом ашваганди може боротися з цими проблемами.

  Ашваганда (корінь) лікує безпліддя на тлі хронічного стресу у чоловіків.
  Вживання ашваганди призвело до зниження стресу, поліпшило якість сперми, підвищило рівень антиоксидантів, а також призвело до вагітності у партнерів 14% пацієнтів.

  Ще дослідження про позитивний вплив ашваганди на рівень чоловічого репродуктивного здоров'я, підвищення тестостерону і окислювальний стрес.

  Ашваганда може бути ефективною для поліпшення когнітивних функцій, відновлення як короткочасної так і довготривалої пам'яті.
  Зниження когнітивних функцій пов'язано з процесом старіння. Рандомізоване подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження було проведено на 50 дорослих з легкої когнітивної недостатністю. Результати дослідження показали ефективність і безпеку ашваганди.

  Ашваганда за попередніми результатами дослідження має позитивний ефект при біполярному розладі.

  Ашваганда зменшує тривожні стани і занепокоєння.

  Ашваганда ефективна проти нейродегенеративних захворювань.
  У цьому огляді підсумовуються різні ефекти і механізми впливу екстракту кореня ашваганди на моделях нейродегенеративних захворювань in vitro і in vivo, таких як хвороба Альцгеймера і пошкодження спинного мозку.

  Ашвагандха може бути використана для лікування хвороби Альцгеймера, Паркінсона, Хантінгтона та інших когнітивних захворювань
  Дослідження показують, що Ашваганда уповільнює і усуває нейротичну атрофію і синаптичні втрати. Тому може застосовуватися на будь-якій стадії захворювання, включаючи ранню, що не діагностовану стадію.

  Екстракт Ашвагандхи активує імунітет.


  Дослідження свідчить, що застосування екстракту ашваганди, надає позитивні імунологічні ефекти і активує 4 типа імунних клітин.

  Ашвагандха нормалізує показники щитовидної залози у пацієнтів з субклінічним гіпотиреозом.
  Субклінічний гіпотиреоз (прихований) - розлад щитовидної залози без виражених симптомів дефіциту щитовидної залози, зустрічається у 3% -8% населення планети.
  Подвійне сліпе рандомізоване плацебо-контрольоване дослідження показало ефективність і безпеку екстракту кореня ашваганди у пацієнтів з субклінічним гіпотиреозом.

  Ашвагандха знижує холестерин (ЛПНЩ) і змiст тригліцеридів.

  Дослідження показало, що прийом Ашвагандха призводив до зниження рівня поганого холестерину (ЛПНЩ) на 17% і тригліцеридів на 11%. Інше дослідження підтвердило, що ефект застосування ашваганди тривав через місяць після припинення лікування.

  Ашвагандха знижує рівень глюкози в крові

  Ще одне дослідження вказує на те, що ашвагандха є потенційним джерелом гіпоглікемічних, сечогінних і гіпохолестеринемічних речовин для здорових і тих що мають діагноз цукровий діабет пацієнтів.

  Ашваганда проти діабету 2 типу

  Екстракт листя ашваганди показав Антидіабетичну активність, засновану на поглинанні глюкози і збільшував секрецію інсуліну в базальних панкреатичних бета-клітинах.

  Ашвагандха показала протиракову активність щодо карциноми голови та шиї людини


  Ашваганда викликає апоптоз і пригнічує ріст клітин раку голови і шиї людини (злоякісні утворення). Ашваганда може бути потенційними природними ліками для лікування карциноми голови та шиї людини.

  Ашваганда ефективна в лікуванні менопаузи

  Ашвагандха (ashwagandha) показала позитивний ефект в лікуванні менопаузального синдрому, і зниженні припливів, коливань настрою і занепокоєння. Ця рослина стимулює гормональні залози і регулює секрецію гормонів під час менопаузи.

  Ашваганда підходить для лікування аменореї.


  Ашваганда показала свою ефективність щодо аменореї (аномальне відсутність менструації).

  Ашваганда проти старіння

  У подвійному сліпому клінічному дослідженні проведеному в групі з 101 здорового чоловіка віком 50-59 років Ашвагандха застосовували в дозі 3 грама в день протягом року. Результати показали значне підвищення гемоглобіну, червоних кров'яних тілець (еритроцитів), нормалізацію рівня меланіну у волоссі і кальцію в нігтях, зменшення холестерину в сироватці крові, швидкість осідання (седиментації) еритроцитів значно знизилася і 71,4% учасників дослідження повідомили про поліпшення сексуального здоров'я. Таким чином Ашваганда показала позитивний ефект проти вiкозалежних захворювань.

  Переваги:

  • Допомагає зменшити депресію
  • Допомагає зменшити занепокоєння
  • Допомагає зменшити стрес
  • Допомагає зменшити порушення сну
  • Зміцнює нерви, надає впевненість
  • Підвищує інтелект, покращує пам'ять
  • Допомагає збільшити тестостерон, лібідо
  • Допомагає збільшити імуномодуляцію

  Місце зберігання:

  Зберігати в прохолодному сухому місці. Тримати подалі від прямих сонячних променів. В недоступному від дітей місці.

  Складові:

  Shoden, Valerein Root Ext, Ashwagandha Ext, рослинна целюлоза (капсула).

  Shoden®, очищений екстракт Ашваганда від Arjuna Natural Ltd, виробляеться з ретельно відібраних коренів і листя Ашваганда. Токсини видаляються з цих коренів і листя за допомогою запатентованого процесу детоксикації, який також видаляє інші небажані компоненти, так що глікозиди Вiтаноліда досягають оптимального рівня. Цей процес також усуває необхідність в молоці; тим самим роблячи його придатним для всіх. Містить 35% глікозидів вітаноліда Shoden® містить глікозиди Withanolide, біологічно активний компонент Ашваганда, який представляє собою стандартизовані 35% в екстракті Bioactive Ingredient Protection System (BIPS) Shoden® використовує BIPS - нову запатентовану процедуру, яка охоплює всі активні молекули в щиті, щоб безпечно доставити їх в бажаний стан. Цей процес робить Shoden активним навіть при низькому дозуванні.

  Пропоноване використання:

  1-2 капсули, що приймаються один або два рази на день, бажано під час їжі або за призначенням лікаря.

  Форма випуску: 90 капсул в упаковцi.

  Відгуки

 • Відгуки Антистрес

  Залишити відгук
 • Фотографії Антистрес

Продавати на Ub.ua
Контакти
premium
Sigcess - Найкраще від природи для здоров'я людини!
На ub.ua 10 років
Адреса:

03150, Україна, Київська, Київ, вул. Антоновича, будинок 172

Номер телефону: +38 (097) 180-28-XX Показати телефони
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create