Гідропрес (аква) для вина, 80л, inox
Гідропрес (аква) для вина, 80л, inox
72 100 грн.

Гідропрес (аква) для вина, 80л, inox

Код товару 05899019
Під замовлення

Гідропрес (аква) для вина, 80л, inox

 
72 100 грн.
Кількість
Загальна вартість
0 грн.
Способи оплати:
Способи доставки:
premium
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Закарпатська, Ужгород, Лавріщева, будинок 10
Телефони
0 відгуків
Додати відгук
Реєстрація нового продавця

Гидропресс для вина, полностью нержавеющая версия! Предназначен для отжима сока из измельченных фруктов или овощей (яблоки, груша, томаты, морковь). Виноград можно отжимать без предварительного измельчения.

В отличие от ручных прессов, где отжим происходит за счет физического усилия человека, гидропресс отжимает измельченную массу за счет давления воды из водопровода или давлением воздуха из компрессора. Отжим происходит лучше, чем на ручном прессе за счет резиновой мембраны расширяющейся под давлением.

Производительность данного устройства на порядок выше производительности ручного аналога.

  • Размер корзины 490х580мм
  • Размер пресса 700х1150мм

Интернет-магазин "Винороб" реализует широкий ассортимент оборудования и приспособлений для производства вина в домашних условиях: дробилки для винограда, прессы для винограда, емкости для хранения вина, ковши, измерительные приборы, дистилляторы и многое другое.

Купить гидропресс для вина Вы можете обратившись к менеджеру-консультанту по контактному номеру или заполнив онлайн-форму заказа.

Опис

Гідропрес для вина, повністю нержавіюча версія! Призначений для віджиму соку з подрібнених фруктів або овочів (яблука, груша, томати, морква). Виноград можна віджимати без попереднього подрібнення.

На відміну від ручних пресів, де віджимання відбувається за рахунок фізичного зусилля людини, гідропрес віджимає подрібнену масу за рахунок тиску води з водопроводу або тиском повітря з компресора. Віджим відбувається краще, ніж на ручному пресі за рахунок гумової мембрани, що розширюється під тиском.

Продуктивність даного пристрою на порядок вище продуктивності ручного аналога.

  • Розмір кошика 490х580мм
  • Розмір преса 700х1150мм

Інтернет-магазин "Винороб" реалізує широкий асортимент обладнання і пристосувань для виробництва вина в домашніх умовах: дробарки для винограду, преси для винограду, ємності для зберігання вина, ковші, вимірювальні прилади, дистилятори і багато іншого.

Купити гідропрес для вина Ви можете звернувшись до менеджера-консультанта за контактним номером або заповнивши онлайн-форму замовлення.

Інформація про продавця
Відгуки
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create