Цікавить розкрутка та просування вашого сайту в мережі Інтернет?

Заповніть форму, щоб отримати акційну пропозицію.

Портал «Укрбізнес» знає як і готовий допомогти Вашій компанії підняти популярність і прибутковість свого сайту: покращити його індексацію та рейтинги в пошукових системах, що допоможе знайти нових клієнтів, збільшити доходи, заощадити на зарплаті працівників та зекономити час.

Портал працює 15 років, допомагаючи розвивати український бізнес. За цей час десятки тисяч компаній скористалися нашими послугами і для них UB.UA став основним джерелом нових замовлень, пошуку партнерів і прибутку.

Пропонуємо нові пакети послуг для просування власного сайту в Інтернеті.
Вони включають в себе функціонал (програмне забезпечення, яке допомагає підвищити рейтинг) і роботи наших спеціалістів з написання і розміщення унікального контенту (статей, оголошень, новин, запитань/відповідей, фото тощо), сео-оптимізації і збільшення кількості посилань на Ваш ресурс.

Пакет “SEO” — стандартний пакет просування (розкрутки) сайту, який найкраще підійде для компаній, які розвивають свій сайт. Включає в себе функціонал і набір робіт копірайтерів, сео-спеціалістів.

Замовити

Пакет “SEO Profi” — популярний і оптимальний набір послуг. Для компаній лідерів-ринку, які ведуть системний бізнес. Включає в себе функціонал і вдвічі збільшений набір робіт копірайтерів, сео-спеціалістів.

Даний пакет дає можливість отримати найвищий рівень розкрутки сайту і допоможе обігнати конкурентів.

Обравши один із вищезазначених пакетів послуг, ви отримуєте:

Просування (розкрутку) вашого сайту, інтернет-магазину, Landing page за допомогою унікальних сео-оптимізованих матеріалів

Покращення позицій Вашого сайту в пошукових системах

Збільшення ссилочної маси (кількості посилань) на Ваш сайт

Допомогу особистого клієнт-менеджера і сервісно-інформаційну підтримку від спеціалістів порталу “Укрбізнес”

Заповніть форму, щоб отримати акційну пропозицію.