Фискальный регистратор Экселлио LP-1000
Фискальный регистратор Экселлио LP-1000
 • +38 (0542) 65 13 XX
Цена договорная

Фискальный регистратор Экселлио LP-1000

Код товара LP-1000
Под заказ

Фискальный регистратор Экселлио LP-1000

 
Цена договорная
Способы оплаты:
Способы доставки:
free
Информация о продавце:
Адрес
Украина, Сумская, Сумы, ул.Курская, дом 105
Телефоны
 • +38 (0542) 65 13 XX
0 отзывов
Добавить отзыв
Регистрация нового продавца

"Exilio ЛП-1000"
(со голема индикатор на клиентот)
Модем "Exilio DTT-500".
Поле на примена: мрежа на Хипер - и супермаркети, продавници за класа "Лукс", аптеки, забава и здравствените центри, хотели, парична казна ресторани, кафе, кафе-барови, главниот услуги

Технички карактеристики:

 • Домување и механизми за печатење Државјанин.
 • Системот на брзо преземање на хартија (Eazy Оптоварување)
 • Брзината на печатење - 25 терминот/c (или 150 mm/s),
 • Термо - 60 m референца лента.
 • Клучни работи чек и контрола ленти
 • На хартија крајот сензор, мали количини на хартија
 • Бројот на стоки - 25000


Видови на плаќање: во готово, со чек, кредитна картичка

Конекција:PC, display, парични фиока
Описание

"Exilio ЛП-1000"
(со голема индикатор на клиентот)
Модем "Exilio DTT-500".
Поле на примена: мрежа на Хипер - и супермаркети, продавници за класа "Лукс", аптеки, забава и здравствените центри, хотели, парична казна ресторани, кафе, кафе-барови, главниот услуги

Технички карактеристики:

 • Домување и механизми за печатење Државјанин.
 • Системот на брзо преземање на хартија (Eazy Оптоварување)
 • Брзината на печатење - 25 терминот/c (или 150 mm/s),
 • Термо - 60 m референца лента.
 • Клучни работи чек и контрола ленти
 • На хартија крајот сензор, мали количини на хартија
 • Бројот на стоки - 25000


Видови на плаќање: во готово, со чек, кредитна картичка

Конекција:PC, display, парични фиока
Информация о продавце
Отзывы

Похожие товары

 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create