Миска-лабіринт для собак Slow maze feeder

Миска-лабіринт для собак Slow maze feeder
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 3420
 
 
  • Описание
 

Описание товара:

Якісна зручна миска-лабіринт для собак Slow maze feeder допоможе позбутися надмірної ваги Вашому улюбленцю, а також вирішить безліч проблем з травленням без ліків! Зробіть життя свого собаки більш природнім і комфортним з цією чудо-тарілкою!

Годівниці для собак, зазвичай, ні в чому не відрізняються від звичайного посуду. І багато господарів для годування свого улюбленця застосовують звичайну миску з глибоким дном. Але, на відміну від людини, собаки їдять швидко і моментально все з'їдають, що з часом порушує їхній обмін речовин.

Підраховано, що переїдання вбиває близько 20 тисяч собак щороку, і, як правило, воно пов'язане саме зі швидким харчуванням. Песики, що їдять занадто швидко, дуже схильні з’їдати більшу кількість харчів, ніж потрібно. Що і призводить до більшої ймовірності отримати ожиріння. Надмірна вага, у свою чергу, збільшує ризик виникнення у собаки проблем зі здоров’ям. Ветеринари багатьох країн згодні з тим, що більш повільне годування безпечніше.

Що ж робити, щоб забезпечити своєму улюбленцю довге і здорове життя? Замість стандартної миски виробник пропонує інноваційну годівницю зі спіралями у вигляді лабіринту. Для того, щоб добути їжу, ваш вихованець повинен шукати шматочки корму, переміщаючись по ходах лабіринту інтерактивної миски Slow Maze Feeder. Завдяки конструкції виробу, поглинання їжі відбувається повільніше, собака насичується меншою кількістю корму, що сприяє зниженню ваги.

Тобто якісна тарілка для собак Slow Maze Feeder за умови постійного використання дозволить запобігти ожирінню собаки, а при застосуванні з раннього віку виключить його, а також здуття живота і відрижку у Вашого вихованця.

Але довговічна миска-лабіринт для собак Slow maze feeder призначена не тільки для того, щоб уповільнити їжу собаки, бо, на відміну від мисок, які просто заважають собаці швидко поглинати корм, легка і надійна годівниця для собак фактично перетворює їжу на захоплюючу гру. Собаки навчаються «ганятися» за їжею через ходи лабіринту, що робить харчування дещо схожим на полювання, активуючи інстинкти тварини та уповільнюючи харчування одночасно.

Інтерактивна гарна тарілка-лібіринт виготовлена з безпечного харчового пластику і легко миється. Миску можна використовувати як для сухого корму, так і для звичайної їжі, яка потрібна Вашій улюбленій тваринці. Спеціальний бортик перешкоджатиме проливанню і просипанню харчів за межі зручної миски.

Переваги безпечної миски лабіринту для собак Slow Maze Feeder:

Поглинання їжі відбувається повільніше, собака швидше насичується.

Процес годування поєднується з розвагою.

Виготовлена з якісного безпечного харчового пластику.

Має бортики, які перешкоджають просипанню чи проливанню їжі.

Основні характеристики тарілки-лабіринту для собак:

Тип: годівниця середньої глибини

Вид тварин: собаки

Матеріал: ABS-пластик

Колір: зелений

Країна-виробник: Китай

Зробіть харчування Вашого улюбленця більш здоровим і природнім, і завдяки цьому позбавте його від здуття живота, відрижки та ожиріння! Забудьте про зайві хвилювання і насолоджуйтесь спільним дозвіллям з Вашою собакою!
Надежный поставщик
 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create