Витамин B2 (рибофлавин)
Витамин B2 (рибофлавин)
  • +38 (032) 240-60-XX
2 700 грн.

Витамин B2 (рибофлавин)

Код товара 10977
В наличии

Витамин B2 (рибофлавин)

 
2 700 грн.
Количество
Общая стоимость
0 грн. Мин. партия 1 кг
Способы оплаты: Доставка:
По м. Львів власним автотранспортом при замовленні на суму понад 1000 гривень - безкоштовна.
У міста України перевізниками: САТ, Автолюкс, Євро-Експрес, Делівері, Міст Експрес, Нічний Експрес, Ваш Час, Інтайм, Нова Пошта, Український Експрес, Гюнсел, а також автотранспортом при тоннажних замовленнях.

Оплата:
Передоплата 100%. Для постійних клієнтів можлива відстрочка платежу.
Способы доставки: Самовывоз, Перевозчиком
В наличии
 
2 700 грн.
Купить
 
Все товары продавца
Способы доставки: Самовывоз, Перевозчиком

Рибофлавін (лактофлавін, вітамін B2) - один з найбільш важливих водорозчинних вітамінів, кофермент багатьох біохімічних процесів.

Вітамін B2 необхідний для утворення еритроцитів, антитіл, для регуляції росту і репродуктивних функцій в організмі. Він також необхідний для здоров'я шкіри, нігтів, росту волосся і в цілому для здоров'я всього організму, включаючи функцію щитовидної залози. Зовнішніми проявами недостатності рибофлавіну у людини є ураження слизової оболонки губ з вертикальними тріщинами і злущування епітелію (хейлоз), виразки в кутах рота (ангулярний стоматит), набряк і почервоніння язика (глосит), себорейний дерматит на носогубній складці, крилах носа, вухах, повіках . Часто розвиваються також зміни з боку органів зору: світлобоязнь, васкуляризація рогової оболонки, кон'юнктивіт, кератит і в деяких випадках - катаракта. У ряді випадків при авітамінозі мають місце анемія і нервові розлади, що проявляються в м'язової слабкості, пекучих болях у ногах і ін.

 Основні причини нестачі рибофлавіну у людини - недостатнє споживання продуктів, які містять цей вітамін; неправильне зберігання і приготування продуктів, які містять даний вітамін, внаслідок чого вміст вітаміну різко зменшується; хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, прийом медикаментів, які є антагоністами рибофлавіну.

ПП «Система Оптимум» є провідною компанією в Західній Україні, яка реалізує хімічні реактиви та сировину. Асортимент хімреактівів, хімічніх та ветеринарних субстанцій, лабораторного та хімічного посуду, обладнання постійно зростає.

Описание

Рибофлави́н (лактофлавин, витамин B2) — один из наиболее важных водорастворимых витаминов, кофермент многих биохимических процессов.

Витамин B2 необходим для образования эритроцитов, антител, для регуляции роста и репродуктивных функций в организме. Он также необходим для здоровья кожи, ногтей, роста волос и в целом для здоровья всего организма, включая функцию щитовидной железы.

Внешними проявлениями недостаточности рибофлавина у человека являются поражения слизистой оболочки губ с вертикальными трещинами и слущиванием эпителия (хейлоз), изъязвления в углах рта (ангулярный стоматит), отёк и покраснение языка (глоссит), Себорейный дерматит на носогубной складке, крыльях носа, ушах, веках. Часто развиваются также изменения со стороны органов зрения: светобоязнь, васкуляризация роговой оболочки, конъюнктивит, кератит и в некоторых случаях — катаракта. В ряде случаев при авитаминозе имеют место анемия и нервные расстройства, проявляющиеся в мышечной слабости, жгучих болях в ногах и др.

Основные причины недостатка рибофлавина у человека — недостаточное потребление продуктов содержащих этот витамин; неправильное хранение и приготовление продуктов содержащих данный витамин, вследствие чего содержание витамина резко уменьшается; хронические заболевания желудочно-кишечного тракта, приём медикаментов, являющихся антагонистами рибофлавина.

ЧП «Система Оптимум» является ведущей компанией в Западной Украине, которая реализует химические реактивы и сырье. Ассортимент химреактивов, химических и ветеринарных субстанций, лабораторной и химической посуды, оборудования постоянно растет.

Оплата и доставка
Способы оплаты:
Способы доставки:
Самовывоз
Товар можно забрать лично по ул. Грунтовой, 1 в г. Львове.
Перевозчиком
Осуществляем поставки товара в любой город Украины перевозчиками: САТ, Автолюкс, Евро-Экспресс, Деливери, Мист Экспресс, Ночной Экспресс, Ваш Час, Интайм, Новая Почта, Украинский Экспресс, Гюнсел.
Информация о продавце
Отзывы
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create