Датчик температури ТВП

Датчик температури ТВП
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4592418
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Призначення:
Термодатчики з цифровим виходом ТВП на базі мікросхеми DS1821 з діапазоном вимірюваних температур від мінус 40 до 125°С призначені для роботи в комплекті з мікропроцесорними блоками. Датчик температури зовнішнього повітря ТВН включений до складу автоматичного регулятора температури з мікроконтролером АТР і клапаном АСКР.
Область застосування:
Застосовуватися в системах опалення, гарячого водопостачання, припливної вентиляції та інших системах, як датчики температури рідких середовищ.
Установка і підключення:
Термодатчик ТВП встановлюється в гільзу (без масла) і фіксуються гвинтом на гільзі. Гільза загвинчується з пакуванням у вварений в трубопровід патрубок з внутрішньою різьбою 1/2". Термодатчик (ТВП) температури гарячої води Тг слід встановлювати на відстані не більше 100 мм від виходу теплообмінника.
Підключення термодатчика рекомендується здійснювати кабелем з двома витими парами в спільній оболонці з кроком скрутки не більше 0,3 м, перетином не менше 0,35 мм2. Через одну виту пару подається живлення термодатчика (+5 В и ┴), через другу – «┴» дані «D». Допускається здійснювати підключення кабелем з одного кручений парою в екрані. Кабель повинен бути в ізольованою оболонці (типу КММ2 0,35 або подібний). У цьому випадку оплетка використовується під загальний (┴) провід. Довжина кабелю не більше 40 м.
Термодатчики підключаються через клеми, розташовані під кришкою датчика у відповідності з маркуванням.

Купити датчик температури ТВП можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create