Датчик температури ТВН

Датчик температури ТВН
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4592477
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Призначення:
Термодатчики з цифровим виходом ТВН на базі мікросхеми DS1821 з діапазоном вимірюваних температур від мінус 40 до 125°С призначені для роботи в комплекті з мікропроцесорними блоками. Датчик температури зовнішнього повітря ТВН включений до складу автоматичного регулятора температури з мікроконтролером АТР і клапаном АСКР.
Область застосування:
Можуть застосовуватися в системах опалення, гарячого водопостачання, припливної вентиляції та інших системах, як датчики температури повітря.
Основні технічні характеристики:
    Напруга, В: 5;
    межі вимірювання температури, °С: від -40 до +125;
    тип вхідних термоперетворювачів: з цифровим виходом на базі мікросхеми DS1821;
    режим роботи: цілодобовий;
    ступінь захисту: IP63.
Установка і підключення:
ТВН слід встановлювати на північній стіні будівлі на відстані не менше 10 см від стіни. Над ТВН повинен бути передбачений козирок для захисту від опадів. При неможливості установки на північній стіні необхідно забезпечити захист ТВН від нагрівання прямими сонячними променями.
Підключення термодатчика рекомендується здійснювати кабелем з двома витими парами в спільній оболонці з кроком скрутки не більше 0,3 м, перетином не менше 0,35 мм2. Через одну виту пару подається живлення термодатчика (+5 В и ┴), через другу – «┴» дані «D». Допускається здійснювати підключення кабелем з одною крученою парою в екрані. Кабель повинен бути в ізольованій оболонці (типу КММ2 0,35 або подібний). У цьому випадку оплетка використовується під загальний (┴) провід. Довжина кабелю не більше 40 м.
Термодатчики підключаються через клеми, розташовані під кришкою датчика у відповідності з маркуванням.

Купити датчик температури ТВН можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create