Блоки АТР

Блоки АТР
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4592766
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Призначення:
Мікропроцесорні блоки терморегулювання АТР призначені для автоматичного підтримання заданого значення температури гарячої води на виході з теплообмінного обладнання, автоматичного керування системою опалення будівлі з метою оптимізації витрачання теплової енергії, а також для використання у складі систем управління технологічними процесами в якості регуляторів температури. Відмінною особливістю даних блоків є наявність у пам'яті мікропроцесора набору типових програм. Користувач має можливість задавати з клавіатури блоку номер програми, що забезпечує виконання необхідних функцій.
Можливе використання блоків у складі контрольно-вимірювальних комплексів через вбудований інтерфейс RS-232.
Контролер АТР включений до складу автоматичного регулятора температури з клапаном АСКР і датчиками температури ТВП та ТВН.
Область застосування:
    управління одним контуром опалення;
    управління двома контурами опалення;
    управління одним контуром гарячого водопостачання;
    управління двома контурами гарячого водопостачання;
    управління одним контуром опалення і одним контуром гарячого водопостачання;
    управління установкою припливної вентиляції.
Функціональні можливості:
Підтримання заданого користувачем температурного графіка опалення (температури змішаної води в залежності від температури зовнішнього повітря) в контурі опалення. Можливість зниження температури суміші в заданий час за заданим користувачем тижневим графіком. Контроль (зовнішній контактний датчик) і керування роботою насоса системи опалення. Контроль температури зворотної води (захист від заморожування будівлі). Підтримання заданого користувачем значення температури гарячої води в одному контурі ГВП. Можливість зниження температури гарячої води або відключення ГВП з одночасним виключенням циркуляційного насоса в заданий час за заданим користувачем тижневим графіком. Контроль (зовнішній контактний датчик) і керування роботою циркуляційного насоса ГВП.

Купити блоки АТР можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create