Живці винограду Подарунок Несвета

Живці винограду Подарунок Несвета
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4694379
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Подарунок Несвета був отриманий в результаті схрещування сорту Талісман з Красунею. Робота виконана в ГФ селекції Павловського Е. Р.
Кущі сильнорослі, з досить міцними гілками і масивним стовбуром. Листя великого і середнього розміру, зелені зі світлими прожилками, п'ятилопаті, зазубрені по краях. Квітка двостатева.
Лоза середнього розміру, злегка пухка, 700-800 г кожна. При гарному догляді вага грона може доходити до 1000-1200 г. Визріває рівномірно, без горошіння. Ягоди великі (2,5х3,4 см), 8-12 г кожна, темно-червоні або темно-фіолетові, покриті густим восковим нальотом. М'якуш соковитий, м'ясистий, солодкий, з легкою кислинкою і мускатним ароматом.
Транспортування врожаю середнє. При необережному поводженні ягоди швидко пошкоджуються, тріскаються. Сорт добре використовувати для вирощування для вживання у свіжому вигляді, приготування домашніх страв, на продаж йде рідко.
Подарунок Несвета характеризується хорошою стійкістю до хвороб і шкідників (приблизно 2,5-3 бали до мілдью, оїдіуму, сірої гнилі).

Купити живці винограду Подарунок Несвета можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create