Оглядове дзеркало безпеки УНИ 600

Оглядове дзеркало безпеки УНИ 600
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4752424
 
 

Характеристики товара:

кріплення на трубу 6см:
в комплекті
Всі характеристики

Опис товару:

Оглядове дзеркало безпеки УНИ 600 

Використання оглядових дзеркал безпеки дуже ефективно в місцях, пов'язаних з рухом транспорту: на стоянках, складах, на в'їздах і виїздах, парковках, в зоні навантаження-розвантаження, на поворотах з обмеженою видимістю.

На стоянці і в зоні розвантаження оглядові дзеркала безпеки допомагають водіям легше паркуватися, уникнути пошкоджень транспорту зберегти здоров'я співробітників та інших людей. Оглядові дзеркала безпеки використовуються на КПП, для полегшення праці співробітників охорони. Дзеркала спостереження актуальні скрізь, де є потреба у візуальний контроль за територією.

Монтаж оглядових дзеркал дуже простий. Дзеркала кріпляться на кронштейні до стіни або іншої твердої, міцної конструкції, наприклад до стійки складського стелажа за допомогою кронштейну. Кронштейн забезпечує дзеркалам 3 ступеня свободи по вертикалі, і повну свободу по горизонталі, т. т. його можна як завгодно повертати для досягнення бажаного кута відбиття. Монтується дзеркало на висоті 2-2,5 м, щоб його не зачепив складській транспорт, причому як під час руху, так і при підйомі груза.Прі цьому оглядове дзеркало безпечно, тому що виготовлено з акрилу. Навіть в разі падіння воно, по-перше, не розіб'ється, а по-друге, завдяки невеликій вазі не заподіє нікому серйозної шкоди.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create