Масажер для грудей Easy curves, easycurves, изи курвс, изи курвес

Масажер для грудей Easy curves, easycurves, изи курвс, изи курвес
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару Easy curves
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Тренажер для вдосконалення жіночих грудей Изи Курвс Easy Curves купити

Ви можете тренажер для вдосконалення жіночих грудей Изи Курвс Easy Curves купити і зробити свої груди сексуально привабливою і чарівною. При цьому Ви не лише підкачаєте м'язи і підведете груди, але і зможете зробити її більше пружною і навіть збільшити в об'ємі.

Для цього Вам знадобиться тренажер для вдосконалення жіночих грудей Изи Курвс Easy Curves купити і почати займатися по п'ять хвилин щодня, виконуючи по черзі один з двох комплексів, що надаються. Спочатку рекомендується займатися, стоячи прямо і не сутулячись перед дзеркалом, контролюючи міру скорочення грудних м'язів. Дихання треба зберігати рівним, роблячи вдих при розтягуванні тренажора і видих при стискуванні. Кисті рук обхоплюють Изи Курвс Easy Curves по центру руків'я рожевого кольору. Кожну з вправ виконують по 20 разів без перерви і ривків, поступово збільшуючи міру опору.

Тренажер для вдосконалення жіночих грудей Изи Курвс Easy Curves дає можливість збільшувати силу опору від 1-го рівня до 6-го. Встановіть такий рівень, при якому до кінця виконання кожної вправи Ви б відчували сильну втому і напругу в м'язах. Спеціальна конструкція тренажера Изи Курвс Easy Curves передає однакове навантаження на обидві руки.

Перед початком тренувань проконсультуйтеся з лікарем.

Вес тренажера для вдосконалення жіночих грудей Изи Курвс Easy Curves всього 700 г, довжина 570 мм


Надійний постачальник
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create