Мозковi капсули «Суцун»

Мозковi капсули «Суцун»
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01110583
 
 

Опис товару:

Мозкові капсули «Суцун» виробляються з натуральної сировини: кордицепса, лінчжі і соєвого лецитину. Сучасні технології виробництва продукту значно підвищують вміст активних компонентів, а також дозволяють роздрібнити клітинну мембрану, що дає можливість максимально зберегти активні компоненти.

Основні функції мозкових капсул «Суцун»:

Поліпшення кровопостачання головного мозку, збагачення киснем, сприятливий вплив на розумовий розвиток, боротьба з розладами пам'яті, запобігання старечого недоумства, профілактика серцево - судинних захворювань.

Крім того, капсули «Суцун» здатні регулювати рівень ліпідів у крові. Клінічні дослідження підтвердили, що мозкові капсули знижують загальний рівень холестерину в сироватці крові (TC) на 42,3%, рівень тригліцеридів (TG) - на 40%, рівень ліпопротеїнів низької щільності (LDL -C) - на 48%, а також підвищують рівень ліпопротеїнів високої щільності ( HDL -C) на 21,6 %.

Оздоровчу дію капсул «Суцун»:

Капсули «Суцун» розроблені корпорацією «Шеншимін» у співпраці з Академією Наук КНР і Китайським фармацевтичним університетом на основі теорії традиційної китайської медицини. Для них були відібрані найцінніші лікарські трави, оброблені за допомогою сучасних біотехнологій.

Капсули «Суцун» багаті алкалоїдами та різноманітними поживними елементами, їх функція полягає в додатковому харчуванні мозку і очищенні крові. Завдяки цьому вони покращують кровопостачання головного мозку, активізують розумові процеси і збільшують швидкість реакції.

Продукт підвищує стійкість нервових клітин до нестачі кисню, допомагає відновити клітини головного мозку, пошкоджені внаслідок гіпоксії, і покращує пам'ять.

Капсули «Суцун » стимулюють ріст нервових клітин головного мозку, відновлюють пошкоджені клітини мозку, перешкоджають їх старіння та відмирання, зміцнюють їх і сприяють їх регенерації. Цей продукт дає прекрасні результати при таких проблемах, як уповільнене розумовий розвиток у дітей, старече слабоумство, вікове зниження функцій мозку, погіршення пам'яті, атеросклероз судин головного мозку, тромбоз головного мозку тощо.

Капсули «Суцун» розслаблюють судини серця і головного мозку, поліпшують надходження крові та кисню в мозок, уповільнюють процес старіння тканин мозку, стимулюють розумовий розвиток, підвищують і відновлюють функцію пам'яті, підвищують стійкість організму до нестачі кисню, запобігають слабоумство, пов'язане проблемами судин.

Клінічні випробування також довели, що мозкові капсули здатні запобігати і зупиняти такі серцево-судинні та цереброваскулярні захворювання, як гіперліпідемія, гіпертонія, тромбоз і атеросклероз судин головного мозку і т.д.

Спосіб застосування: 2-3 рази на день по 1 капсулi за 30 хвилин до їжі, або через годину після.

Протипоказання: не слід приймати вагітним жінкам і дітям. Перед застосуванням, будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем.

Продукт рекомендується приймати:

• учням різного віку;
• офісним працівникам;
• дітям, що відстають у розумовому розвитку (особливо якщо проблема носить придбаний характер);
• тим, хто страждає від погіршення пам'яті, безсоння, забудькуватості, неврастенії, порушення функцій ЦНС;
• тим, хто проживає в умовах нестачі кисню, наприклад у високогірних районах;
• атлетам, спортсменам, працівникам важкої фізичної або розумової праці;
• людям середнього та похилого віку; людям, що страждають старечим недоумством;
• тим, хто страждає від атеросклерозу, тромбозу головного мозку, коронарної хвороби серця і т.д.

Безкоштовна доставка Новою Поштою!

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create