Настільний світлодіодний годинник LED Digital Clock ZX - 05m

Настільний світлодіодний годинник LED Digital Clock ZX - 05m
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 247698500
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Придбаваючи такий простий пристрій як годинник, ми рідко замислюємося над чимось великим як тільки відображений ними час, але простий настільний годинник здатний відображати набагато більший спектр інформації чим просто час.

Представляємо Вашій увазі універсальний світлодіодний настільний годинник LED Digital Clock ZX - 05m Green.Відмінна риса цього невеликого світлодіодного годинника LED Digital Clock ZX - 05m ― це їх прямокутний корпус, який виконаний з алюмінієвої пластини з ребрами жорсткості згори і знизу. А бічні ребра виконані з пластика для кращої можливості добратися до механізму. Лицьова панель світлодіодного годинника LED Digital Clock виготовлена із склопластика і трохи затемнена для затінювання світлодіодних цифр годинника.

Ця версія світлодіодного годинника LED Digital Clock ZX - 05m оснащена, окрім відображення поточного часу, ще число і місяць, і так само день тижня. І звичайно ж вбудований датчик температури так само відображає поточну температуру повітря.

Блок регуляторів управління настільними годинами LED Digital Clock ZX - 05m розташований з правого боку на ребрі годинника.

Має такі кнопки управління :

― повне скидання, даних, що настроюються;

― кнопка вибору параметра налаштування;

― перехід між змінюваними значеннями;

― зміна значення згідно із заданим параметром;

― кнопка налаштування будильника;

― кнопка виходу з меню змін;

― перемикач повтору дзвінка будильника.Придбаваючи настільний годинник LED Digital Clock ZX - 05m, Ви ще і зможете заощадити на їх енергоспоживанні. Оскільки вони живляться тільки від мережі, завдяки своїм робочим елементам споживають набагато менше електроенергії чим інші аналоги.

Що ж ви отримуєте придбавши світлодіодний настільний годинник LED Digital Clock ZX - 05m:

― металевий міцний годинник;

― світлодіодна яскрава лицьова панель;

― досить велике відображення часу;

― вбудований календар (число, місяць, день тижня);

― датчик зовнішньої температури;

― будильник зі змінюваним дзвінком;

― 12/24-часовые формати часу.Настільний годинник LED Digital Clock ZX - 05m створені спеціально для того що б ідеально вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення, будь то будинок або офіс. Міцність убереже їх від випадкового падіння, ну або нарочного теж. Ваш вибір завжди тільки за Вами.
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create