Коптильно-варильні камери для копчення м'яса, курки, ковбас, м'ясних делікатесів

Коптильно-варильні камери для копчення м'яса, курки, ковбас, м'ясних делікатесів
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01138840
 
 

Опис товару:

Коптильні для м'яса виконуються у вигляді збірних модульних конструкцій і комплектуються димогенератором, парогенератором, системою осушення і розподілу пари, повітряно-димової суміші всередині камери, візками (К100; К-300), автоматичним блоком управління.

Грамотно спроектована вентиляційна система забезпечує рівномірний розподіл по всьому об'єму камери пари, диму і повітря. У базовому варіанті виконання максимальна температура обробки складає 110 °С. Розбіжність значень заданої температури в камері за обсягом не більше 2 °С. Управління технологічними процесами здійснюється за температури всередині продукту і всередині камери. Задана температура обробки продукту підтримується автоматично.

Коптильні камери дозволяють отримувати м'ясні вироби, як холодного, так і гарячого копчення. Встановлений на задній стінці камери парогенератор призначений для проварювання гострим паром варених ковбас, баликів, курей, що в кінцевому результаті дозволяє набагато зменшити усушку продукту і зменшити загальний час копчення. Для рівномірного нанесення на продукт диму і потрібного досягнення вологості поверхні продукту коптильна термокамера оснащується регульованою системою осушення.

В залежності від потреб Замовника, коптильні і коптильно-варильні камери виготовляються в 3-х модифікаціях:
1) з нержавіючої сталі харчових марок;
2) внутрішня поверхня з нержавіючої сталі, зовнішня - з вуглецевої сталі, пофарбованої кремній - органічної фарбою, дозволеної для використання у харчовій промисловості;
3) повністю з вуглецевої сталі, пофарбованої кремній - органічної фарбою.

Перед копченням цільном'ясні вироби рекомендується обробити у вакуумному м'ясомасажері для поліпшення смакових якостей, товарного вигляду і збільшення виходу готової продукції.
Технічні характеристики:

  КМ-4 К-100 К-300
Об'єм завантаження, кг
60-90 200-250 400-450
Кількість візків, шт
- 1 2
Встан. потужність, кВт
18 40 63
Маса, кг 390 780 1100
Габаритні розміри, м
1,8*1,4*2,3 2,5*1,7*3,2(2,9) 2,5*2,8*3,2(2,9)
Інформація про продавця:
61004, Україна, Харківська, Харків, вул. Катерининська, будинок 46
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create